Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Melania_

Zakupy na ALLEGRO !!!

Polecane posty

Mam problem i pytanko. Chciałabym sobie zamówic perfumke z Allegro ,gdyż tam sprzedaja ja po duzo niższych cenach.np,79 zł,a normalnie taka kosztuje ok 200. I teraz czy wiecie cos czy to jest bezpieczne i czy nie robią w konia?Czy sprzedaja dobre produkty czy nie? Prosze o odpis ,jak ktos zamawiał i cos o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam tu
ej chyba sobuie jaja robisz?????????/ ty naprawde myslisz ze to sa orginaly perfum??????????????? buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,niewiem ,po prostu pytqm czyto cos złego? Piszą ze to są orginały tylko uszkodzone opakowania czycos. Więc pytam czy to jest bałak czy prawde piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam tu
dziewczyno nie wierz w to...tam sa prawie wszystko podróby jedynie od niektórych sprzedawcow mozna kupic orginaly ale cena jest zbliżona do tej co np sephorze.... pomysl co ci maja powiedziec???WCISKAJA JAKIES DYRDYMAŁY A TO SĄ ZWYKLI OSZUSCI I RADZĘ CI NIE KUPOWAĆ TEGO GÓWNA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okok już wiem.Tylko spytałam,bo nigdynic nie zamawiałam satamtąd,wiec nie rozumiem twoich nerwów.Jak ktos cos jeszcze wie prosze pisac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepta na wszystko
Co wy pieprzycie? Jakie podróby? Nie można podrób sprzedawac na allegro. Jesli by sie tak zdarzyło, to można sprzedającego podać do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe nie można sprzedawac podrób na allegro? a 95% błyszczyków, cieni, szminek itp. ktore normalnie kosztują 80-200 zł a u sprzedawców 20-50 zł to co? Albo podróba albo kradziony przedmiot :P I w interesie allgero wcale nie jest karanie tych sprzedawców. Dlaczego? A prowizja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm80
Jak juz cos to ORYGINALY mlotki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno tu na Kafe, ktos pisał, ze zamówił oryginał, a dostał coś co pachnie tylko kilka minut. Więc lepiej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest masa podrow, n ie tylko kosmetykow, ale chociazby plyt! Mozna napisac do allegro, ale i tak to zignoruja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda
ja mam perfum Indian Summer z alegro.Jest to tester ale o pojemności 50ml jest super i to z całą pewnością oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesety na alegro to podrobki za te pieniadze. polecam perfumy od fimry ktora legalnie podrabia i koszt 50 ml to 30 zł. firma wydala katalog sa ichh przedstawiciele wszystkie flakoniki i opakowania sa takie same. co najlepsze perfumy czy wody tej firmy sa b trwale jeden dzien. czy za 30 zł znajdzie sie cos lepszego? dodam ze wiele podrobek za 100-150 zł. jest niskiej niewiadomej jakosci. odradzam. jezeli juiz to kupowanie oryginalu kltory jest tylko ciut tanszy niz w sklepei a sprzedawca potwiedza ze jest to oryginal. bo inaczje jak skkalmie a dostanie 3-5 negatywow to jego kariera na allegro jest skonczocna /i on o tym dobze wie.../ pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam tester Lanvine Eclat D\'arpege za 160 zł - 100 ml (w sklepach jest za 300zł). Z pewnością jest to oryginał. Z drugiej strony nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś kupił tester-podróbkę. Chociaż ten zapach - rzekomo oryginalny był również za 80 zł (nie tester!). W takie \"promocje\" to ja jakoś nie wierzę. Warto popatrzeć na opinie o sprzedawcy no i nie ufać zbytnio komuś, kto sprzedał niewielką ilość perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper67
uważajcie na sprzedających zanim coś kupicie przeczytajcie komentaże o nim jeśli jest choć jeden negatywny to dajcie sobie na wstrzymanie ja ostatnio kupiłem komplet stringów dla żony i dosyć że przesyłka trwała 2 tyg. to jeszcze jak dotarła i ją zobaczyłem to się załamałem sam szajs nawet 1% się nie zgadzał z zamieszczonymi zdjęciami na allegro a pisało ze są identyczne nawet żonie tego nie pokazałem bo się wstydziłem że dałem się tak zrobić w konia i kiedy sprawdziłem komentaż to zobaczyłem co to za ziółko, a jak piszą że sprzedawca jest z zagranicy to już całkiem kicha. Ps. niewiem dlaczego allegro toleruje takich sprzedawców któży dostają negatywy a oni ich nie sprawdzają i nie wywalają ich aukcji przecież oni psują opinie dobrym sprzedawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×