Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moka23

Mam straszny problem...wejdźcie i napiszcie o tym myśleć...pomocy...

Polecane posty

Mam straszny problem...Ostatni okres miałam 4.09 mam dziwne objawy...jestem senna..zawroty głowy.... wymiotuje...robiłam jeden test ale wyszedł negatywny Wybierałam się do lekarza i chciałam zrobić jeszcze jeden ale dostałam jakieś dziwne plamienie koloru brązowego i bardzo małe zwykle mam obfity okres....co mam o tym myśleć... pomocy....błagam....miała któraś z was takie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakos
guz przysadki mozgowej nowotwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób jeszcze raz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLLLAAAAAA
moze jakaś torbiel..NAPEWNO MUSZISZ IŚĆ DO LEKARZA I - JESLI OLEWA TO NAROBIĆ RABANU...ZE SIE MARTWISZ, ŻE CIE BOLI - NIECH DA CI NA USG NP. MI TEZ SPÓŻNIA SIĘ OKRES - COPRAWDA DOB=]PIERO 6 DZIEŃ ALE TEŻ TROCHE SIĘ MARTWIĘ BO ZAWSZE MIAŁM O CZASIE...A TEZT ROBIŁĄM I NEGATYWNY. FAKT ŻE TROHXE DZIŚ SIEROZCHOROWAŁAM WIEC MOZE TO DALTEGO TE ZAWIROWANIA ALE WIEM I ROZUMIEM SIE ZE BRAK OKRESU NIEPOKOI A CO DOPIERO JAK GO NIE MA OD 2 MEISIĘCY...IDŻ DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLLLAAAAAA
I MOZE ZRÓB JESZCZE JEDEN ALBO I DWA TESTY - NA WSZELKI WYPADEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zrobic test ... jeszcze raz w sumie jak wyjdzie negatywny 2 raz to raczej w ciązy nie jesteś ... ale takie plamienie ... moze wiazać sie z wczesna ciązą .... proponuje i tak w niedlugim czasie lekarza ... test najlepiej Quick Vio bo jest najczulszy ... duzo bym oddala za takie odjawy i potwierdzenie mojej długo upragnionej ciaży ... pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bysia
Mialam podobne plamienia, nie jestem do konca pewna, ale były to najprawdopodobniej objawy poronienia, po 2 tyg. od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie w srodku cyklu i zle samopoczucie to je nie jest od razu nowotwor! przestancie sobie zartowac z dziwczyny. 1. zrob ponownie test. 2. pojdź do lekarza, bo to może byc poważna sprawa. a. albo plamienia sa zwiazane z pekaniem pecherzyka graffa w srodku cyklu b. masz zaburzenia hormonalne i twoj organizm wlasnie tak daje o tym znac c. cos bardziej powaznego - ale przy tym odczuwalabys straszna bolesnosc jajnika i galaretkowaty sluz - ciaza pozamaciczna d. cos cie sie porobilo na jajnikach - torbiel, albo cos innego. STAWIAM NA ZABURZENIA HORMONALNE. Idz do lekarza jak najpredzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×