Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ingas

MEZOTERAPIA na wypadające włosy

Polecane posty

Gość ingas

Słyszałam, że mezoterapia jest bardzo dobra na wzmocnienie włosów. Czy może ktos z Was ją stosował?? Jeśli tak to podzielcie się swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingas
w moim mieście 1 zabieg z wizytą kosztuje 200 zł, powinne byc wykonane 2 lub czy 3 zabiegi w ostepie 2 lub 3 tygodni. Narazie tylko tyle wiem o tej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiqua
Terapia łysienia polega na dostarczaniu substancji odzywiajacych włosy (takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, niezbedne do przemian komorkowych) które powoduja, ze nastepuje regeneracja struktury włosa. Aby skutecznie dostarczyć te substancje do skóry, nie wystarczy nakładac je powierzchniowo, trzeba dotrzeć w głąb skóry. Tutaj z pomocą przychodzi mezoterapia (wstrzykiwanie substancji odżywczych) lub nakłuwanie skóry (za pomocą wałeczka Mns Roller). Pierwszy zabieg można wykonać w gabinecie kosmetycznym, a drugi można przeprowadzic w domu. Wałeczek do nakłuwania skóry kosztuje około 250 zł (Mns Roller) lub 490 zł (Roll Cit). Pierwsze efekty w postaci zahamowania wypadania wlosow obserwuje sie zazwyczaj po okolo 1,5 - 2 miesiacach, natomiast po około 3 miesiacach u wiekszosci osob mozna zauwazyc odrost. Wszystko zalezy od przyczyn oslabienia wlosow i dostarczanych do skory substancji odzywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mezoterapie igłowa i az płakałam z radosci jak zobaczyłam jej efekty. 2 lata sie meczyłam z wypadajacymi włosami, az mi to nawet na psyhikr siadlo az dowiedziałam sie otej mezoterapii miałam 4 zabiegi (jeden koszt 300 zł) i przeszło jak ręka odjoł !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k19
hmmmmm ja płaciłam 100 zł .robiłam kilka serii , na kilka miesięcy przestałam , ale potem ze ,, szperajstwa '' ( zapobiegawczo ) znów zrobilam 3 razy . az pani doktor sama powiedziałą ,że mam przestać bo nie ma potrzeby . włoski super odrastają i nie wypadają. efekt niesamowity - włosy mocne , odrastają nowe - i nawet sama od tych witaminek mam więcej energii , ale to chyba ,,pozytywny efekt uboczny ''( ha, ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
moze zadzialac, polecam dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
Jesli chodzi o taki zabieg to na pewno profesjonalnie i w dobrej cenie mozecie wykonać go równiez w salonie ELite. Takze naprawde polecam. Zwłaszcza ze efekty sa świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam grzebien triada mozna nim czesac włosy w zaciszu domowym nie chodzac nigdzie i nie wydajac pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam ostatnio, że włosy strasznie mi wypadają  rano czeszę się grzebieniem i zostaje mi garść włosów. Nie wiem czemu.. Zdrowo się odżywiam, nie odchudzam się. Ktoś mi polecił stosowanie serii dove na wypadające włosy.. Zakupiłam od razu wszystko co się dało – szampon, odżywka, maskę. Zaczęłam dopiero co stosować, nie wiem czy to autosugestia, ale już mi się wydaje, że jest lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 3 zabiegach mezoterapii wykonanych w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem mega szcześliwa bo włosy już mi nie wypadają, są bardziej lśniące i mocniejsze, mezoterapia jak najbardziej na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mezoterapię igłową na włosy w Poznaniu w Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam wykonywanego takiego zabiegu, ale wiem, że zajmuje się tym salon MIU. Prowadzi go Pani Patrycja więc od niej mogłabyś się czegoś dowiedzieć. Podaje numer telefonu jakbyś była zainteresowana - 530 530 256.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam. Miałam wykonywaną mezoterapię osoczem w Karboklinice i jestem bardzo zadowolona. Po mezoterapii włosy są lepiej odżywione, zdrowsze i mocniejsze. Po 3 seriach widać zdecydowaną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam, warto sie zdecydowac. kazdy kto mial problem z lysieniem, wie jak bardzo to jest uciazliwe.. ja juz dostawalam szału, bo stosowalam niemal wszystko, zamawialam przez neta z zagranicy jakies maseczki i inne wynalazki. a po mezoterapii mam eefekt, ktory sie utrzymuje :) nie wiem dokladnie jak to dziala w innych klinikach, robilam w wawie w hair medice jesli szukasz czegos w tych rejonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja miałam duży problem z wypadającymi włosami... Próbowałam szamponów, odżywek, wcierek, olejów itp. No ogólnie wszystkiego, także tabletki itd. Rezultaty słabe były, a ceny tych kosmetyków wysokie. Po zabiegu mezoterapii naprawdę mi się poprawiło. O mezoterapii warto więcej poczytać np. tutaj http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia, moim zdaniem jest to skuteczna metoda w walce z wypadającymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na moje włosy podziałała kuracja prosalon med. od Chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia kojarzy mi sie od razu z Renew w Kobylnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektów mezoterapii. Włosy strasznie mi wypadały i bałam się że zostanę łysa. Próbowałam różnych lotionów, szamponów itd. ale nic nie pomagało na dłuższą metę. Zdecydowałam się na mezoterapię w www.spa-warszawa.com.pl i muszę przyznać że efekty przerosły moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam na włosy mezoterapię dermapenem. Najpierw co tydzień zabieg potem rzadziej, ale pierwsze nowe włosy zauważyłam po 3 tygodniach. Polecam zabiegi w Poznaniu w gabiencie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu męzowi mezoterapia bardzo pomogła. Włosy mu zaczęły odrastać, bo skóra jest pobudzona. Chodził na zabiegi do dr Krajewskiego na Bukowińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita93
Mezoterapia to pierwsza rzecz, która faktycznie mi pomogła na problemy z włosami. Jeśli macie tylko okazję, decydujcie się śmiało na zabieg :) Sama robiłam w klinice nova derm w Warszawie. Włosy przestały wypadać, zagęściły się, wyglądają zdrowo. I może to tylko moje wrażenie, ale są jakby ciemniejsze, co przy moim brązie prezentuje się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry zabieg. Wiem że w klinice medycyny estetycznej http://www.innaklinika.pl/ wykonują go już od lat. Może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na przyszły piątek na mezoterpię Hair Revitalizng w Mttestetica, gabinet znam dobrze i jestem pewna pracujacych tam lekarzy. Mam natomiast pytanie o sam zabiegi i jego efekty. Ile razy powatarzliście zabiegi i kiedy widzieliście efekty? Dodam,że 8 msc temu urodziłam dziecko, włosy wypadają garściami i tabletki i lotiony na niewiele się zdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciązy to normalne, ze wypadają wlosy, więc teoretycznie wypadanie samo się uspokoi. Ja mialam robioną mezoetrapię głowy dermapenem, co tydzień jeden zabieg. Wlosy przestały mniej wypadac po okolo 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardzo pomogło stosowanie plastrów dermastic. Są to plastry, które przykleja się na noc. Wzmacniają włosy, zapobiegają wypadaniu. U mnie zadziałały świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania nie anna
Wypadania włosów nigdy nie powinno się ignorować, nawet tego sezonowego, więc takie "samo przejdzie" to trochę wprowadzanie w błąd. Najważniejsze to zdobywać informacje na temat problemu, a teraz jest dużo łatwodostępnych źródeł, nawet na fejsie (np. "Zbyt piękni by łysieć", sporo przydatnych informacji przystępnie przestawionych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mezoterapię preparatem Pilnest Body i jestem bardzo zadowolona :) Zwróćcie tylko uwagę, żeby wybrać dobry gabine, polecam skorzystanie z tej wyszukiwarki: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mezoterapia może być skuteczna przy wypadaniu, ale tak jak zostało już zauważone, zawsze lepiej skonsultować się z profesjonalistą. Pamiętajmy też, że wypadanie może być spowodowane złą dietą i np. niedoborami minerałów. Wówczas zabiegi niewiele dadzą, jeśli nie zmienimy diety. Najlepiej by była ona bogata w cynk, żelazo i nienanasycone kwasy tłuszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×