Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulasiaa

Czy Stringi nadal są cool ?

Polecane posty

Gość Paulasiaa

Tak czytam tematy, i często się pojawia pytanie. A czy strigi to tamto, a czy na plaże się nadają a czy dla faceta. Kiedyś był wielki boom na to każda chciała mieć i kazda nosiła. Dzisiaj juz jest troche inaczej. Osobiście noszę tez ale nie na codzień. Noszę też bokserki figi, w zalezności od okazji. Na plażę też mam zwykłe stroje ale akurat częsciej noszę bikini ze stringami bo sie przemogłam. Nawet wiem ze coraz wiecej męrzczyzn teraz nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak akurat noszę tylko stringi, innej bielizny mam malutko. Sa dla mnie wygodne i niezastąpione, bez znaczenia czy nadal sa cool czy juz nie. Na plaze szczerze bym chciała ubrać ale jestem nieśmiała. Dzisiaj każdy nosi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam stringi, zwłaszcza koronkowe, czuje się w nich kobieco, a czy są cool? Dla mnie będą zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chętnie ubrała takie stringi na plażę, ale niech choć trochę pozostanie w męskiej swerze wyobraźni i marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tylko striny noszę przeróznej maści. Są wygodne i czuję się bardziej kobieco w takiej bieliznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśniepannica
Jak to mawia mój mąż, najlepsze 2 kobiece gadżety 21wieku jakie wymyślono to stringi i legginsy a najlepiej to połączone razem :) Sama też noszę choć mam kilka innych ale to bardziej okazyjnie do lekarza czy spania. Na plaże mam ale tylko za granicą ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyle się przyjely ze kazda kobieta nosi, czy sa jeszcze cool czy nie. A teraz w lato niezastąpione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to że niektórzy mówią ze sa niewygodne. Ja noszę tylko stringi, i jak załoze po chwili już nie pamiętam ze je mam. A jak czasem nałożę wycięte bokserki albo figi bo musze czuje je cały czas na tyłku. Tak się już przyzwyczaiłam, a noszę od 5 klasy podstawówki to 13 lat już bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez kitu co drugi temat "Stringi" jakby to jakis temat tabu był :) Każda chyba nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę je dlatego, że są wygodne. Nigdy nie zauważyłam jakiejś specjalnej manii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie inne majtasy nie istnieją. Chwała wynalazcy strinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijażmija
W dzisiejszych czasach stringi to już obowiązek. Kobieta w zwykłych majtach wygląda tak samo retro jakby miała zarośnięte pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zwykłe galoty do pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej gdy się takie gacie przebijaja przez spódnice albo spodnie. Nie wiem czy te kobiety są ślepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że są ślepe. Ja nie przywiązuje do tego wagi uważam że to sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o stringi. Bo przebijające gacie na całe dupsko i wychodzace faldki posladow to oblesnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijażmija
Dokładnie zwłaszcze biała spódniczka lub spodnie i pełne białe figi wygłada to masakrycznie. Stringi nie dość że uwydatniają pupcie to dają +10 do seksapilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka, nosze ja nosi młodsza siostra która ma 11 lat i moja matka 46lat więc całe pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak jest nie cool bo odkąd pamiętam nosze striny. Jakby mnie mój M zobaczył w zwykłych figach to by do łóżka nie wpiścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie nie rozumiem fenomenu, dla mnie po prostu nie są wygodne. Chodze w mocno wyciętych bokserkach i jak czasem nakładam stringi czuje się jakaś taka goła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loofcia
Wygoda to nie wszystko, dzisiaj musi być też sexy a stringi takie są. Mam tylko taką bieliznę noszę od 4 klasy a jestem już po 30 stce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, szczególnie stringi i leginsy na tych opasłych tłustych du/pach XXXXL cellulit aż wybija na zewnątrz, idzie to takie i trzęsie się jak galareta, aż mi wszystko zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, czarne bawełniane leginy tak naciągnięte na tluste dupsko że prawie przeźroczyste i jeszcze stringi na takim wielorybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że po plaży takie xxxl nie chodzą no i szkoda że zgrabne laski w stringaczach nad morzem nie smigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz siè córeczki w stringach na plaże puszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia89
A dlaczego? Przecież księża na plaże nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też gdzieś widziałam w sklepie internetowym chińskim stringi na 7-9 lat. przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia89
Przecież to tylko bielizna, kupuje córce normalne damskie bawełniane stringi tylko po prostu xs. Jak jej wygodnie niech nosi, a co to za różnica czy ma 9, 12 czy tam 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×