Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do d...z takim sexem

do d...z takim sexem

Polecane posty

Gość do d...z takim sexem

bardzo mnie bolało kochalismy sie pierwszy raz od tyłu i strasznie bolało próbowalismy tez tak ze ja byłam na górze ale bolało jeszcze bardziej dlaczego????? ja dopiero zaczynam i moze to dlatego moze powinnismy najpierw potrenowac w pozycji klasycznej kurcze teraz jeszcze mnie brzuch boli to nie był pierwszy raz a pojawia sie krew!!!! nie wiem co to znaczy ???czy moze to ze wczoraj wziełam ostatnia tabletke anty i to juz okres czy on mnie tam troszke porozrywał???? a w ogóle to nie sie nie podobałozero czułości, zero zrozumienia ze to bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz
nadżerke? mnie tak bolało i okazalo sie ze mam!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
ile miał cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie chyba nie byłam niedawno u lekarza aaaa czym sie to objawia i jak sie to leczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz
własnie takim bólem i krwawieniem po stosunku.... jesli jest mala to stosuje sie leki przeciwzapalne itp... globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
ja i tak nie mam zamiaru wiecej z nim współzyc....przynajmniej na razie to skad bede wiedziała ze to nadzerka??? u lekarza byłam niedawno i mam isc na 2 miesiace bo zaczelam brac tabsy anty poza tym nie podobała mi sie sfera uczuciowa to jakie on ma do tego podejscie:( czuje sie jakbym była w burdelu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
od czego sie robia takie nadzerki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
mnie też bardzo boli brzuch podczas stosunku, a przeciez mój partner nie ma jakichś afrykańskich gabarytów :-O Kochamy się od wielu,wielu lat i od ok. roku nie sprawia mi to za wielkiej przyjemności właśnie przez ból jakiego doświadczam podczas sexu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
u mni edzis był drugi raz poprzednio mnie nie bolało tylko troszke na poczatku a dzis to było strasznie ciagle wyłam z bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25_latka
to zrob sobie na razie przewrwe, niech wszystko wroci do normy i wtedy zobaczysz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
może był zaagresywny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie był agresywny tylko taki....jakby to był czysty sex i nic wiecej:( bolało mnie na serio nie ze panikuje a on zaczoł sie z tego smiac a potem sie wkurzył jak byłam na nim to mnie przyciskał moco mimo ze prosiłam go ze mnie to boli.....był taki zniecierpliwiony tym wszystki:(nie przytulił mnie nie powiedział nic miłego nie zapytał jak sie czuje po pierwszym razie tez o nic nie pytał nic nie mówił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
mój facet zawsze stara się być delikatny, ale od pewnego czasu niewiele to daje :-O Ograniczyłam współżycie do minimum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
hmmmm...może porozmawiaj z nim. Szczerze powiedz czego oczekujesz, śmiało wspomnij o potrzebie większej czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
on jest moim pierwszym a ja jego ....kolejna wiec ma spore doswiadczenie ale nie ma doswiadczenia w tym jak sprawic by to bylo cos wyjatkowego:( poczułam sie jak taka jego zabawka jakas lalka:( płakac mi sie chce a nawet nie mam z kim o tym pogadac:( z nim tez nie moge porozmawiac:(on sie zaraz złosci i mówi ze przesadzam i ze za delikatna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
to z kim ty sie kochalas? z małpą? :o nie znasz zadnego mezczyzny tylko ze zwierzetami sypiasz? :o sory, że tym tonem, ale to nieźle porypane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
noooo teraz tak sie porobiło bo na poczatku było naparwde cudownie zakochałam sie w nim rozmawialismy ze soba sporo ale wszystko sie spier....kiedy zaczelismy sie kochac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
ja 23 on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
skoro dużo ze sobą rozmawialiście zanim poszliście do łóżka, to i teraz porozmawiajcie o tym, co Cię gryzie. Nie pozwól, by Cię zbywał tekstami o przewrażliwieniu. Rozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
29?? i taki beznadziejny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
a co tutaj da rozmowa? facet 29 lat, stary byk i nie wie jak się z kobietą obchodzić? no wybacz, ale to śmiechu warte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
barney, a mało to takich niedojrzałych 29-latków kręci się po ziemi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
jasne,że jest szansa,że MOŻE rozmowa coś zmieni 😠 Niektórym trzeba jak dzieciom wyłożyć kawę na ławę, bo sami się nie domyślą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
troche jest takich, ale jest tez mnostwo mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze no właśnie
pech chciał,że właśnie taki egoistyczny niedojrzalec trafił się niedoświadczonej,wrażliwej dziewczynie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
w takim wypadku kawe na ławe można by było wykładać jakby on miał 19 lat, ale nie 29!! ciekaw jestem czy poza łóżkiem też jest tak pozbawiony wyobrazni i mysli tylko o sobie - jesli tak, to bardzo wspolczuje autorce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
TRAFIŁ SIĘ?????? wszędzie piszecie, że to wy sobie facetów wybieracie :p LOL :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×