Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka reakcja na tekst

Polecane posty

Gość gość

Jak byście zareagowały na tekst kolegi z pracy, że macie super nogi albo tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiech, podziękowanie za komplement, po czym skreślenie z listy kandydatów do bliższej relacji. Za brak kultury (abstrahując, że praca to nie miejsce na realizowanie życia prywatnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, byłby to uśmiech i podziękowanie? taki uśmiech w stylu mam na ciebie wyj****e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem. Zwyczajny kulturalny uśmiech. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jesteś dwulicowa, z jednej strony uśmiech, z drugiej wykreślenie ze znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie jestem ''dwulicowa''. Moja reakcja jest stosowna i kulturalna. Uśmiech i podziękowanie nie jest równoznaczne z zachętą do pogłębiania znajomości. Jest zwyczajnym wyrazem kultury :) Nic nie poradzę, że roiłbyś już sobie jakieś historie, najwyraźniej musisz nabrać dystansu oraz pojęcia o rzeczonej kulturze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"masz fajny tylek" a ty na to usmiech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście. Było nie było, to komplement i wypada odpowiednio umiejętnie podziękować. Choć niskich lotów, no ale przecież nie każdy facet stoi 'na poziomie'. Większość to prostacy, mimo wszystko kultura mnie obowiązuje zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
Kolega w pracy jakoś tak powiedział koleżance, na co ona "wiem o tym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Słaby komplement i słaba reakcja. Idąc dalej tym tropem, gdyby powiedział „pukałbym cię jak dzięciął sosnę” też byś się uśmiechnęła (bo to komplement) i powiedziała „dziękuję bardzo” (bo wymagający większego zaangażowania niż obserwacja tyłka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
Haha racja , jakby mi o tylku powiedzial to by uslyszal ze jest prymityw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
I Co kultura, chyba lepiej wychowywac prostakow, niz dawac do zrozumienia ze tak lubicie, ale moze lubicie to co poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy im przytakujecie a ja musze ich prostowac, glupie p***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś To już jest chamstwo. Ale skoro nie dostrzegasz tej subtelnej różnicy pomiędzy powszechnym prostackim tekstem o tyłku i nogach, a wulgarnym nawiązaniem do czynności seksualnej... cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmija dziś Haha racja , jakby mi o tylku powiedzial to by uslyszal ze jest prymityw usmiech.gif xx Haha, o rety, niesamowite, jaką satysfakcję byś sobie sprawiła, a przy tym sama tak niesamowicie poniżyła. Warto? Nie sądzę. Kobieta dobrze wychowana uśmiecha się i idzie dalej swoją drogą. No chyba, że masz niskie poczucie własnej wartości i czujesz potrzebę pouczania wszystkich wokół. Wtenczas jeszcze bardziej pracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy im przytakujecie a ja musze ich prostowac, glupie p***y xx Współczuję niskiej samooceny, a gratuluję bezsensownej misji społecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś od dalszej znajomej, usłyszałem nagle ot tak po prostu, że mam zgrabny tyłek. I jakoś się z tego tytułu nie rozhisteryzowałem. Uśmiechnąłem się i tyle. Ale zaraz się pewnie dowiem, że jak kobieta faceta tak komentuje, to co innego niż w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
poniżam się mówiąc prawde że ktoś jest prymitywny jak o d***e na wejściu gada?? ty jesteś chorą damulką ,ktoś ci napluje w twarz to co zrobisz? ciekawa jestem, poniżenie by było jakbym udawała że prostak jest świetny, i jego oblesne teksty mi się podobają ,bo ja widzisz nie lubię udawać ani masek nie noszę , ty się uśmiechniesz a pomyślisz swoje ,to jest poniżenie siebie, bo udajesz i oszukujesz ,ja nie musze ,poza tym oczekiwałabym że zmieni teksty jak się zorientuje jakim typem jestem , a ja to zrozumiem, nie skreślam ludzi za teksty ,zachęcam żeby weszli na wyższy poziom , czyli zmieniam stan rzeczy a ty kłamliwie lawirujesz,a moja samoocena jest poprawna,wymagam szacunku i zawsze go dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
wtenczas??? ile ty masz lat ? 60 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
to była złośliwośc bo widzę że lubisz się bawisz w złośliwości ,ja nie lubię ale lubię być lustrem czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
co do facetów , taki tekst to tylko do gdy ten tyłek jest w moim łózku, albo wszystko na to wskazuje :) wczesniej coś delikatniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
a co do misji , to nie wszystkim panienkom pasuje że są traktowane jak materace do seksu, chociaż jak was obserwuje to w sumie nie wiem czy nie o to wam chodzi, tylko czemu potem zawodzicie że was ktoś wykorzystał i zostawił, same zachęcacie do takiego traktowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak doczytałam ,satysfakcję bym sobie sprawiła mówiąc że ktoś prymityw?? ja nie lubię poniżać ludzi, co ty masz w tej głowie .jak mówię coś takiego to zawsze z nadzieją na lepszą zmianę hehe tylko niech tu lepsza zmiana nie przyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
Boże ale wy macie dylematy.,..zwyczajny komplement wystarczy,,dziękuję'' i po sprawie.Faceci to wzrokowcy ,trochę szkoda że innych cech nie widzą ale cóż na to poradzić,są tacy i tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmija wczoraj poniżam się mówiąc prawde że ktoś jest prymitywny jak o d***e na wejściu gada?? ty jesteś chorą damulką ,ktoś ci napluje w twarz to co zrobisz? ciekawa jestem, poniżenie by było jakbym udawała że prostak jest świetny, i jego oblesne teksty mi się podobają ,bo ja widzisz nie lubię udawać ani masek nie noszę , ty się uśmiechniesz a pomyślisz swoje ,to jest poniżenie siebie, bo udajesz i oszukujesz ,ja nie musze ,poza tym oczekiwałabym że zmieni teksty jak się zorientuje jakim typem jestem , a ja to zrozumiem, nie skreślam ludzi za teksty ,zachęcam żeby weszli na wyższy poziom , czyli zmieniam stan rzeczy a ty kłamliwie lawirujesz,a moja samoocena jest poprawna,wymagam szacunku i zawsze go dostaję xx Wymagać to sobie możesz jedynie zachowania kultury wobec siebie, a nie szacunku. Szacunek jest czymś, co się albo czuje, albo nie, niezależnie. U mnie go nie zdobyłaś brakiem kultury, a więc bynajmniej nie ''zawsze'' ;) Jesteś najwyraźniej bardzo naiwna, jeśli sądzisz, że Twoje zwrócenie uwagi naprawi prostaka z nizin społecznych. Żadna kobieta nie sprawi, że element bez kultury zacznie nad sobą nad sobą pracować (bo to właśnie kwestia długotrwałej ciężkiej pracy nad charakterem i postawą), ponieważ żadna kobieta nie ma u takiego rodzaju facetów autorytetu, zaś szacunek wyłącznie udawany. Dziwne, że tego nie wiesz. Najczęściej przy Twojej ''metodzie'' i kolejnej okazji, zwyczajnie fałszywie zastosują oni inny tekst wobec kobiet, a tak czy inaczej pomyślą swoje. Osobiście wolę, by cham artykułował się indywidualnie i tym samym umożliwiał mi jego rozpoznanie i trafną weryfikację na samym wstępie. Także, uważam, nie sprzyjasz swoim zachowaniem ani facetom, ani kobietom. Potrzeba pouczania i naprawy świata jest domeną ludzi z podświadomie niską samooceną, którzy czują potrzebę sprawowania kontroli nad innymi i nie potrafią poradzić sobie z własnym życiem. Współczuję Tobie i życzę więcej samoświadomości, kultury oraz rozsądku i logiki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i tak doczytałam ,satysfakcję bym sobie sprawiła mówiąc że ktoś prymityw?? ja nie lubię poniżać ludzi, co ty masz w tej głowie .jak mówię coś takiego to zawsze z nadzieją na lepszą zmianę hehe tylko niech tu lepsza zmiana nie przyłazi xx Niska wiedza nt psychologii ludzkiej, podświadomości, plus być może samooszukiwanie się. Oczywiście, że zwracając uwagę odnośnie niewłaściwego zachowania innej osoby czujesz się 'lepsza' od niej. Świadczy o tym m.in. to, że nazywasz kogoś wprost ''prymitywem'' (marginesem, określenie niekulturalne, zatem stajesz na równi z osobą, do której je kierujesz), miast wyrazić się taktownie i ''neutralnie''. Poświadczasz jedynie swoją agresję, a więc wyższość :) Zmartwię Cię, w zamian otrzymasz jedynie fałsz, wrogość, bądź dyskryminację. Reszta jak w moim komentarzu z dziś 07:31. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy wczoraj 20:40 - a teksty o tyłku i nogach nie są chamskie??? Nawet jeśli powie, że masz brzydki tyłek i krzywe nogi? xx Są chamskie. Aczkolwiek ''powszechne'' to słowo klucz w wypowiedzi, do której nawiązujesz (wraz z upadkiem kultury i obyczajów zaniżają loty również komplementy, dlatego jestem w stanie wybaczyć facetowi, który nie miał szczęścia nabyć kultury w życiu). Ergo, dlatego właśnie reakcją jest uśmiech i nie wdawanie się w bliższe relacje. Natomiast, ''brzydki tyłek i krzywe nogi'' stanowią już obrazę (czasem poprzez prostacką bezpośredniość), dlatego reakcja byłaby już - się rozumie - całkiem inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmija wczoraj wtenczas??? ile ty masz lat ? 60 ? gośćmija wczoraj to była złośliwośc bo widzę że lubisz się bawisz w złośliwości ,ja nie lubię ale lubię być lustrem czasami usmiech.gif xx Skoro czepiasz się słówek, zamiast odnieść do tematu i wykładać argumenty, jak na kobietę obytą przystało... cóż, ''złośliwość'' obróciła się na Twoją niekorzyść. Kultura dyskusji się kłania. Nie wnikam, co takiego przymusiło Cię do jej zaniechania. Zapewne przeanalizujesz we własnym zakresie i popracujesz nad sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×