Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika85

Wysrtój wnętrza pokoju co poradzicie?

Polecane posty

Gość mika85

Moj pokoj jest pomalowany farba DULUX o kolorze blask pomaranczy to jest ciplutki dosyc ciemny pomarancz do tego sufit i jedna scina jest w kolorze żółtym wygląda to naprawdę fajnie.Problem mam z kolorem mebli mam stare regały, a chciałabym pomalować je na jakiś fajny pasujący kolor. Moja siostra ma pomalowane regały zwykłym złotolem to by pasowało również u mnie, ale niechce kopiować tego co jest w pokoju obok. Czy możecie mi cos poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika85
tez o tym myslalam tylko boje sie ze to bedzie troche tandetnie wygladalo... chociaz jakbym np uzyla farb dulux to moze bylo ok bo one maja taki aksamitny.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika85
*aksamitna strukture (przepraszam za blad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam pokój w kolorze cytryny a meble pomalowałam na dwa kolory: - blaty pionowe i kanty na kolor moreli -blaty poziome na kolor kremowy. Wyglądało to fajowo. Może sprobuj pokombinować z dwoam kolorami. Fajnie też wygląda zieleń z pomarańczą, ale to już bardzo odważny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupieciara
ja bym dala kremowy albo bialy, moze tez byc bezowy albo dla przekory na ten sam pomaranczowy , i w ogole wszystko pomaranczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może kolor czekolady
taki zimny do tych pomarańczy ciepłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika85
mysle ze bedzie bezowy albo kawa z mlekiem i bez mleka :) hehe dziekuej wam bardzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×