Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia lalka duża

Dobry horror - triller - co polecacie?

Polecane posty

Gość zuzia lalka duża

Jaki film z tego gatunku moglibyście polecić? Podobały mi się obie PIŁY I i II , RING , AMITYVILLE , WZGÓRZA MAJĄ OCZY czy moglibyście polecić coś " w tych klimatach" z góry wielkie dzięki oglądał ktoś TUNEL ŚMIERCI i MROKI PAMIECI ? - warto wypożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Nikt nic nie poleci ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda filmy które podałas zaliczaja sie raczej do horrorów wiec podam ci filmy które sa warte obejrzenia;) \"teksanska masakra piła mechaniczną 1 i 2\" - zanim nie zobaczyłam myslałam ze film bedzie do banii, ze względu na sam tytuł ale teraz zalicza sie do moich ulubionych ;) \"Dom woskowych ciał\" -super sceny i wogóle zaje***** \"oszukac przeznaczenie 1, 2 , 3\" - naprawde polecam !!!!!!!!!!!! hmmmm co tam jeszcze.... \"Egzorcyzmy emily rose\" -super film \"lsnienie\" - stary film [bodajże z 1980 roku\" ale naprawde sa super sceny grozy i wogóle:) i oczywiscie \"efekt motyla\"ale to raczej psychologiczny ale napewnio ci sie spodoba - gwarantuje;) Jesli cios z thillerów to proponuje \"znamię\",\"przepowiednia\" Miłego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
a ja polecam "zejscie" ..szczególnie jak masz klaustrofobię to możesz się już bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh i jeszcze basen !!!! naprawde super:) zejscie tez mi sie podobało ale troszkę było przerysowane tymi sforami:O takie to nierzeczywiste było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..a tak w ogóle to krtóry horror jest rzeczywisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..jak dla mnie to zejście ...hmmm.. kto wie, co zyje w niezbadanych jaskiniach ;) ...to oczywiście joke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale to było takie \"scence fiction\":O hehe :P Ponioć zajebisty jest gilm \"requim dla snu \" czytałam o nim ostatnio , mam go na kompie ale szczerze mówiąc sama sie go boje ogladac wiec czekam na przyjaciół by razem zasiąść w fotel :) jest nawet na kafeterii gdzies opisywany , poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Dzięki kochane za odzew :* wczoraj właśnie obejrzałam " zejście" - niezły film, warto obejrzeć Martinella===> wszystkie filmy które napisałaś oglądałam oprócz efektu motyla - widze że mamy bardzo podobny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Martinella........ mam pytanie do Ciebie , który " basen " polecasz,ten amerykański gdzie grupa młodzierzy robi impreze na basenie, czy ten drugi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze państwa polecam Wam Madhouse, ciekawy thiller/horror z zaskakującym zakończeniem. Ponadto kultowy fil Milczenie Owiec - kto nie widział koniecznie musi zobaczyć. Teraz nie produkuje się już ciekawych horrorów. Wszystko jest na jedno kopyto. Producenci, scenarzyści itd. trzymają się jednego utartego schematu w stylu The Ring z nadzieją, że ta tematyka nigdy się ludziom nie znudzi. Bzdura. Nie mogę zdzierżyć takich filmów jak Grudge albo kurna feardotcom. Podobał mi się film \"Egzorcyzmy Emilly Rose\" - trzyma w napięciu!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze państwa polecam Wam Madhouse, ciekawy thiller/horror z zaskakującym zakończeniem. Ponadto kultowy fil Milczenie Owiec - kto nie widział koniecznie musi zobaczyć. Teraz nie produkuje się już ciekawych horrorów. Wszystko jest na jedno kopyto. Producenci, scenarzyści itd. trzymają się jednego utartego schematu w stylu The Ring z nadzieją, że ta tematyka nigdy się ludziom nie znudzi. Bzdura. Nie mogę zdzierżyć takich filmów jak Grudge albo kurna feardotcom. Podobał mi się film \"Egzorcyzmy Emilly Rose\" - trzyma w napięciu!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Państwa polecam Wam Madhouse, ciekawy thiller/horror z zaskakującym zakończeniem. Ponadto kultowy film Milczenie Owiec - kto nie widział koniecznie musi zobaczyć. Teraz nie produkuje się już ciekawych horrorów. Wszystko jest na jedno kopyto. Producenci, scenarzyści itd. trzymają się jednego utartego schematu w stylu The Ring z nadzieją, że ta tematyka nigdy się ludziom nie znudzi. Bzdura. Nie mogę zdzierżyć takich filmów jak Grudge albo kurna feardotcom. Podobał mi się film \"Egzorcyzmy Emilly Rose\" - trzyma w napięciu!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia lalka duża ----> hehe fajnie ze mamy podobny gust Efekt motyla był według mnie swietny;) a jeżeli chodzi o \"basen\" to chodzi mi własnie o ten z amerykanskimi licealistami;) film był chyba kręcony w czechach o ile pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS TAKI1232454
wszystkie filmy,ktore podaliscie tez sa super i polecam je bardzo,nie ogladalam jeszcze Egzorcyzmow Emilii Rose,ale to z tego wzgledu,ze jestem w ciazy i wole nie ogladac na razie tego filmu.Ostatnio obejzalam pierwszy raz Milczenie owiec i Hanibal lekter.Oprocz tego polecam jeszcze film Oni,trzyma w napieciu i bardzo zaskakujace zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi milczenie owiec jest tak straszne jak mówią ? bo ja bym chetnie zobaczyła ale sie boje :P hehe aż za bardzo, kiedys mi kolega opowiadał o tym filmie i jakos straciłam ochotkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinella requiem for a dream nie jest wcale straszny mozesz spokojnie sama ogladnac to film o narkotykach a nie horror:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak film o narkotykach ale jak czytałam daje tak do msyslenia ze nie wstajesz z fotela ..... przynajmniej tak czytałam na kafeterii:O a czy to prawda przekonam sie w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gothika,Wzgórza Maja oczy,Amityvill,Dom woskowych ciał,Droga bez powrotu,Ocean Strachu 2,Miasto gniewu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Obejrzałam wczoraj REQUIEM DLA SNU - w skali od 1 do 10 daję 4 , wogóle mnie nie wciągnął , nie dał do myślenia - jak to niektórzy opisywali, wręcz przeciwnie , zerkałam na zegarek ile czasu do końca , to nie są moje klimaty , było parę scen które lekko szokowały ale zdecydowanie bardziej sie nudziłam oglądając. A dzisiaj mam zamiar wypożyczyć MADHOUSE - polecany przez Psikuske :) , jutro opisze wrażenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Miałam wczoraj wypożyczyć Madhouse, ale nie mieli, za to pan w wypożyczalni polecił horror SILENT HILLS - jako warty obejrzenia.... o matko ja jak klnełam że wziełam takie gó...o , najgorszy gniot jaki oglądałam , w połowie przysnełam , ani razu sie nie wystraszyłam,jednym słowem porażka - NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Seven - super, oglądałam parę razy i za każdym razem miałam gęsią skórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia lalka duża miałas rację co do \"Reuquimu....\" Był beznadziejny ,jedynie koncówka dała do myslenia....\"dzieci z dworca zoo\" były o duzo lepsze, chyba się przeliczyłam co do tego filmu.... Wczoraj równiez ogladałam \"klucz do koszmaru\" -rewelacyjny ,strasznie mi się podobał Polecam równie \"dom gassów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdxhyfdjh
klucz do koszmaru widziaąłm , był super, dom glassów tylko 2 ale też mi sie podobała, musze jeszcze 1 zobaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Polecam GOTHIKE - świetny film!!! W wypożyczalni polecili mi "28 dni później" - może jutro wypożyczę to opisze wrażenia, chyba że ktoś oglądał i może napisać czy warto "klucz do koszmaru " i "dom glassów" - nie widziałam jeszcze ale skoro Martinella poleca to napewno obejrzę - w końcu mamy podobny gust :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z zielonego....
rownież polecam gothike i klucz do koszmaru , dzis sobie sciągnę dom glassów;) słyszałam ze jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia dzis sciągam Gothikę mam nadzieje ze mi również będzie sie podobał;) Zobaczymy;) Chciałabym również sciągnać polecany przez was seven ale niestety niema :( Moze kiedys sie przejde do wypozyczali i wypożycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×