Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123132

Modlitwa hejterka i podszywa :)

Polecane posty

Gość gość123132

I tak nic nie zajarzy :) Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. D o p i e r d o l c i e sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu d o s r a j c i e, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego s*************y n a! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma do tego Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet jest naprawdę yebnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest modlitwa z "Dnia świra", dobrego filmu. A poza tym nic - koleś ma kompleks narodowości i małego siusiaka:) I podnieca go pisanie o hejterach, taki fetysz na erotycznym, zrozumieć trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„gość dziś Ten facet jest naprawdę yebnięty” x Boli cie co, bo to o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nim przestają interesować, to zakłada temat, zeby przyciągnąc uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Hehe, dla ciebie moge mieć ten kompleks i fetysz :) Wierz w co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do nocy bedzie napiertalał przeszczesliwy, ze załapał wiatr w żagle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12331
Macie ból du/py, jakby nie, to byście tego nie komentowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam "Dnia świra", to nie moje klimaty. Wierszyk jest na niskim poziomie. Pewnie dlatego nie znam filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Film niezły, sporo tez mówiący o polskim kociołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to Twoja aktywnośc tutaj mówi wszystko o Tobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Dalej hejterzy nie jarzycie i boli was du/pa :) „Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta: -dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła? -bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta: -czy tu tylko 5 diabłów wystarczy? -tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie: -czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła? -tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta: -dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła? -bo w nim znajdują się Polacy -Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła? -ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia gustu i kompleksów moim zdaniem. Każda narodowość ma swoje przywary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz opowiedz kawał o małym siusiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„To teraz opowiedz kawał o małym siusiaku” x Masz z tym ból du/py co :) Gryzie cie to, hehe :) Bo jak mozna nie mieć takiego kompleksu, to wykracza poza twój maciupeńki rozum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie mam kompleksu małej cipki, odpowiada mi taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za miglanc, ten 1234 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Nie wiem, nie mam kompleksu małej c*pki, odpowiada mi taka” x Mała ci/pka i mały rozumek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Kwestia gustu i kompleksów moim zdaniem. Każda narodowość ma swoje przywary.” x Zgadzam sie, tyle ze na tym forum mamy wysyp prawicowców konserwatystów (typu ONR i na ramieniu PW) zakutych w myślenie zerojedynkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi gość123132 do apteki: - Dzień dobry, jest wazelina? - Tak, proszę została ostatnia tubka. - Uff, normalnie duрę mi pani uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wycieraj sobie gęby Polską Walczącą, mały żałosny chùjku. Intelektelualnie i emocjonalnie jesteś na poziomie upośledzonego bachora. Mezczyzna nie rozbija sie po forum o kupie, gdacząc jak kura, co zniosła jajo. Jak ci nie idzie z kobietami, to poszedł stąd, bo wstyd przynosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Śmieszny dowc****ale to o was :) Wazelinke ja dla was wymyśliłem :) Nie zrzynaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenujący, nietolerancyjny typ, łeb zakuty na głucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Nie wycieraj sobie gęby Polską Walczącą, mały żałosny chùjku. Intelektelualnie i emocjonalnie jesteś na poziomie upośledzonego bachora. Mezczyzna nie rozbija sie po forum o kupie, gdacząc jak kura, co zniosła jajo. Jak ci nie idzie z kobietami, to poszedł stąd, bo wstyd przynosisz.” x A ty co tu robisz kibolku lub ONRowcu :) Taki poważny na poważnym forum :) Czy zaraz użyjesz słów, zeby nie wycierać sobie zdradzieckich mord bratem :) Takich oto mamy polaczkow z PW na ramieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Tu rzeczywiście widze tolerancje (ironia): „mały żałosny chùjku.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadnym kibolem, ani prawicowcem, podróbo faceta. Zwyczajnie szanuję innych i cudze wartości i tego samego oczekuję. Obrazasz inteligencję ludzi samą swoją obecnością. Kończę, żeby cie nie karmić, żenujący typie. I rzeczywiście: wyrwij kiedys kogolowiek. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jego kumpel go olał. Zorientowal sie chyba, ze przynosi siarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Bez odbioru trollu hejterze :) Dobrze, ze juz cie tu nie bedzie :) Szanuj innych i nie hejtuj, przypominam ze ja hejtuje hejterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×