Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asrgaghththth

mam pralke whirlpool a che kupic candy

Polecane posty

Gość asrgaghththth

warto? mam dosyc tego whirlpoola - lasuje sie juz to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
a candy kojarzy mi się z pseudonimem artystycznym laski która rozdziewiczyła mnie w marcu 1998 roku za 50 ówczesnych złotych w tanim motelu ;) czy pralka candy dobrze wibruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtotek w środę a w piątek co
kup tarkę to ci się nigdy nie zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruj sobie candy
Jesli chcesz niezawodna pralke to wybor jest bardzo ograniczony 1. Miele - strasznie drogie niezniszczalne cholerstwa 2. Bosch/Siemens Wszystko inne to sciema, nawet wartosci nie ma co porownywac, bo tansi producenci zwyczajnie kantuja jesli chodzi o zuzycie pradu/wody i wydajnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
miele odpada , wiem ze sa dobre ale nie na moja kieszen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
Bosh/Siemens daja ktrótsza gwarancje niz Candy czy naprawde ejst lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
słyszałem ze neizłe sa ARDO ale pewnie takei ceny jak Miele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle zę powinienieś
ja odradzam boscha...miałam rok i nawaliła:o mój whirpool sprawdza się ok. a wcześniejsza polarowska spisywała sie na medal 15 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
Beko nie budzi mojego zaufania - sorry nic nie mam do turków z Amica nie miaam nigdy do czyenienia- to mzoe poprosze o wypowiedzi na temat amici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja candy tłucze już
5 lat bez jednej awarii a natłukła sporo - małe dziecko, duży mąż :) w sumie codziennie piorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciel candy
Mam pralke tej firmy od 12 lat,działa bez zarzutow,wymienilem tylko 1 raz grzalke.Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
oj chyab kupie candy jednak - ojejc mówil ze włoskie pralki dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe mają się nijak do tych 10 letnich , np mają bęben z plastiku a raczej jego obudowę , gorsze łożyska ,elektroniczny programator , brak "twardego wyłącznika" etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
męska pomarańcza-to co polecasz w cenie do 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciel candy
Chciałem dodac jeszcze,ze pralka jest uzywana codziennie.Kiedys byla uzywana 2 razy dziennie,jak dzieci byly male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
wlasciciel candy- nie musisz mi tego tłumaczyc , znajomi maja candy i wykonana jest siwetnie i działa bez zarzutu. ale załozyłam topik bo moze ktos da mi rade i cos lepszego wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierobtegobledu
ja miałam lodówkę i kuchenkę candy ... kuchenka pochodziła rok, lodówka półtora... z gwarancją były jaja, bo problem z częściami itp. nie polecam, naprawdę, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgaghththth
lol jednemu chodzi 12 lat innemy 1,5 moze miałąs pecha jeden mówi ze bosh na lata innemu po roku cos siada ja pikole , chyab bede prala na tarce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żizell on 7511
słuchaj arsach czy jak ci tam, mogę grzecznie powiedzieć spieprzaj z mojego topiku, łazisz po róznych i wkurzasz :/ a to o telefonach sie mądrzych to u mnie. nie znasz sie to nie wypowiadaj! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żęli papą
Żizell on 7511- bujaja wory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anderka
NIe kupuj Candy! To gorszy szajs niż whirpool! Włoskie gówno, z ładną stylistyką do przyciągnięcia oka, a szmelc w środku! Awaryjne, głośne, przy wirowaniu zwiedzają mieszkanie. Poczytaj sobie opinie pralek Candy na www.ceneo.pl. Jeśli chcesz porządną pralkę na lata, to lepiej zainwestuj w Boscha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina567123
Candy CTD 1466 Kupiłem tą pralkę miesiąc temu. Warunkiem kupna była oszczędność energii (potrójna klasa A) i prędkość wirowania (1400 obrotów to lekka przesada - wystarczy ustawić na 1000). Pralka sprawuje się znakomicie. Jest nieco głośniejsza od ładowanych od przodu, przy czym spodziewałem się tego. Po prostu silniki do pralek ładowanych od góry są wykonane w innej technologii. Jeśli więc ktoś szuka cichej pralki - niech wybierze ładowaną od przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haile
Bardzo dobre posunięcie. Pralki Candy są w tym momencie jednymi z wiodących producentów na rynku. Producent istniej już na Polski Rynku od ponad 15 lat . To na pewno wpływa na pozytywną opinie konsumencką. Bardzo dobre zastosowania wprowadzone w sprzęty Candy pozwalaja je postawić na jednym z pierwszych miejsc na liście producentów AGD. Wysoka jakość i niewysoka cena są po stronie Candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppoooommmoooccyyy
to kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzom siem wystaszylam
ja mialam whirlopoola i to byla b dobra pralka ale po tylu latach co ja mialam się już zepsula. teraz mam indesit i jestem b. zadowolona. osobiscie nie polecam w zadnym wypadku Amiki ani Beko bo to sa szajsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nigdy nie miałam styczności z tą firmą, jedyne co mogę powiedzieć to że mają ładne stylizacje pralek... Niby zwykła biała pralka, ale jak się przyjrzymy to jakoś milej się robi :) Rozglądałam się za cenami, i w sumie można znaleźć coś poniżej 1000 złotych, a to całkiem nieźle... Poszukaj sobie na sieci, ja jedną z tańszych opcji znalazłam model CANDY CO 105 dF ( do znalezienia np na elektro.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pralkę marki Polar :D A Ty droga autorko kup sobie Franie. :o nie wiem co ci się tam lasuje, chyba mózg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za to dobre doświadczenia z whirlpoolem. Candy też ma dobre produkty. Możesz też sobie poszukać czegoś od boscha albo siemensa. Wszystkie te marki są warte uwagi. A co dokładnie Ci nie pasuje w Twojej pralce? Co ci się z nią stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×