Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynaktóra chce pomocy

JEGO RODZICE PEWNIE MNIE NIE NAWIDZA PRZEZ MOJA GŁPOTE HELP!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dziewczynaktóra chce pomocy

Cześć Nie wiem odczego zacząc, jestem dziewczyna mam 15 lat i mam chłopaka ktory ma 14 lat nie ma tu nic do rzeczy ze on jest młodzy chodzimi mi o to ,że zrobiliśmy osatnio głupote on ostatnio się najebał w moim towarzystwie i naszych znajomnych no ale doszedł do domu jego rodzice jak go zobaczyli w jaki stanie chodzic chodził ale strasznie smierdziało od niego alkocholem ja wtedy sie nie napiłam dali kare jego rodzice na wszystko gdzies przez 2 tyg. jego tato gadał z moim bo sie znaja i powiedzieli ze mozemy sie spotykac ale było ograniczenie to sie zdarzyło w kwietniu a teraz ja sie narobałam ale ja miałam gorzej bo mnie policja złapała i jego braci ciotecznych i ta samo kolezanke co była zemna z urodzin moj chłopak tez był ale nachwile pojechał rowerem jakby miał intuicje ze policja jedzie ale nie pił i moja mam mnie odebrała od policji nic nie miałam przewalonego to dobrze ale za to jego jeden brat powiedział ze moj chłopak był wiec dostał areszt domowy chciałam się z nim jakas zkataktowac ale nie mogłam niechciałam ja zadzwonic na domowy wiec zadzwoniła moja znajoma i jego rtato odebrał i mow moje imie i co ty chcesz? a moja znajoma powiedziała ze niewiem o co panu chodzi no wiec dali mego chłopaka rodzice i pogadałam narazie ma kare nie moge się z nim spotykac ja tego nie chce zeby nam zabronili;( Wiem zrobiłam okropnie czasu nie moge cofnoc ,bo nie darady chociasz niewiem jakbym mogła i naprawic chciałabym jakas to ale niewiem jak jego rodzice mysla teraz omnie zle a ja tak niechce chce miec dobra opinie :) co mam robic? chciałam ,żeby jakieś dobre tematy do nich przyszły na moj temat ale to nie zabardzo mozliwe niewiem nawet jak maja przyjsc i co mam zrobic? Wiem jestem głupia ,że piłam a i jeszcze mówie to był moj pierwszy raz. Prosze pomuscie mi co mam zrobić,żeby jego rodzice mi wybaczyli?? wczesniej jego mama była taka dobra dlamnie a ja to zrypałam;( wogle lubiłam ich rodzicow oni mnie tez tak sadze a teraz teraz to juz watpie i to bardzo;( prosze pomuszcie mi:(. jeszcze jedno moj tato nie wie ze ja byłam na policji bo mama mnie wzieła ale jak sie dowie od jego taty to bede miała najgorzej nisz cała 6 ale najbardziej sie przejumje teraz ta opinia niz tato:(:( nawet jak jedchałam samochodem policyjnym to teskniłam za moim chłopakiem i sie o niego okropnie martwiła a moj chłopak pisał mi smsy zebym z tamtego miejsca szła bo policja jedzie ale ja nie miałam kom przy sobie wtedy;( załuje i to bardzo wszystkiego co zrobiłam zle ;(PROSZĘ POMUSZCIE MI CO MAM ZROBIC??? P.S- jestem dyslektykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem bez nicka
jest taki program co to sie WORD nazywa, wiesz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko - dorosnij
i to wszystko. Pa... idz sie rozerwij na basen, albo rowerkiem pojezdzic... wakacje masz - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko - dorosnij
HS POL - jaka matura??? ona ma 15 lat.. koncowka gimnazjum najpierw ja czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko - dorosnij
... bo trenig czyni mistrza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
DZIEKI ALE NIECHCE ZADNEGO ROWERU JAK JEGO RODZICE ZABRONIA MU SPOTYKANIA SIE ZEMNA TO BEDZIE PRZEROBANE JAK ZABARONIA TO ZNACZY NA KAZDEJ MINUCIE BEDA GO PILNOWAC BO SA JEGO RODZICE BARDZO SUROWI A JA NIECHCE ZEBYZABARONILI ZA 2 DNI MOJ CHŁOPAK BEDZIE MIAŁ URODZINY A TU SIE OKAZE ZE NIE BEDE Z NIM W TE SWIETO:( A ZA TYDZIEN PRAWIE BEDZIEMY JUZ POŁROKU TO MIAŁ BYC TAKI DZIEŃ ON PLANOWAŁ GO A TERAZ BEDZIE KICHA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
UCZYŁAM SIE CAŁY ROK TERAZ SA WAKCJE A JA TAK JAK PISALAM PIERWSZY RAZ NAPIŁAM SIE ALKOCHOLI I WIECEJ NIECHCE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko - dorosnij
HS... w sumie - racja..........ucz sie mloda, ucz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
Ale jestescie... Dziewczyna ma problem!!! Moze malo istotny w waszym wieku, ale dla niej to kleska!!! Juz nie pamietacie jak to bylo jak byliscie mlodsi??? Zadnych bledow, glupot itp. Krysztalowi ludzie... hehehe Dziewczyno... No rzeczywiscie glupota nie mala, ale o tym juz wiesz. Nic teraz nie mozesz zmienic- ale to tez wiesz. Jedyne co mozesz zrobic, to pilnowac sie nastepnym razem, a rodzice chlopaka z czasem zauwaza, ze normalna z Ciebie dziewczyna, a tamto to byl tylko "incydent". Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhhhhhhhhhhhhhhhh
Nie no za niedługo to 10 latek z 9 latkiem bedzie chodzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
DZIĘKI coooooleczka TYLKO TY MNIE ROZUMIESZ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak troszkę nie na temat do autorki topiku czy ty robisz cos z ta dysleksją? czy lubisz czytac ksiazki>? czy w ogole przeczytałaś w swoim jakże krótkim życiu jakąś książkę? nie dziwię się rodzicom 14-latka ze surowi są skoro w tym wieku pije alkohol!!! Dziwię się natomiast Twojej mamie ze kryje Cie przed ojcem z tym wszystkim bo powinnas ponieść za to konsekwencje jesli chcesz naprawic to wszystko proponuję kupić kwiaty i wybrac sie do rodziców chłopaka z przeprosinami -w sensie- ze oboje powinniscie przeprosic twoich i jego rodziców i obiecac poprawe i powiedziec ze rozumiecie ze zle zrobiliscie innej mozliwosci nie widze i wcale bym si nie zdziwila gdyby rodzice tego twojego chlopaka zabronili mu sie z Toba widywac, bo czesto jest tak ze rodzice widza wine wzłym towarzystwie a nie w czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
Wiesz co sobie jeszcze mysle? Moze porozmawiajcie z Jego rodzicami? Tzn. Ty i twoj Chlopak. Powiedzcie, ze to byl tylko jeden raz, przyznajcie sie do tego, ze to byl blad, ze teraz juz o tym wiecie i obiecajcie, ze to sie wiecej nie powtorzy. Poprostu usiadzcie i kulturalnie porozmawiajcie. Moze dostrzega w Tobie cos wiecej niz do tej pory... Nie wiem jacy sa Ci ludzie, wiec nie wiem czy taka opcja przejdzie. Ale uwazam, ze mimo wszystko warto sprobowac... poprosic o szanse. Tymbardziej, ze czeka Was taka uroczystosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
czytam książki i przeczytałam nie jedna w swoim życiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
Dziewczyno... tym razem bez nicka ma troche racji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja polonistka w liceum mówiła,ze dzisiejsza dysleksja i inne podobne wymysły to kiedyś głupotą po prostu były nazywane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
...odnosnie sposobu na rodzicow. To moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
coooooleczka własnie jest problem bo nie moge się zbardzo z nim skataktować nie moge isc do niego komorke rodzice zabrali moja mama powiedziałe ze lepiej niech troche ucichnie sprawa i odezwe się w poniedzałes a narazie nie moge do niego isc ale za to wiem gdzie jego mama pracuje bym np poszła sama i co dalej...boje sie mowic bo jestem okropnie wstydliwa ale dla mojego chłopaka zrobie wszystko przed tablica moje sie stanac a tym bardziej przed jego mama no ale pokonac strach dla naszego zwiazku to łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
o rany!!! LUDZIE NIE ROZUMIECIE, ZE DLA NIEJ TO NIE JEST GLUPOTA? TERAZ MA WAKACJE!!! I TERAZ TO DLANIEJ CALY SWIAT!!! nie pamietacie swoich pierszych milosci? nie, zapewne wtedy postepowaliscie wylacznie slusznie:p DZIEWCZYNO IDZ I POROZMAWIAJ!!!- NIE MA INNEJ RADY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
masz gg? bo widze, ze CI ludzie Cie tu zeżrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
ej wiem ze duzo robie błedów i wogle cały czas idzie mi lepiej chodze do poradni zeby mi pomagali ,to co ze sa wakacje kazdy z was był młody w moim wieku i napewno mieliście pierwszego chłopaka lub dziewczyne i napewno byscie zrobili wszystko zeby nie stracic tej osoby jestem z tym chłopakiem poł roku chociasz ta miłość nastolenia jest juz rok i niechce sie podac teraz gdy tak doszlismy daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak zaawansowaną dysleksje ze jak widzialam liczbe 69 to przepisywalam ja jako 96 podobno bylam bardzo ciezkim przypadkiem i pracowalam latami nad tym zeby nie robic blędów bo bylo mi wstyd i jakos udalo sie... w momencie kiedy robilam błąd , przepisywalam go poprawnie do zeszytu 100 razy--> to jest bardzo dobra metoda poza tym moja mama codziennie robila mi dyktanda, w ksiegarniach są specjalne książki z tekstami natomiast powracajac do Twojej sytuacji to teraz dla rodziców najwazniejsze jest to zeby wasza mini \"patologia\" sie nie pogłębiała,żebyście rozumieli swój błąd i zeby było widac poprawe moze odpracujcie to jakoś np myjąc okna w chacie robiąc obiad może umyjcie rodzicom samochód czy cos takiego....spędzicie razem czas i \"podliżecie\" się przez co rodzice zmienią zsdanie na wasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
mam gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooleczka
no to dawaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
2198892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja uwazam ze powinnas pogadac najpierw z jego mama, a jego mama pojdzie do jego taty ze ja przeprosilas i wtedy bedzie latwiej ci juz pogadac z jego ojcem. Glowa do gory bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×