Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..xfactor..

X-FACTOR - Kto ogląda? Kto was wkurza? Kto wygra? Wchodźcie i piszcie! :)

Polecane posty

Gość ..xfactor..

mnie wkurza ta ruda co jest w tym zespole,widać ze jej nie pasi,że do zespołu ją wciągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xfactor..
aha w ogóle śpiewa tam taka dziewczyna,ona farmacja studiuje, no żal jej słuchać a jury się podnieca! Ale czym?? On wg mnie kijowo śpiewa! Dziwnie zaciąga przy każdym słowie jak zaczyna je śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghfgh
pewnie mowisz o adzie szulc tez mnie ona denerwuje zachowuje sie jakby miala 10 lat i jej spiew to nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we member jennifer
też mnie wkurza ta dziewczyna! Skacze,krzyczy,piszczy.... ŻAL No i mnie denerwuje ten typ co jak dziewczyna wygląda... Wielką gwiazdę strzela :O mam nadzieję że nie wygra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam,że ze mną jest cos nie tak,bo mi też sie kompletnie śpiew tej Ady nie podoba i w ogóle ona cała,a jury sie nią tak zachwyca :O A ten koleś z długimi włosami śpiewa wg mnie super,jego wykonania Niemena słucham na okrągło.Ale to fakt,że ma się za kogoś wyjątkowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lapssss
O tak, ta Ada tez mi działa na nerwy. Nie znosze jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szycha grÓba
ta ada to jest ta, co płytę swoją wydała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kapieli :)
podoba mi sie ten mats z norwegii, ladny wokal zespoly slabe, najlepszy z nich avocado ps ogladam tylko i wylacznie, by popatrzec na Czeslawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we member jennifer
no tak tak,ja akurat też nie mam zastrzeżeń co do śpiewu tego chłopaka:) (tego z długimi włosami)... ale bardzo nie podoba mi się jego zachowanie na scenie. Zachowuje się jak jakaś gwiazda,paradował ostatnio z laską i w kapeluszu,a juz nie wspomnę o jego obrotach i tancach jak śpiewał Niemena piosenkę... wtedy to dopiero myślałam że dziwny ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghfgh
michal szpak ( ten z dlugimi wosami) fajnie spiewa ale jest irytujacy a ten z norwegii taki lysawy fajny bardzo:) tez ogladam x factora tylko dla czeslawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miom faworytem jest Michał Szpak ;) zgadzam się że trochę irytujący i taki zmanierowany ale wokal ma rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam tylko X Factor
i mi sie nie myla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
ta ada jak dzieciak sie zachowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
a mi sie nie podoba spiew tego szpaka...najbardziej mi sie ten norweg podoba tzn.jak spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
boisz jaki ten szpak dziwny...ni to chłpak ni dziewczyna...a paznokcie ma dłuzsze niz ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irytuje mnie Wojewódzki, już wolę jak robi z siebie kretyna niż takiego 'Spokojnego wujka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co, że Szpak
tak wygląda. troche odmienności i ludzie już się bulwersują, głupia mentalność.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbi
a która to Ada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co, że Szpak
ta jasne zachowuje się jak gwiazda :o może tak przeżywa to gdy śpiewa na scenie, tak to czuje i tak się zachowuje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY CHYBA ZARTUJESZ.....
do no i co,że szpak słuchaj ten cały szpak to niech w końcu zdecyduje się kim jest - facetem z jajami (W CO WĄTPIĘ) czy kobietą z jajami bo moja córka ciągle pyta czy to pan czy pani TO JAK MAM JEJ TO WYTŁUMACZYĆ? MAM JEJ MÓWIĆ ŻE TO NORMALNE,ŻE MOŻNA SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ,UBIERAĆ ITD? sorry ale to normalne nie jest i ja tego 'typa' 'babe' tolerować nie będę,bo moja córka ma być dziewczynką,a nie chłopakiem! A on jeśli wygra to na pewno będzie miał naśladówców,ciekawe co wtedy zrobisz jeżeli twój synek zacząłby futerka nosić i peruki i tipsy... No ale o tym nie pomyślałaś,najwidoczniej nie masz dziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kapieli :)
ja po dzisiejszym odcinku stwierdzilam, ze ta mloda (ada?) co wyglada jak mala dziewczynka jest faworyzowana przez Wojewodzkiego..a jak ja sciskal, podoba mu sie, dziwne, bo taka mala, biedna dziewczynka, jej wokal nie powala. Monika Brodka z Mozilem nie wiem, ale jakos przynudzali razem, a przeciez Czeslaw wiele razy mowil dobre slowa o Brodce, a jednak..jakby byli fochnieci na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY CHYBA ZARTUJESZ.....
do no i co,że szpak ''(...)najwidoczniej nie masz DZIECI''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY CHYBA ZARTUJESZ.....
aha wracając do ADY... Rzeczywiście nie rozumiem dlaczego ta dziewczyna przechodzi dalej!?(????....) Uważam,że ta 'czarna' (nie pamiętam jej imienia) śpiewała tysiąc razy lepiej od tej ady! I byłam w szoku kiedy odpadła! Byłam pewna,że przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chodzi o tę góralkę?Bo ja też byłam w szoku i bardzo mi sie podobało jak śpiewała bodajże "Apologize" W ogóle stwierdziłam,że XFactor ma bardzo niski poziom,to już w Mam talent było więcej fajnie śpiewających osób mimo że nie był to program wyłącznie dla śpiewających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kapieli :)
dobrze, ze trzeba miec min te 16 lat, bo bylby wysyp malych dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY CHYBA ZARTUJESZ.....
Addien nie nie,nie o góralkę mi chodzi aczkolwiek też nie rozumiem czemu się nie dostała? Pewnie dlatego ze nie była faworytką wojewódzkiego... Chodziło mi o taką dziewczynę czarną,była w tej grupie co ada w dzisiejszym odc, ona odpadła a uważam,że ładniej od tej ady śpiewa,ma sto razy lepszą barwę głosu. To ta czarna co na castingu powiedział jej wojewódzki ze jej udowodni ze nie jest dobra,a ona do niego ze możesz próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kapieli :)
hej hej! sprawdzilam i dla jasnosci sa 2 Ady:) ada styrcz to ta blondynka z koczkiem na czubku glowy, ona wlasnie ma super glos i zaluje ze nie przeszla! ta 2 ada szulc to ta "mala dziewuszka" ktora mnie irytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×