Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnoczynie

swieta w uk

Polecane posty

Gość smutnoczynie

kto zostaje na Swieta Bozego Narodzenia w UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola00000
ja zostaje na swieta w anglii i nie za wesolo mi z tym, ktos jeszcze jest taki, czy tylko ja taka biedna sierotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pet
ja nie bylam w domu na swieta od czterech lat :(:(:(:(:( a swieta w uk to wielka komercjalna kleska!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agreszkakakaka
ja dopiero co przyjechalam do UK i zostaje tu na swieta.jestem tu z mezem ale nie powiem ze bardzo bede tesknic za rodzina i prawdziwymi polskimi swietami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
A w Polsce swieta to nie sa komercyjne, te swieta to beda moje trzecie w UK, poprzednie swiata spedzilam z anglikami (zostalismy zaproszeni w 1 dzien swiat na tradycyjny obiad, anglicy nie maja wigili) bylo bardzo miło, fajna atmosfera, podobalo mi sie. Wigilie w tym roku robie u siebie, bedzie sporo osób, wiec sadze ze bedzie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i my zostajemy :( to będa moje pierwsze Święta spędzone poza rodzinnym domem i mimo, ze będzie nas tu dużo (mój mąż, jego siostra z chłopakiem, jego rodzice, którzy na Święta do nas przylatują i nasi dwaj przyjaciele) to będę bardzo tęsknić za swoimi rodzicami :( Niestety ich sytuacja nie pozwala na to, aby przylecieli do nas, my jedziemy do Polski w grudniu, ale przed samymi Świętami wracamy, bo mąż nie dostał dłużej urlopu! No zobaczymy jak to bedzie!Narazie wcale na te Święta się nie cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie-dobrze-wdomunajlepiej
tez zostaje, smutno mi z tym, bo pierwszy raz spedze swieta poza domem, nawet nie mam pojecia jak tu w anglii spedzaja wigilie, moze mi ktos powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Anglicy nie maja wigili, dla nas to najwazniejsza czesc swiat dla nich poprostu dzien przed swietami, za to w 1 dzien swiat maja uroczysty obiad skladajacy sie z nadziewanego pieczonego indyka, ziemniakow gotowanych warzyw potem jest deser, christmas pudding, cos ala ciasto z duza iloscia suszonych owocow i orzechow nasaczone alkoholem, nawet to dobre ale jedzone z lodami lub smietana, je sie to na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez zostaje na Swieta w UK.Jestesmy tu z dziecmi od lipca,dolaczylysmy do mojego meza ktory jest tu od czerwca zeszlego roku.Bedzie mi brakowac rodzinki.ale zbieramy sie grupa znajomych ktorzy tez nie jada i robimy wspolna wigilie.Najlepiej u mnie(akurat ja mam salon ktory nas wszystkich w miare pomiesci)-bede miala troche roboty z przygotowaniami wiec moze jak bede zajeta to jakos lzej mi zleci? A czy ktos wie moze czy jutro anglicy tez obchodza Mikolajki?Szukalam szukalam i nie znalazlam konkretnej odpowiedzi na ten temat. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×