Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kobiety nie zasluguja na uczucie?

Polecane posty

Gość gość

tak szczerze, wypowiedzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda zasługuje nawet najgorsza dla jednego może być najlepszą dla drugiego jaką spotkał w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) nic dodać i nic ująć, tak po prostu jest :) Kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywista nieprawda. Są takie kobiety na których każdy się przejedzie. Dlatego, że może on być jej wielką miłością jednego dnia a największym wrogiem stojącym na drodze do kolejnej wielkiej miłości kolejnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:17 To nie na temat. Dla ciebie taka kobieta to koszmar a inny weźmie z pocałowaniem w d**e i będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
Nie okazujące uczuć. Proste pytanie, prosta odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj dalej iluzjami. To, że cię wszyscy rzucają cię przez charakter, nie oznacza, że przyjedzie książę na białym koniu by cię całować w dupę w ramach zaręczyn. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej do mnie i do innych przyjedzie książę na rumaku niz ty znajdziesz babe jakiej szukasz. Wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1:17 To nie na temat. Dla ciebie taka kobieta to koszmar a inny weźmie z pocałowaniem w d**e i będzie szczęśliwy. x To dlaczego jest tyle samotnych kobiet? Według twojej teorii każda powinna wpaść prędzej czy później na jakiegoś gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime Sugoroku dziś Żyj dalej iluzjami. To, że cię wszyscy rzucają cię przez charakter, nie oznacza, że przyjedzie książę na białym koniu by cię całować w d**ę w ramach zaręczyn. pechowiec.gif Zgłoś Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ciebie każda samotna kobieta to wynik jej wysokich wymagań? Myślisz że świat jest tak mało skomplikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywne, wulgarne, wypierające się swojej kobiecości, niesolidarne, zawistne, ograniczone, prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Według ciebie każda samotna kobieta to wynik jej wysokich wymagań? Myślisz że świat jest tak mało skomplikowany? x Nie wiem, do kogo ten post. Jeśli do mnie, to właśnie ja uważam i widzę, że są kobiety, które kompletnie nie mają adoratorów i to nie jest kwestia ich wygórowanych kryteriów. Dla mnie teoria że na każdą "jakiś" jest jest od czapy. W drugą stronę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim wy jesteście żeby pisać kto zasługuje na uczucie a kto nie? Trochę to śmieszne. A nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kim wy jesteście żeby pisać kto zasługuje na uczucie a kto nie? Trochę to śmieszne. A nawet bardzo. x Kim ty jesteś, żeby krytykować opinie obcych ludzi? Trochę to śmieszne. A nawet bardzo. PS To forum DYSKUSYJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:47 Od zawsze to powtarzam. Szkoda że jest nim ono tylko wtedy gdy ktoś wyraża swojej zdanie bo gdy ja piszę co myślę to lecą wyzwiska nie ma jak hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa takie, ktore uczuc nie potrzebuja, a tylko goscia z kasa. Nie maja nic procz kalkulatora w glowie. A jak juz kochaja, to tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak wyrażasz swoją opinię. Póki co zamanifestowałaś zachowanie, które jak twierdzisz rzekomo inni kierują wobec ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rózne są kobiety. Niektóre nie nadają się do relacji i nawet nie szukają związku ze względu na różnego typu zaburzenia. Są i takie, którym ukrywana orientacja uniemożliwia stworzenie satysfakcjonującego związku. Mowa tu nie tylko o homoseksualizmie, ale innym zaburzeniu, występującym częściej u mężczyzn, które zdarza się i to całkiem często u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej by się przydał kaftan i to porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarkazmem maskujesz swój męski przegrywizm. Nie płacz. Może jakaś się nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:57 Kocioł garnkowi przygania a sam smoli :D I to cichaczem z nieloga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narrator w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:00 Ty tak zawsze wypowiadasz się w trzeciej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym? Piszę o tobie, nie o sobie. Zew g****oburzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czym? Piszę o tobie, nie o sobie. Zew g****oburzy? x Znowu piszesz sama do siebie? No właśnie widzimy, że masz zew g****oburzy, skoro bezpodstawnie obrażasz autora pytania licząc na jakieś ochłapy jego uwagi :) Żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×