Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyytam

Naprawdę straszny horror z duchami !!

Polecane posty

Gość pyyytam

zero rozlewu krwi bo to mnie obrzydza i nie jest przerazające !! tylko i wylącznie duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka_Mięty
Polecam tajlandzkie "Widmo" w reżyserii Banjonga Pisanthanakuna, podobał mi się również hiszpański "Sierociniech", a także "Paranormal Activity"-mój osobisty faworyt , ciekawszych pod względem obsady: "1408" na podstawie książki KInga, z mniej ambitnych polecam "nienarodzony" Goyera. Jeszcze moim osobistym zdaniem straszne były "egzorcyzmy Emily Rose" i ogólnie cała seria "egzorcysty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka_Mięty
*sierociniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
paranormal activity - wyrezyserowna tandeta niestety 1408 - ogladalam i jeden z lepszych egzorcyzmy - tez ogladalam ;P inne obejrze, thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
paranormal activity to jak dla mnie komedia nie horror..tandeta straszna, egzorcyzmy emily rose jest świetny, udręczeni również bardzo dobry film, no i oczywiście klasyk, czyli egzorcysta, ale tylko pierwsza część, pozostałe jak dla mnie były robione na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolcia
Dollhouse murder spełnie wszystkie twoje warunki... Ja bardzo lubię Czerwoną różę - ale nie tyle że jest straszna, co klimat świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×