Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do d...z takim sexem

do d...z takim sexem

Polecane posty

Gość do d...z takim sexem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko- ja nie jestem osoba kompetentna! nie chce ingerowac w tak powazne sprawy- zwlaszcza na forum. sproboj moze poczytac te topiki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=942800 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2206032 na tym drugim jest wiele ciekawych pozycji ksiazkowych, moze znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie, napisz tam do dziewczyn- mysle, ze one beda mogly Ci jakos pomoc. z tego co piszesz to faktycznie on Ci po prostu zrobil \"pranie mozgu\". Chcial Cie kontrolowac w 100% a Ty ze wzgledu na brak wiary w siebie i ogromna potrzebe akceptacji dalas sie w to wciagnac... i ABSOLUTNIE zerwij z nim wszelki kontakt!!! nawet jesli jest Ci teraz trudno- badz zdecydowana! to pierwszy krok ku poprawie.. wydaje mi sie jednak, ze naprawde potrzebujesz fachowej pomocy. Moze sie wydawac, ze wizyta u psychologa jest czym dziwnym, czy tylko dla ludzi "nienormalnych"- to sa przesady. Psycholog jest osoba, ktora moze pomoc Ci przyjrzec sie swojemu zyciu, wyjasnic dlaczego w ogole zdecydowalas sie na taki zwiazek, pomoc Ci uwierzyc w siebie, przeprowadzic trening asertywnosci.. Przykro mi ale jestem przekonana, ze chocby najlepiej chcace kafeteriuszki nie sa w stanie Ci naprawde pomoc. Oczywiscie rozmowa na forum jest dobra, ale nie rozwiaze Twoich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
dziękuje za rady i za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
tylko ze ja go znam i wiem ze on nie da mi tak łatwo spokoju nawet jesli ja juz do iego nie wróce to bedzie mi pisał np smsy zeby mnie jeszcze bardziej zdołowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz zmienic nr telefonu nie mozesz dac sie zastraszyc. Nie zakaldaj z gory ze bedzie zle. Nie stawiaj siebie na przegranej pozycji. Nie jestes od niego gorsza! Niczego nie jestes mu winna. Nic zlego nie zrobilas. Jezeli jeszcze w to nie wierzysz, to zacznij sobie powtarzac te slowa- do skutku! I nie boj sie go przede wszystkim. Jezeli mieszkasz z rodzicami poinformuj ich jaka jest sytuacja. Nie wstydz sie, bo nie ma czego. i nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kochana do d.... wydaje mi się, ze jesteś strasznie uzależniona emocjonalnie od tego debila z którym sie przespalaś tylko dlatego, ze masz male poczucie swojej wlasnej wartości - ten debil NIE MOZE CIE ZRANIC, NIE MOZE CI NAGADAC PRZYKRYCH SLOW - JEGO SLOWA NIC NIE ZNACZą! DEBIL POTRAFI MOWIC TYLKO DEBILIZMY tak więc przestań sie nad jego slowami zastanawiać, a zacznij myśleć jak zapomnieć i żyć dla siebie. jak to mowil kiedyś slawny psychoterapeuta JESTEś KSIężNICZKą! I TAK SIE TRAKTUJ żaden debil nie ma prawa w to ingerowac. trudno, przespalas sie po raz pierwszy z debilem, nie zmienisz tego, ale przed tobą cale zycie, i co, chcesz sie teraz zamknąc na coś tak wspanialego jak milość i seks bo pierwsza proba byla porazką???? chyba sama wiesz, ze nie warto.... ten debil napisal ci ze nikt cie nie zechce oprocz niego... a na jakiej podstawie tak twierdzi??? na podstawie swojego debilnego pogladu na swiat i zycie - i chcesz mu uwierzyc??? dziewczyno, masz przed sobą cale zycie gdzie spotkasz jeszcze tylu wspanialych facetow ze za 2 lata nie bedziesz pamietala imienia debila, bedziesz pamietala tylko ze to debil.... nie ma sensu zastanawiac sie nad debilizmem innych zastanow sie czego ty chcesz teraz i o to walcz, ustaw sobie cele i plan ich osiagniecia na pewno na czym ci zalezy forum jest fajne, bo w amoku pozwala zejsc na ziemie chyba juz czas żebys zeszla ten debil to nie Twoja zadna milość - to debil zastanow sie co chcesz zrobic ze swoim zyciem jutro - zyciem bez debila!Q i to rob powodzenia PS sex nie jest do dupy, sex jest piękny i życzę ci sexu (nie bezmyślnej huci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie przespałam sie z nim dlatego ze mam niskie poczucie własnej wartosci ale dlatego e sie w niem zakochałam nie wiem jak ja sobie poradze ale nie ze bez niego tylko ogólnie:( mam metlik w głowie nie wiem juz czego chce a co nie co jest dobre a co złe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d... tys prawda
poradzisz sobie, bo przynajmniej nie będziesz latac co 2gi dzien do apteki ze strachem czy jesteś w ciąży czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
biore tabletki więc ciąża jest wykluczona i sie tego juz nie boje ale na poczatku było troszke strachu i oczywiscie o tym tez nie mogłam z nim pogadac bo sie zaraz denerwował ze gadam glupoty i ze jestem dziecinna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
witaj widze meczysz sie potwornie nadal ale w zadnym wypadku nie wracaj do niego ,w glebi duszy wiesz co jets dobre dla ciebie i to napewno nie jest on.Uwierz jest wielu facetow ktorzy doceniaja uczucia kobiet i kiedys poznasz takiego a o tym staram sie powoli zapomniec ,nie dzwon i nie pisz ,znajdz sobie zajecia wyjdz gdzies z przyjaciolmi oni jakos zajma ci czas i z czasem wszystko sie unormuje tylko nie mysl o nim ,znajdz jakiekolwiek zajecie aby zbyt wiele nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie mam przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
napewno masz moze wyjedz gdzies zeby nie myslec tyle miejsca daja duzo wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie moge teraz nigdzie wyjechac bo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
czuje sie jakas taka bruda, ale ja sie tak od zawsze czułam i to były tylko momenty kiedy czułam sie lepiej a teraz jest jeszcze gorzej, patrez na innych ludzi i widze ze jestem od nich gorsza pod kazdym względem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
nie moge na siebie patrzec w lustrze bo czuje do siebie wstręt i obrzydzenie, czuje sie zle i tak było od zawsze i nic tego nie zmieni....ja sie od zawsze bałam mezczyzn a teraz tym bardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
i nie chce juz nikogo:( najchetniej nie wychodziłabym z domu nie lubie byc wsród ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
dario26 nie smuc sie to ze mi jest smutno nie znaczy ze innym ma byc smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
zaczynam pisac chyba sama do siebie......ale to troszke mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
jaki masz nr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilooo
Wiem co czujesz. Też miewam w życiu takie miesiące, kiedy nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Po prostu nie znoszę wtedy swojej osoby, wyszukuję błędów, jakie niby popełniam w kontaktach z innymi ludźmi itd. Chyba taki jest już stały element naszej osobowości i nic na to nie poradzimy. Ale - Ty pogłębiasz ten stan będąc z takim facetem. Z tego co piszesz i co wywnioskowałam, to jest zwyczajny manipulant! On sam też ma problemy ze swoją osobowością i próbuje przenieść je na Ciebie, a że jesteś podatna to mu się to świetnie udaje. Nie pozwól sobą pomiatać nikomu. On nawet nie docenił tego, że oddałaś mu coś bardzo cennego; wydawało Ci się że go kochasz, nie był to jakiś peirwszy lepszy facet, więc nie miej do siebie o to pretensji. Stało się i tyle. Moja rada - zostaw go i skoncentruj się na sobie. Żeby wchodzić w takie bliskie związki z innymi ludźmi, trzeba najpierw być blisko samej siebie, znać swoje potrzeby, swoją wartość, oczekiwania... Związek z kimś kto nie pomaga Ci tego odnaleźć, a wręcz to uniemożliwia, doprowadzi Cię do jeszcze większego doła. Trzymaj się, jesteś inteligentna, poradzisz sobie, tylko zbierz siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
dziękuję wam wszystkim bardzo serdecznie za słowa pocieszenia i wsparcia boje sie tylko zeby on sie mnie nie czepiał od jutra ma urolp więc podejzewam ze nie odezwie sie bo pewnie gdzies wyjedzie ale nie iwem co bedzie potem......moze juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...z takim sexem
dlaczego popadam w takie skrajności??? nienawidze siebie i czuje do siebie wstret chciałabym umrzec i tak sie czułam zawsze nie lubie przebywac wsród ludzi a z drugiej strony brakuje mi tego by ktos mnie poprostu przytulił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
I jak sytuacja? Pozbierałaś się jakoś? Mam nadzieję, że rzuciłaś drania ostatecznie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
I jak sytuacja? Pozbierałaś się jakoś? Mam nadzieję, że rzuciłaś drania ostatecznie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×