Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przez znajomych

Gdzie kiedy jakie? wyprzedaze

Polecane posty

Gość przez znajomych

piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Ponoć były przed świaemi, ale oficjalnie zacyznają się jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejasieja
No ja widzialam przed chwila reklamy z AVANS i MEDIAMARKT. Jutro sie przejade bo nowy laptop mi potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsheydhfigj
w H&M i C&A byly juz przed swietami. a ludzi jak mroweko_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treko
Nie wiem czy mówicie tylko o ciuchach czy ogólnie, ale przeglądając porównywarki i oferty świąteczne znalazłem tę stronę http://www.sapir.com.pl ...mają sporo sprzętu w dobrych cenach, a z komentów na ceneo i podobnych wydaje się, że sam sprzęt jest jakościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
bhclub.pl co prawda nie wyprzedaże ale fajne są zapachy-w zestawach i pomadki, które naprawde są niezniszczalne! a teraz widziałam że nawet podkłady mają, jak kupie to wam powiem coś więcej o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markizasklep.eu
U mnie także: www.markizasklep.eu Upominki, zegary, obrazy itp. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci coraz częściej pojawiają się takie fajne mejsca, gdzie za nie wielkie pieniądze mozna kupić bardzo fajne rzeczy, np klub zakupowy stilago można co 3-5 dni znaleźć przecenione nawet do 70 % ciuchy znanych marek, także tam wyprzedaże są cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosek97774
Jeżeli chodzi o wyprzedaże, to polecam sklep ww.Zenszen.com.pl mają nietypowy asortyment,ale cena naprawdę atrakcyjna. Dobrze wiemy jakie właściwości posiada żen szeń, szkoda byłoby je stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocje, wyprzedaże. Zawsze to zaoszczędzimy trochę pieniędzy. Te pierwsze są teraz na stronie medialux.pl. Jeżeli ktoś lubi firmę Amica, to warto zajrzeć. Z tego co wiem, to dobra firma, przynajmniej jak dla mnie. Ludzie przeważnie już mają swoje sprawdzone marki sprzętów, które ich nie zawodzą i przy następnym zakupie znowu się na nią decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech sa jeszcze 70 % przeceny np Frankfurt oderturm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyGifts.pl
Atrakcyjne wyprzedaże oraz liczne promocje na artykuły dla dzieci znajdziecie w naszym sklepie www.BabyGifts.pl naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa promocji jest w medialuxie, teraz bodajże na sprzęt amici. warto zaglądać raz na jakiś czas, można upolować coś w naprawdę atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka 9088M.
Warto kupować w sklepach internetowych z racji właśnie wyprzedaży,ja dzięki temu kupiłam sporo ubranek dal swojego dziecka w sklepie www.Dzieckolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mergu pojawiło się już dużo promocji. Generalnie w sklepach na mieście dopiero po nowym roku zrobi się tanio. W sklepach internetowych promocje się pojawiają tak naprawdę przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam na Mergu kozaki, koszt całe 70 złotych, oczywiście na promocji. Kupowanie dla kupowania nie ma sensu - wyczekajcie, bo zawsze pojawiają się promocje z takimi butami, jakie chcecie posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaoaoaoao
ja kupiłam na wyprzedaży w sieciówkach w camaniu: -torebkę za 74zł ze 149 zł - wełniany sweter za 49 zł ze 169 zł w Diversie - ciepły płaszcz zimowe za 275 zł ze 375 zł w Mohito - sukienka taka elegancja bardziej na wesela za 59 zł nie wiem z ilu ale podejrzewam że tak ok. 200 zł mogła kosztować w New Yorkerze - sweter za 79 zł ze 99 zł ale to kupiłam na pierwszej wyprzedaży już w listopadzie teraz wiem że jest po 39 zł o ile jeszcze jest - elegancki żakiet ze złota nitką za 75 zł ze 159 zł - bluzko/ tunika w kwiaty za 29 zł chyba z 59 zł Orsay - czapka zimowa za 20 zł z 39 zł Promod - koszula dżinsowa za 79 zł ze 129 zł bo została ostatnia na sklepie H&M - zestaw 6 par kolczyków za 10 zł ale nie wiem z ilu stawiam ze z 29 zł czy 39 zł w sumie chyba to wszystko no chyba że o czymś zapomniałam:) ale chyba nie już nawet nie wchodzę do galerii bo zaś wydam kasę a nic nie potrzebuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaoaoaoao
a moja mama to chyba wykupiła wszystkie swetry w camaieu hehe ostatnio chyba z 6 przytachała a dziś jeszcze z orsaya przyniosła jakiś:P oczywiście wszystkie z promocji za 40- 50 zł z cen pierwotnych 129-169 zł także się opłaca bo kiedy lepiej kupić jak nie teraz, zima się właśnie w sumie zaczeła to ma zapas swetrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Powiem Ci, że fajnym serwisem z promocjami jest www.okazjum.pl . Tutaj możesz sobie załóżmy wpisać konkretną rzecz której szukasz i system znajduje sklepy, gdzie akurat mają najniższe ceny. Spoko sprawa, ułatwia zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje masz już w większości sklepów internetowych,ale ja osobiście preferuję te sprawdzone adresy jak Sklep.Darymex.pl można im zaufać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje i rabaty na wiele artykułów do domu możecie znaleźć na stronie Marjadin.pl warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ciekawe promocje na Recea.pl akurat zajmują się odzieżą,ale mają niższe ceny i warto to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Wszystkie wyprzedaże, promocje w pigułce masz na stronie www.salesandshopping.pl podane w przejrzysty sposób. No i są to aktualne rzeczy, a nie jakieś stare, już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×