Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Wiesza mi sie komp 😡 Ale mam nadzieje,ze dotra podziekowania za zyczenia dla Dodotki . I w ogole zycze wszystkim dziewczynom szampanskiej zabawy (to juz jutro!!!)do rana, a Nowy Rok niech przyniesie wiele dobrego.Zycze radosci,szczescia,zdrowia i spelnienia wszystkich marzen. Pewnie jeszcze sie pojawie,ale teraz zmykam bo robota czeka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przesłałam Wam wszystkim życzenia mailowo ale jeszcze dołączam je tu na topiku Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one juz spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! SZCZĘLIWEGO NOWEGO ROKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was i zycze w Nowym Roku mniej upierdliwych pomaranczakow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączam, do życzeń, ale się cieszę że mamy nowy topic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na nowym topiku:) Najlepsze życzenia Noworoczne- zdrowia ,miłości realizacji marzeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dlaczego nie chwalicie sie,co robicie jutro?Bal,prywatka,spanie(to akurat rezerwuje dla siebie :D ) ? Zrobilam dzis pyszna lasagne :) A teraz pije kawke i patrze czy juz jestesmy w komplecie ;) :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę spokojnjie siedziała w domku:) chcę dotrwać do Nowego Roku w stanie 2w1:) no i bede sie mogła nacieszyć moim męzem kochanym bo następny taki cichy sylwester nie wiadomo kiedy będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dopiero teraz przeczytalam maila o nowym topiku i zyczenia noworoczne napisalam na tamtym. smutno mi sie zrobilo ze koniec z tamtym topikiem no ale najwazniejsze ze wy na nim bedziecie i miejmy nadzieje ze nie bedzie pomaranczy w skrocie wszystkiego najjjj w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakas otepiala dzis jestem.A niby sie wyspalam. Pociesza mnie ta biel za oknem.Tak napadalo,ze chyba nie wyjade z domu.Cala noc padalo! Picolo juz czeka :D Caluski,Cukiereczki,Ciasteczka:D Caluje 😘😘😘😘😘 po raz ostatni w tym roku i do zobaczenia w Nowym 2006!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia,szczęści i pomyślności! Spełnienia marzeń nawet tych bardzo bardzo intymnych i realizacji planów w tym Nowym 2006 Roku:) Tym co mają już swoje skarby -pociechy z kazdego dnia a tym z Was które czekają na swoje maleństwa - szybkiego zafassolkowania:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ostatni dzien roku:) chaialabym zyczyc udanej zabawy,gdziekolwiek by ona nie byla-czy to na balu czy w domciu:)i Wszystkiego Naj w Nowym Roku!! Daj ludziom wiary... Idz juz Nowy Roku - tak mowi Rok Stary i znika... z lza w oku. Z ostatnia kartka kalendarza zerwij wszystkie zle nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekresl niewarte w pamieci chwile i wejdz w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi sie na najwspanialszy bal swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi,> nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł> na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w> sklepie, ulubionej piosenki w radio.*>>> * Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które> dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje> Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym.*> * Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęśliwości i radości.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj naj papa do zobaczonka po nowym roku ps. a widziałyście że nasz stary temat już wyleciał ?? 🌻 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym ROku:) widze że zaszalałyście bo nikogo nie ma on-line:) to dobrze-trzeba się zabawić od czassu do czasu:) Buziaki Noworoczne dla wszystkich mężatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku Ide jutro do nowej pracy zaczynam tradycyjnie od badan lekarskich brrrrr jak ja tego nie znosze :-( No coz sylwestra i nowy rok spedzilam jako bezrobotna mam nadzieje ze jutro to sie zmieni :-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka widze ze wytrwalas 2 w 1 do nowego roku i dzieki temu twoje dziecko bedzie o rok mlodsze :-D napisz jak sie czujesz, mam naszieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku:) Bawiłam się wspaniale, już dawno tyle nie tańczyłam, nogi bolą do teraz, głowa też bo do 20:00 byli u nas jeszcze znajomi i witaliśmy jeszcze Nowy Rok:) Kreacja sie sprawdziła jak powiedział mój mąż mimo 40 koniet które tam były ja byłam w czołowej 5 i bardzo się cieszę,cieszę się że zdecydowaliśmy się na ten bal i pomomo kosztów (dużych) jakie ponieśliśmy w związku z nim nie żałuję:) POzdrawiam Fotki prześlę w najbliższych dniach:) Jeszcze raz wszystkiego dobrego, Omka brawo za wytrwałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się dobrze chociaż nieco....wielka:) no i odliczamy dni:) udało się wytrzymac do Nowego roku teraz jeszcze chcwilka i będzie nas dwoje:) Pewnie w tym tygodniu przytulę mojego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę CI tego Omka z całego serca, abyś pozbyła się ciężaru z brzucha i mogła przytulić ten skarb jak najszybciej i aby droga do tego szczęścia była lekka i krótka. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już sdaję relację z imprezy: otóż udała się, było poprostu super, wepiłam może wódki i wczoraj torchę cierpiałam z tego powodu:p do domu wróciliśmy przed piątą rano :) Impreza była super jedzenie i muzyka oki no i towarzystwo doborowe ---Iriss👄 wybawiam się za wszystkie czasy jeszcze dziś czuję ból nóg:) ale co tam:) Omka trzymam kciuki 🌻 trzymaj się ciepło pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dopiero teraz zobaczyłam ile byków zrobiłam pisząc do was wybaczcie ale chyba jeszcze śpię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula chyba nie tylko Ty śpisz bo coś tu pusto dziś, czyżby wszystkie jeszcze odsypiały noc sylwestrową?? Pozdrawiam i wracam do pracy (smutna):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No pospalo mi sie dlugo:) Ale i tak jeszcze oczy mi sie zamykaja💤 To dziewczyny zaszalalyscie w Sylwka :) Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia :)I wspolczuje,ze dzis koniec blogiego lenistwa.Niestety fajne dni szybko mijaja :( Mam nadzieje,ze wreszcie dolacza do nas Majena i Aniszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×