Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_iness

DLACZEGO FACECI WOLĄ BLONDYNKI???

Polecane posty

Gość bo myslą że jesteśmy
beznadziejnie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motocyklista- nie wszyscy szaleja ,czy nie wszyscy mysla .ze jestesmy glupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chyba zaczęło od kawałów o blondynkach :O albo niewiem, większość gwiazd (britney, christina...) zaczęły się farbować na blond no i one to chyba zapoczątkowały?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko kolor włosów a większość robi z tego aferę! A brunetka czy szatynka = cnotliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ,ze mamy tu mezczyzne ktory uwielbia kobiety z ciemnymi wlosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to strasznie wkurza Stella282... na ulicy jak jestem, to od razu wszyscy gwiżdzą, gapią się i sprośnie uśmiechają :O a jak spotak jakiegoś cygana, to ohohoh, szkoda mówić :O:P:P:P:P:D Motocyklista... wyjątek jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkam* żecz jasna miało być :) Stella282... kawały o blondynkach są w dobrym guście, jeżeli opowiadają je sobie nawzajem blondynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000000000
a co sadzicieo rudych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat nie ruszają te kawały chociaż sama jestem blondynką. Szczerze powiedziawsz często je sama opowiadam, tyle że chodzi o to że jeśli ktoś cię nie zna to już po wylądzie (kolorze włosów) ma wyrobione, gotowe zdanie o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scatty baby... na brunetki tez sie gapia, ale nie w tym rzecz, bo jak facet ma wybrac albo blondi albo czarnule, to zazwyczaj woli blondi??? Dlaczego??? W koncu kiedys wszystkie bedziemy siwe:P, a poza tym kolor włosów można zmienic w każdej chwili. Panowie, dlaczego taka wage przywiązujecie do koloru włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
a ja myślę, ze jasny kolor włosów, przyciąga bardziej uwagę, blondynka - blondynce przecież nie równa! pozatym, blondynki wyglądają bardziej "niewinnie" i moze faceci chcą się nimi zaopiekować ;) blondynka z wyboru :) zauważyłam, ze jak zrobiłam sie na blond, to faktycznie mam większe powodzenie... tak myslę, ze to to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też blondynka
macie racje dziewczyny,oni nas traktują jak słodkie idiotki,bo czy facet na ulicy zaczepi brunetkę,myślę że bardzo rzadko a blondynkę zaczepi albo bezczelnie się gapi jak na kawałek mięska.Ale fakt że nie zamieniłambym mojego koloru włosó na inny.Czasem włosy blond pomagaja w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO cholera jasna , przecież jestesmy wzrokowcami , nie gapimy sie tylko na dupy i cycki :D ale na włosy też patrzymy :) Mnie akurat pasi czarny i koniec , No jak to mam inaczej wytłumaczyć ???? Ja chyba jakis inny jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ylko tak szczerze mówiąc to zaczepiane są przeważnie te \"tlenione\", bo rzadko kiedy facet zwróci uwagę na naturalną\" blondynkę, bo ta często wygląda jak szara myszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna_iness... no właśnie w tym rzecz, w tym rzecz. To stereotyp... taką sobie wyrobili opinię i jeżeli chcą kogoś szybko przelecieć, ich wzrok od razu pada na blondynkę. A w ostatnim Glamour czytałam, że aż 77% kobiet zdradziłoby swój sekret brunetce... to trochę nie na temat, ale po prostu stereotyp to stereotyp, ja też chyba bym się bardziej zwierzyła brunetce... :) Czemu? Bo tak już jest.... jeżeli rozumiesz, o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie dam i nie zrobię się na blond, bo czuję się o niebo lepiej w moich kruczych włoskach i charakter mój podkreślaja... kuszące te włosy blond naprawde, ale pozostane przy byciu czarnulą. i to święta prawda że blndynki wygladaja na bardziej niewinne. brunetki kreuja się zdecydowanie na ostrzejsze kobiety... jak zona to blondynka, jak kochanka to brunetka... ehhhhhhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×