Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladowa_przyjemność

Być kochanką

Polecane posty

Witajcie! Muszę się gdzieś wygadać więc zrobie to tutaj. Od 9 tygodni jestem kochanką zakochaną na zabój w żonatym mężczyźnie,który ma dziecko. Ma on 23 lata,a po ślubie jest kilka miesięcy. Wziął go,bo musiał ze względu na dziecko. Nie kocha swojej żony i chce być ze mną. Ja mam 22 lata, pierwszy raz spotkałam kogos takiego. Bardzo nam dobrze razem. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Jeśli tak to jak to się u was skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończy się to pod koniec tego roku, kiedy święta Bożego Narodzenia spędzi z Rodziną, a nie z Tobą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz że tylko ze wzgędu na dziecko.....no wiesz....niewielu znam faetow ktorzy aż tak bardzo by się poświęcali...w ogole nie kochając matki tego dziecka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze się skończyło
albo od razu się rozwiedzie póki jest niedługo po slubie i mozna szybko od nowa ułozyć sobie zycie np z toba albo daj sobie spokój bo jak teraz nie zmądrzeja i nie dadzą sobie spokoju skoro tylko ze wzgledu na dziecko wzieli slub albo nigdy od niej nie odejdzie . P.S.nigdy nie bierzcie ślubu tylko ze względu na "dobro"dziecko bo tacy rodzice to zadne dobra. A on ja zawsze bedzie zdradał skoro teraz tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lalunia.....
jak ja mialam 23lata to lecialam codziennie z uczelni do roboty a w miedzyczasie do szpitala do rodzicow, bo im sie chorowac zachcialo.... widze, ze mialam szczescie, bo nie przyplacilam tego glupotą..jak ty to prowokacja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKOLADOWE OKO
TWOJEJ GŁUPOTY I NAIWNOŚCI NAWET MŁODY WIEK NIE TŁUMACZY.NIE MASZ Z KIM O TYM POGADAĆ POGADAJ ZE SWOJĄ MATKĄ.A SKOŃCZY SIĘ SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ..LAĆ W GŁUPIĄ G..I PATRZEĆ CZY ABY RÓWNO PUCHNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zdarza się, zdarza. Do tego stopnia, że ta kochanka specjalnie zachodzi z nim w ciążę, by go przy sobie zachować. A on... wraca do żony. :( Jak (prawie) zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A które to takie mądre??? Z własnego czerpiesz? Żałować tylko dziewczyny bo facet żony po porodzie ma dosyć a jak chciałby odejść bo majątku się jeszcze nie dorobili wspólnego to już by to zrobił dawno. Zastanów się i przeanalizuj jak doszło wogóle do tego? Może sama znajdziesz odpowiedź? Ja jestem kobietą z przejściami i od małego miałam duże serce, które niekiedy mnie gubiło. Pamiętaj że niestety czego by nie powiedzieć to i tak każdy na własnych błędach się uczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
A moja przyjaciólka jest z takim facetem jak Twój!Miał żonę, pobrali się, bo była w ciąży. Kiedy poznał moją przyajciółkę, zakochał się, z żoną wziął rozwód i teraz wszyscy są szczęśliwi (Żona też kogoś ma). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko pytam.
Jestes jego kochanka od 9 m-cy.A ile sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada z miętą
To chyba już nie te czasy gdy bierze sie ślub ze wzgledu na dziecko. Młodzi jesteście i pewnie to jakaś fascynacja. Nie rozumiem ciebie , bo zamiast sobie układać życie brniesz w jakieś kłopoty emocjonalne, ponieważ takie sytuacje zazwyczaj kończą sie bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×