Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika_mag

Wkładanie cewnika do penisa.

Polecane posty

Gość Monika_mag

Witajcie widziałam ostatnio na internecie film z zakładania cewnika. Kobieta wsadzała do siusiaka cewnik chłopakowi. Było to dla mnie strasznie podniecające :). Na filmie były momenty że chłopak był dosyć głośny czytałam w necie że to dlatego ze cewnik przechodzi przez prostatę i tam jest wąsko i facet po prostu "odlatuje" :). Chciała bym to zrobić mojemu chłopakowi. I teraz pytanie do was. Jak to należy robić ?. Jaki cewnik dobrać ?. Czy to robiliście Panowie u siebie i jakie były odczucia ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włożyłem sobie silikonową żyłkę o grubości 5 mm weszlo 29 cm calkiem fajne uczucie.Wchodziło w miarę lekko.Innym razem o grubości 8mm 22 cm byly lekkie opory. Mam mały penis 10 cm bez wzwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina

Wsadzanie cewnika jest przyjemne najbardziej w chwili gdy cewnik przechodzi przez prostate i gdy wchodzi do pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qaz

Jestem pielegniarka....czytam i nie wierze, co za durne pomysły! Wiesz czym grozi nieumiejętne cewnikowanie? Juz nie wspomne o ryzyku zakazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol445

To może zdecydujesz się i bedziesz wszystkim chętnym fachowo ten cewnik zakładać Ja bym był chętny spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol445

Wciskam se gwoździe w cewkę moczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×