Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 1992

Staranie o dziecko

Polecane posty

Gość Gość 1992

Witam, od razu zacznę od tego, ze wiem, ze nie zrobicie mi testu ciążowego online i najlepiej iść na betę bądź wykonać teść w domu mam taki kupiony Ale chyba boje sie znowu tego, ze sie rozczaruje. Tak wiec zacznę od początku: Z mężem 6mc staramy sie o dziecko wiem to krótko Ale ten cykl jest inny a ja nie chce sie nakręcić ze to na 100% to, wiec może któraś miała podobnie, otóż moje cykle sa po odstawieniu antykoncepcji w maju dość nieregularne od 28-35 dni a jeden cykl miał az 39, chodzę na badania i wszystko jest okey i owu rownież ale jej nie monitoruje, w tym cyklu okres miałam po 28 dniach wiec w miarę normalnie, trwał 5 dni, 9 i 10 dc kochaliśmy sie, 15,16,17 dc miałam ból podbrzusza i jajników oraz brunatne plamienie zemiszane zd śluzem płodnym, po 3 dniach ustało tylko pobolewają jajniki i delikatnie podbrzusze, w 10 dc miałam jeszcze ogromny ból pachwin i pośladków, ze zasnąć nie mogłam ze tak nadmienię, w 21,22,23dc miałam przeogromna jak na mnie ilość śluzu płodnego wręcz zmieszanego z woda dosłownie sie ze mnie lało i ciagle te bole, ustało i teraz mam 25 dc i bolą mnie tylko delikatnie piersi (zawsze przed okresem mnie bolą ito okrutnie) i czasami zakłuje w podbrzuszu i jaknikach na zmianę, zrobiło sie juz raczej sucho, co myślicie o tym czy owulacja nastąpiła wcześniej i implantacją była rownież wtedy kiedy były plamie ia czy hormony cos psują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakujka45
A miałaś może robione USG? Albo monitoring cyklu? Bo na jakiej podstawie stwierdzasz, że występuję owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1992
Tak, robiłam usg i wiem, ze owu występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, tak naprawdę wszystko może być objawem ciąży :) Może rzeczywiście mimo wszystko powinnaś zrobić test? Ile już się @ spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×