Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka jeziorna

kurtki skórzane

Polecane posty

Gość kurka jeziorna

czy sa jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ale nie te "bazarowe", czyli ze ściagaczmia na rękawach, na dole i na kołnierzu. Takie się nosiło jakieś 3 lata temu, a teraz to na byle bazarze kupisz, więc każda laska ma taką, zaczynając od gimnazjum a kończąć na 40stkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka jeziorna
no własnie to widać na ulicach. Mi się takie kurtki podobają, mozna je nosić do wszystkiego, tylko niestety wszystkie dziewczyny w takich chodzą, więc bede jedną z wielu. Chcę sobie kupić prawdziwa skóra a nie jakąś ceratę, tylko czy to juz nie jest wiesniackie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, ze ta porządna skórzana wygląda jak wyżej przeze mnie opisana, czyli na ściągaczach .. Ja jestem zwoleniczką eko skórek, ale porządnie wykonanych. A to z tego wzgledu, że są tansze oraz, że moja pierwsza i ostatnia prawdiwa skórka zaczeła się "kruszyć" i mi reklamacji w Bershce nie uznali, twierdząć, że to moja wina ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mów od razu, że RAMONESKA ;) Ale tych będzie znowu wysyp na wiosnę, ale co zrobisz .. jak coś modne, t każda chce to mieć, Módlmy się, żeby nimi na bazarze nie wysypało, bo to będzie już koniec tych fajnych kurtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka jeziorna
ja mam tylko 160 cm wzrostu i musze mieć cos w miarę dopasowanego i prostego, a w tej kurtce kołnierz jest spory i sprawi że bedę wyglądała jak w kurtce po starszej siostrze :) A czy to prawda że w skórze nie jest zimno nawet w mróz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W futrze, naturalnym!, nie jest zimno nawt w mróz. Skórki są natomiats na wiosnę i jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka jeziorna
teraz każda chodzi w zestawie: rurki, na rurki kozaki, powyżej płaszcz w kratkę lub kurtka puchowa z futrem na kołnierzu, a na głowie zwisajaca wielka czapa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka: Teraz to raczej każda ma na górze SKORE albo RAMONESKE. Ewentulanie plasczyk, ale co sie dziwic. Na skory juz jest za zimno! A co do kozakow ... Spróbuj włozyc kozaka pod rurki albo legginsy. Nie ma innego wyjscia jak NA. I dobrze .. wiele lat sie chowalo kozaki pod spodnie, niech teraz bedzie na odwrot. Ja kozaki na spodniach nosze juz od jakis 4 lat i nie mam zamiau rezygnowac tylko dlatego, ze inni tez tak sie nosza. A wysyp teraz to bedzie EMU-PODROB :D I overknee ale te sama musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka jeziorna
dzięki anxipanxi za pogadanie :) spadam spać, jutro 7.30 pobudka (jak codzień )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anxipanxi
emu-podrob to ty bedziesz i tobie podobne laski:O ja szukam prawdziwej ramoneski od lat ale teraz jak zobaczylam te wszystkie lalunie w plastikowych ramoneskach, legginsach i kozaczkach to mi sie odechcialo i co ze latwiej bedzie dostac jak to juz nie bedzie to samo taka swietna kurtke tak zepsuc-nie wybacze tego projektantom mody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że taka wierna jesteś ramoneskom od lat, ale jakimścudem jeszcze jej nie zakupiłaś. Dobre sobie :D Jak ja uwielbiam taką hipokryzję. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anxipanxi
chyba w takim razie nie wiesz jak wyglada prawdziwa ramoneska poza tym jak znajdziesz takowa w rozmiarze xs i ktora bedzie na tobie lezala (badz co badz to meska kurtka) to gratuluje no teraz pewnie bedzie wysyp, ale poczekam sobie az przestana byc modne... od razu widac jakie masz o tym pojecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większe niż Ty, bo zamiast biadolić szukam tego co mi się podoba. A w Ramosiach to Panowie motocykliści od lat jeżdża, więc gdybyś była taką ich wielką fanką przed tym, jak zagościły na wybiegach już byś ją miała :) Albo przynajmniej w zeszłym roku byś kupila kiedy zaczeły się pojawiać, a zanim dziewczyny zaczeły je nosić. A takie pierniczenie od rzeczy w stylu ja to byłam wielka fanka zanim TY t mialas bl bla bla, między bajki można włożyć :) tak właśnie się znasz na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anxipanxi
bo jak wiadomo, ze przecietny pan motocyklista nosi rozmiar xs... a ramoneski owszem byly noszone juz przez wszystkich na poludniu i zachodzie europy...dziekuje postoje kupie jak przestana byc modne:O eh dziewczyno, wroc ty lepiej do swoich kozakow w panterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o botkach w panterkę, nie kozakach :) Takie jak ma RiRi mi się podobają: http://fashionbombdaily.com/wp-content/uploads/2009/08/Ciara-christian-louboutin-leopard-boots.jpg A teraz naśmiewaj się nadal. Najwyraźniej nie pojmujesz tego, że ktoś może mieć gust inny niż Ty. Otwórz się na ten Zachód o ktorym wspomniałaś, bo po Twoim wypowiedziach widać, że daleko Ci do niego. Mniej jadu kochana :) I następnym razem się podpisz, a nie siedzisz cichutko jak mysz pod miotłą i zaszczekasz tylko jak jesteś za ogrodzeniem. Gdyby CI furtkę otworzyć to byś ogonek podkuliła i uciekła, biedulinka ... P.S. Polska powoli dogania zachód w kwestii ubiotu. LB, i fotoblogi się do tego przyczyniły. I zachód nad w modzie na te kurtki aż tak bardzo nie uprzedził. Zajrzyj na LB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak, skóra to skóra i śmieszą mnie te eko skórki - niby wszyscy dbają o ekologię, a ciężko jest wyrzucić papierek do kosza 3 metry dalej, bo taki ciężki jest że się nie doniesie. Poza tym, skoro każdy broni zwierzątek, to po co nosi coś na wzór denatów? To samo się tyczy sztucznych futerek itp. Dla mnie skóra to skóra, ma być miekka i naturalna. Moje ulubione fasony to klasyczne, ramoneski, minipłaszczyki, płaszcze, krótkie długie żakietowe ;] Jeśli skóra jest dobrej jakości (sieciówki mają kiepskie skóry) to przetrwa wiele lat. Ja się staram kupować bardziej wyszukane fasony itp. A wracając do ramonesek - to są kurtki z duchem rock'n'rolla i nieco mnie wkurza że dziewczynka słuchająca Britney ubierze się jak rockmenka - to takie sztuczne i słabe jak dla mnie, udawanie kogoś o kim się nie ma bladego pojęcia, noszenie tylko dlatego że w magazynach podają że jest modne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anxipanxi
a co za roznica jak sie podpisze? jak widzisz uzywam caly czas tego samego 'nicka' co do ramoneski-weszlam na twojego bloga i obejrzalam twoja-wlasnie o takich ramoneskach NIE mowilam, to jest zupelnie cos innego niz prawdziwa ramoneska, to jest taka podroba dla, jak to ujela But What I know, dziewczynek sluchajacych britney a w moich postach nie ma jadu, najwyzej drobna uszczypliwosc i nie nasmiewam sie z tego co nosisz i z tego co ci sie podoba (choc moim skromnym zdaniem wiekszosc z tego przekracza granice kiczu), bo wiadomo ze kazdy nosi to na co ma ochote, tylko z twojego przekonania ze jestes autorytetem w sprawach gustu (vide topik o noszeniu hello kitty, tam wlasnie zachecalam dziewczyne zeby kupila to co chciala) polska jeszcze dlugo nie dogoni zachodu-nie dlatego, ze pozniej docieraja do nas ciuchy i moda, tylko przez mentalnosc ludzi a argumentum ad personam ktory zastosowalas doskonale swiadczy o tym, ze nie masz juz niczego do napisania w tej sprawie-tak wiec koncze dyskusje z szanowna pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vnx
onanista znow obudził się z letargu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) widzę, że na tym forum spodnie ze skóry są odpowiedzią na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
ja upolowalam ostatnio fajną kurteczke w New Jorkerze :) szara ramoneska na ramionach ozdobiona srebrnymi ćwiekami, krociutka, fajnie dopasowana no i z prawdziwej skory ale w dobrej cenie, jestem bardzo zadowolona mimo ze taki mróz na dworze stwierdzilam ze musze ją miec póki do wiosny ktos mi wykupi moj rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
aha nooo i dodam jeszcze ze wg mnie to ze czerpiemy mode skądś tam jak np z rockowego stylu, prawdziwych ramonesek, nie znaczy ze musimy byc od razu z harleyem przy nodze :P taki styl jest fajny i modny i podoba mi sie mimo ze mam zamiar nosic do tego delikatne szpileczki i rurki, czepiajta sie jak chceta - mam to w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalallalalal
jak już sie tak czepiamy to na zdjęciu w linku to nie jest Rihanna tylko Ciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×