Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do d...z takim sexem

do d...z takim sexem

Polecane posty

Gość dario26
tu nie ma nic do tłumaczenia skoro facet Cię olewa i nie widzisz z nim żadnej przyszłości, nie możesz z nim nawet porozmawiać po ludzku..... to czego Ty jeszcze chcesz kobieto?? ma Ci przylać, żebyś dojrzała do decyzji o rozstaniu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
:( ale to tak strasznie boli :( chce mi sie płakac własciwie juz płacze i ne widze co pisze:( ale rozstanie bedzie chyba jedynym wyjsciem:( dziekuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
juz postanowiłam-----odchodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario26
i bardzo dobrze, czas juz najwyższy :) tylko jeszcze powinnas się zacząc z tego cieszyć, bo nie zmarnujesz sobie z nim życia, ale ta świadomość też z czasem przyjdzie, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
na razie nie potrafie sie cieszyc z tego ale widze ze nie wytrzymam tego dłuzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario26
wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...masz rację
to jeszcze nie koniec: moze Cię szanaazowac,z e sobie cos zrobi albo blagac na kolanach po to, zeby ostatni raz Cię przelecieć powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj menos
....teraz to juz raczej tez mój były robi podobnie. ile mas zlat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
23 lata wiem ze moze cos jeszcze chciec i tego sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
ciężko mi z tym a on nadal sie nie odzywa :( koleżanka ciągnie mnie na impreze a mi sie nic nie chce nie mam ochoty na towarzystwo ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
Kochanie napisalas przedtem :on mi znow kazal sie kochac w jakis dziwnych pozycjach". Jak to Ci kazal, nie mozna robic czegos na co druga strona nie ma ochoty. Poza tym na poczatku naprawde najlepsza jest klasyczna. Boli Cie pewnie dlatego, ze jestes spieta, albo niedostatecznie podniecona i nawilzona. A on wogole wie te Twoj chlopka co to gra wstepna? No chyba ze faktycznie jest tak hojnie obdarzony przez nature, ale cos mi sie nie wydaje, to raczej inne powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
tak szczerze to wielokrotnie robiłam cos na co nie miałam ochoty ale on nalegał i nie wiem juz czy zrobiłam to dla swiętego spokoju czy dlatego ze powiedział przyjemnosc za przyjemnosc:( potem sie przyzwyczaiłam i nawet mi sie to spodobało.... ja tylko nie rozumiem dlaczego to sie dzieje tak szybko ledwo zaczelismy współzycie a on juz wymysla jakies inne pozycje nie znaczy to ze ja nie mam na to ochoty ale jeszcze ie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
Z tego cow iem tylozgiecie macicy tez moze sprawiac problemy, ale jak powazny jest problem to powinien powiedziec Ci lekarz. Ale w takim wypadku ten Twoj egoista tym bardziej powinien uwazac. A jesli ze gada ze sie nie przebil i dlatego Cie tak boli to musi byc naprawde durny:) raczej male prawdopodobienstwo, z tego co piszesz Cie w lozku nie oszczedza a po prostu moze nie krwawilas i wydaje mu sie ze nie przebil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
ja jestem cały czas spięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz...
znaleźć Pana z mniejszym penisem 11-12 cm to jest rozmiar pochwy w stanie podniecenia , wieksze penisy beda powodowac ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
krwi praktycznie nie było tyle co takie lekkie ,,brudzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
chciałam przezyc pierwszy raz z kims kogo bede bardzo kochała chciałam zeby to było cos wyjatkowego dlatego czekałam ......na niego a on wszystko popsuł.....:( ja stram sie zrozumiec ze on duzo pracuje czesto wyjezdza ale nie rozumiem jak mozna ze sobą prawie wcale nie rozmawiac:( ja zawsze próbuje nawiązac rozmowe ale on tylko odpowiada ze nie mamy o czym rozmawiac i milczy albo ogląda telewizje jak sie mu znudzi to sie "przytula" do mnie:( jak ja strasznie potrzebuje bliskosci, czułosci, chce sie czuc bezpiecznie a przy nim jestem ciągle spieta jakbym była na jakis zawodach gdzie musze sie dobrze postarac:(potrzebuje zrozumienia i ciepła chce zeby sex był dla mnie przyjemnoscia a niestety jak na razie nie jest poprostu nie mam o tym zadnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
boje sie jego reakcji:( chyba juz nigdy nikomu nie zaufam, boje sie ze inny facet nie zrozumie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia8888
jeżeli dłużej będziesz zgadzać się na to co on ci robi, pozostani ci jakiś uraz i nie będziesz umiała się cieszyć seksem. Olej go jak najszybciej. Poznasz kiedyś kogoś kto postara się, żeby ci było dobrze. On jest wielkim egoistą, myśi tylko o sobie. Od dziewczyny, ktora dopiero zaczęła współżycie nie można wymagać aby była doświadczoną kochanką a tylko doświadczeni zmieniają pozycje bez problemu. Ja przez pół roku od zaczącia współżycia za każdym razem czułam ból, ala mój mężczyzna była delikatny i wyrozumiały i po jakimś czasie sama zdecydowałam się na urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
ja juz mam jakis uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario26
coś już postanowiłaś wczoraj i trzymaj się tego, a będzie dobrze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
postanowiłam i bede sie tego trzymała tylko to strasznie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario26
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie dać radę. widzę, że i tak jestes dojrzalsza niz ja te parę lat temu. umiesz nazywać rzeczy i tego się trzymaj. jego reakcja na pewno nie będzie przyjemna, ale Ty nie musisz sie z nim nawet spotykać. powiedz, przez telefon, gg, czy co tan chcesz, że czujesz sie zraniona jegocynicznym stosunkiem do twojej osoby, potraktowana przedmiotowo i że nie chcesz go więcej widzieć na oczy. dobrze Ci radzę. a czułego, normalnego na pewno jeszcze spotlasz, moze nie od razu ale na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
juz nie spotkam:( on potrafił mnie dylko dolowac nic mu sie we mnie nie podobało i dla niego musiałam sie zmienic:( nie te ciuchy nie ta fryzura nie ten sposób ....zachowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się! ja nie byłam taka mądra. miałam 23 lata jak kochałam się pierwszy raz, szybko zaszłam w ciążę i wyszłam za mąż. osiem lat straciłam z podobnym typem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
gdyby okazało sie ze jestem w ciązy on by mnie zostawił albo kazał usunąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokokokokokoko
mam nadzieję, ze trzymasz się decyzji i go w cholerę zostawisz! TRZYMAJ GO OD SIEBIE Z DALEKA!!!! jeżeli 29 letni facet tak traktuje kobietę w łóżku, i to kobietę o której wie ze jest początkująca to jest albo zwierzęciem albo półdebilem emocjonalnym - jak nic zacznie cię wkrótce bić bo zupa byla za slona! ja miałam wielu facetów, takich na jedną noc i teraz od lat paru tylko tego jednego jedynego z którym już zostanę do końca życia! ale nawet ci na jedną noc nie potraktowali mnie w ten sposób!!!!!!!!!!!!!! to chore! i nie daj sobie wmówić, ze to z Tobą coś nie tak. Miałaś tego pecha ze trafiłaś na idiotę, zacznij się cieszyć, ze odkryłaś to tak szybko! Aha, i nie daj sie przekonać ze sie zmieni jak ci zacznie kwiaty przynoscić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×