Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lesss i

Piękne dziewczyny po 20. są już zajęte

Polecane posty

Gość Lesss i

Zostają te mniej mnie interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję
że te "mniej interesujące" nie będą tobą zainteresowane ~!!!!!! :O bo ty chyba na nikogo nie zasługujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ja jestem po 20 uchodze za ladna ale mam pecha w zyciu i nie moge natrafic na wlasciwa osobe, spotykam osoby madre i dobre ale za kazdym razem brakuje chemii a bez tego nie wyobrazam sobie z wiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
bylam tez z osoba ktora osmiele sie powiedziec zryla nieco moja psychike tzn. brak mi zaufania do faceta , mam niskie poczucie wlasnej wartosci kiedys tak nie bylo i teraz probuje na nowo dojsc do ladu ze soba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale dziewczyny cenią mężczyzn którzy potrafią je zdobyC, pokazaC że im zależy a o ile tylko one nie są mężatkami, nadal są do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam22 latka
jestem bardzo ladna,zgrabna ale siedze w szwabim landzie obecnie i nie moge tu nikogo fajnego poznac a jak juz to chemia sie nie zgadza. ale wracam do polski na studia wiec chlopcy z bydgoszczy i okolic szykujcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, tak jak \"aaa\" mówi, są też kobiety bardzo ładne i interesujące, które pozostają same z przeróżnych powodów tyle.... że nie każdy zasługuje na to żeby byC z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ha ha ha very funny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ramirez ja jestem osoba spokojna , przyjazna czlowiekowi nie uwazam zeby moj charakter byl fatalny moze za spokojna jestem a tego nie lubicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że spokojne dziewczyny są sympatyczne;), ale sama stwierdziłaś \"spotykam osoby madre i dobre ale za kazdym razem brakuje chemii\", może troche za bardzo wybrzydzasz;) Ten brak zaufania do facetów:O, może mocno zniechęcać, szczególnie tych przecietnych, co nie wierzą za bardzo w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
oj ramirez staram sie nie wybrzydzac ale nie chce byc z kim s nasile rozumiesz? ja musze sie z dana osoba dobrze czuc pod kazdym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam się że starasz się nie wybrzydzać.W zasadzie masz racje że nic na siłe. Chociaż też tak myślałem przez wiele lat, ale z perspektywy czasu żałuje tego. Jestem tego przykładem:O Stary i samotny:O Czasami zbyt łatwo kogoś się ocenia, nie znając zbyt dobrze tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ramirez
Ty serio z ta stopką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ramirez
a skąd jesteś? :D Robię wywiad, a nóż zainteresuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendetttta
I jeszcze sie z tego cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ramirez
daaaaaaleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyy
ja mam 25 lat i mówią, że jestem ładna a jestem sama - tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nieraz jest :( co zrobic? mam wiele kolezanek, moze nie jakis tam modelek, ale ladne, szczuple a bez partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×