Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luka98

Księgowość Gdańsk

Polecane posty

Gość luka98

Witam. Chce przenieść swoją księgowość do biura rachunkowego w Gdańsku. Możecie mi jakieś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowość gdańsk
Ja zdecydowanie mogę polecić Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski, z którym współpracuje już od ponad roku. Jest bardzo dobry, dokładny i terminowy. Nie ma lepszych ;) A przynajmniej ja na lepszych nie trafiłem. www.mg-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harosa
MG-Finanse - sprawdzone, bardzo dobre, profesjonalne, przynajmniej tak wyglądała dotychczasowa współpraca z nimi. Przyjazny facet to prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika D
Korzystam z usług Biura MG-Finanse Pana Macieja Godlewskiego. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bo kontakt jest wspaniały, na wszystkie moje pytanie dostaję szybkie i wyczerpujące odpowiedzi oraz dodam, że wszystko jest w terminach. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaS78
Jestem klientką Biura Rachunkowego MG-Finanse i przyznam, że dotychczas nie spotkałam się z taką obsługą. Interesowały mnie usługi księgowe i dostałam od znajomej namiary na biuro Pana Macieja Godlewskiego. Teraz dopiero jestem naprawdę spokojna, bo wiem, że wszystko będę mieć rozliczone na czas i tak jak powinno to być zrobione. Polecam, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata i Adam

Polecam sprawdzone i dobrze rekomendowane biuro rachunkowe MG-Finanse. Jesteśmy z mężem ich klientami od kilku lat i ta współpraca przynosi same korzyści. Pan Maciej Godlewski to bardzo życzliwy i pomocny człowiek, który zawsze nam doradza, podpowie co lepiej zrobić, co zmienić no i oczywiście zajmuje się fakturami w naszej firmie, dzięki czemu zawsze mamy wszystko rozliczone na czas. Koszty współpracy też są świetne w porównaniu z innymi biurami rachunkowymi, z którymi wcześniej mieliśmy do czynienia, gdzie stawki były kosmiczne. Nie ma się do czego przyczepić, w MG-Finanse dla nas są same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Korzystam z usług Biura Rachunkowego MG-Finanse. Pan Maciej Godlewski prowadzi moją księgowość i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego pracy i całego zespołu. Rozliczenia na czas, bardzo dobry kontakt i dobre ceny. Polecam, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×