Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka Mruczurotka

żel nawilżający durex a ciąża

Polecane posty

Przenoszę z erotycznego, bo może ktoś tutaj mi pomoże. Czy jest tu ktoś, kto używał żelu nawilżającego i normalnie zaszedł w ciążę? Bo jest informacja na opakowaniu, że wpływa on jakoś na plemniki i zastanawiam się czy go użyć... Bardzo proszę o jakieś rady czy opinie. U lekarza najwcześniej mogę być w przyszłym tygodniu, żeby wypytać, ale wtedy będzie już po moich dniach płodnych... A ostatnio coś nam nie wychodzi naturalne nawilżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilcia1
Są różne rodzaje żelów intymnych, także takie które ni są plemnikobójcze. Trzeba pytać w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nie jest plemnikobójczy, bo zaznaczyła to babka w aptece i tak tez jest napisane na opakowaniu. Ale jest napisane również, że może on wpływać na mobilność plemników... Po prostu już sie niecierpliwimy z tą ciążą i troche nas to gubi... Nie chcielibyśmy stracić kolejnego miesiąca, ale jak se nie ponawilżamy , to i tak nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe de luzi
sprobuj uzyc ilwki dla dzieci nam pomaga a nie szkodzi plemnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe de luzi
tzn oliwka johnson baby jest fajny poslizg i na pewno plemnikom nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilcia1
Jeśli zbliżasz się do owulacji to raczej z wilgotnością nie powinno być problemu. Więc jeśli twojego śluzu jest za mało to i twoja owulacja szwankuje i zajściem w ciąże może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluzu jest dużo, ale nie będę ukrywała, że jak ma dojść do zbliżenia, to jest stres i momentalnie wysycham... Nie mamy dużego doświadczenia w seksie i jeszcze trochę czasem nie wychodzi... Ale może tez być cos z owulacją, bo w ostatnich dwóch miesiącach miała dużo nerwów i może to przez to... Dzięki za wszystkie dotychczasowe rady i odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzućcie na luz
co Was tak przycisnęło z tym dzieckiem? Jak jesteście tak spięci i myslicie tylko o tym czy się uda czy nie, to nie dziwne, że masz taki problem. A może niech on najpierw trochę nad Tobą "popracuje" a nie od razu wpycha, bo dni płodne... i trzeba się spieszyć , bo miesiac przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
żel ten nie wpływa na jakoś plemników więc ew. ciąży nie zaszkodzi. Oliwka może źle wpływać na ph pochwy dlatego nie powinno sie jej używać w tym celu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ilcia
co za bzdury opowiadasz ? To że śluzu jest mało, nie oznacza wcale że coś szwankuje z owulacją. To może sprawdzić tylko badanie usg. Kobieta może odczuwać suchość a mieć normalnie owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten żel tylko ułatwia współżycie, bo pochwa jest odpowiednio nawilżona, ale na pewno nie wpływa na jakość plemników, ani tym bardziej nie jest plemnikobójczy jak nastolatki myślą:-P a i takie opinie czytałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilcia1
Jeśli jest owulacja to i śluz owulacyjny się pojawia. Niestety jedno jest zależne od drugiego, ponieważ ten śluz ułatwia zapłodnienie. Pomaga jak najdłużej przeżyć plemnikom , a także w transporcie do jajowodów. i niestety on jest konieczny do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź osobie o nicku do autorki tego tematu. A szczególnie za ostrzeżenie z tą oliwką. I nie pisałam nigdzie, ze od razu przechodzimy do rzeczy i że "nie pracujemy" nad sobą wcześniej. A co nas tak przycisnęło, to już inna sprawa, nie do tego tematu. Tutaj pytałam tylko o żel i dzięki za odpowiedzi osób, które się z tym zetknęły i zechciały wypowiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
Proszę bardzo i powodzenia ;) Ja mogę polecić ten fioletowy żel. A oliwka to opinia potwierdzona przez ginekologa - zwłaszcza może zaszkodzić kobietą które są podatne na infekcje i podrażnienia. Co do suchości, to nie jest ona objawem choroby :o Niektóre kobiety po prostu są "za suche" mimo że wszystko działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy podobny problem
A więc żele Durex i inne im podobne uniemożliwiają poczęcie dziecka, bo plemniki nie mogą się przedostać. Lekarz polecił nam Conceptiv plus (albo jakoś podobnie). Jest droższy ale pomaga w poczęciu dziecka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić pjur med. mozna je kupic np na naturalna-plodnosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podpucha !!! To jakiś pederasta znowu udaje kobietę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×