Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tacjana00

NIE MAM PRACY

Polecane posty

juz od ponad roku nie mam pracy a mam 23 lata, jestem zalamana, coraz trudniej jest mi to wszystko zniesc. Jestem z woj. łodzkiego. Pisze bo nie chce aby tyle mlodych osob bezrobotnych siedzialo w domach. Dosc mam tego, że Państwo nam nie pomaga.....czy ktos myslal o tym aby sie zebrac i wyjsc na warszawskie ulice?? moze wtedy ktos zworcilby uwage na ludzi niepracujących. Ktoś ma jakies pomysły na "coś" aby zmienic nasze życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa88
Hej ja jestem ze świetokrzyskiego i co? od pazdziernika szukam pracy;/ jest jakas masakra;/ wszedzie potrzebuja ludzi z doswiadczeniem a gdzie my mamy niby je nabyc? jesli nie ma sie znajomosci to teraz mozna tylko tylek grzac w cieplym domku u rodzicow, tez mam 23lata skonczylam licencjat i teraz jestem na zaocznych, zrobilam tak zeby isc do pracy, a tu nie ma gdzie pracowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjd,fnd
zamiast narzekac idzcie na telemarketerke w calej polsce przyjmuja, tylko wam sie szukac niechce, rozni klijeni sie tam zdarzaja ale wazne ze jest jakas praca, nie narzekajcie tak ludzie np w afryce umieraja z glodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowanaaaa
Hej, jestem w podobnej sytuacji. Pracy szukam od października, skończyłam studia magisterskie. Na staże w moim UP nie ma kasy, wszędzie, nawet w zasranym kebabie wymagają doświadczenia. O umowie o prace można tylko pomarzyć. To jest jakaś paranoja. Większość moich znajomych po studiach siedzi w domu i odchodzi od zmysłów. Jak tu myśleć o usamodzielnieniu się, zakładaniu rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już
prawie dwa lata szukam, ale chyba w końcu coś wypali. Teraz to nawet do wykładania towaru trzeba mieć doświadczenie :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tender Mist Deo Parfumelle
No to podajmy sobie ręce... ja szukam rok pracy i nikt mnie nie chce, bo wyszłam za mąż i kazdy boi się ze zajdę w ciąże jak bede na umowie... również jestem załamana, nawet zeby głupi staż odrobić za kilka setek ale gdzie to niby zrobić...ja jestem z podkarpacia i tu szczerze mówiąć wg mnie najgorsza dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bezrobotna
tacjana skąd dokladnie jestes ? Bo ja tez łódzkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa88
Do nkjd,fnd -otorz mylisz sie, nie wszystkich przyjmuja w telemerketingu! bylam na rozmowie, ale ja jestem osoba raczej skromna i cicha wiec niestety mnie nie przyjeli, moja kumpela ktora tez tam byla i jest moim przeciwienstwem tez nie miala szans wiec zastanow sie nad tym co piszesz a pozniej najezdzaj;/ A co do reszty powaznie piszacych: ja zostaje tu jeszcze tylko 1,5 roku a pozniej uciekam do UK bo tu jak dla mnie nie zadnej przyszlosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bezrobotna
male przyjemnosci--> ja juz siedzę w domu od lipca i zaczynam świrować :o Skończyłam studia magisterskie, teraz robię podyplomówkę i zero pracy! Wszędzie chcą na staże, albo na darmowe praktyki, a ja nie łapię na staż, bo przez bo przez pół roku po studiach pracowałam :o i o staż mogę się starać najwcześniej w lipcu, jesli UP będzie miał na kasę... Żyć nie umierać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bezrobotna
jeśli UP będzie miał na TO kasę.. miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkhhhhhhhh........
zapraszam ZAGRANICE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa88
Niektorzy chca miec wykształcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bezrobotna -->>no rozumiem cie szczególnie jak dużo pracy włożyłaś w studia ze mną to inaczej bo ja studiów nie kończyłam :) alr tak jest POLSKA moi drodzy moja sąsiadka studiowała na dwóch kierunkach ukończyła magisterkę z wyróżnieniem i zarabia 600 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa88
No wlasnie takie sa naszepolskie realia;/ ja ucze sie dla siebie, chce miec tytul tylko dla siebie dla wlasnej satusfakcji bo i tak wiem ze pracy w polsce nie ma i nie bedzie;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjd,fnd
madziaaa88 heheheh bylas na jeden rozmowie na telemarketing? to gratuluje heheh a co to tylko jedna siedzibe maja telemarketingu? żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogladajcie dalej TVN
i głosujcie na PeŁo pod przywództwem zlazłego z komina TUSKA to bedziecie miały raj :D A na osłode poczytajcie sobie bloga córki ryżego http://www.makelifeeasier.pl/blog/moda/ to bedziecie wiedziec w co sie ubrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny w Polsce maja byc
zrównane z tymi na zachodzie żeby łatwiej wprowadzic euro kumacie hołoto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahha
a wyplata w wysokosci polowy zasilku w normalnym kraju ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola 43
Rozumiem ,ze ciezko znalzc cos.. ale powiedzcie kto wam ,zrec daje , 1,5roku czy 2 lata jak słucham?? bo ja byle czego sie łapie bo dla mniee miesiac nie pracowania i leze.. kto wam zrec daje? i ubiera?? tez bym takiego jelenia znalazła z chcecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
hola hola 43 popieram jak mnie wkurzaja takie darmozjady rok czy 2 lata w domu na mamusinym papu bo nie moga do marketu isc ale ja znam takich co to rzucaja haslem no ja mam mgr dla mnie pracy nie ma a w sklepie pracowac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 343242
A ja mam 33 lata i pracowałam 3 miechy.... Wysłałam po studiach ponad 1000 cv, dostałam zaproszenie na 3 rozmowy łącznie... I sie nie chwalę;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkaalicjakakka
Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i tez nie mam pracy a szukam juz ponad rok. Pracodawcy chca osoby mlode, wyksztalcone,dyspozycyjne aale do tego minimum 2 lwtnie doswiadczenie tylko ciekawi mnie jak to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa88
Do bravo i hola hola - zauwazcie ze nie po to meczymy sie 5 lat na uczelni, uczymy do egzaminow, przygotowujemy projekty zeby pozniej pracowac w sklepie spozywczym, byc ponizanym przez pracodawce i pijaczkow dzieki ktorym taki sklep funkcjonuje, a co do marketow to podobna sytuacja tylko czasami w osmiogodzinnych zmianach nie ma nawet 15 minut na przerwe, zeby sie chociaz zalatwic czy przegryzc kanapke, a wy jak traktujecie takie kasjerki co?? Patrzycie na nie z pogarda i myslicie sobie"nie chcialo wam sie uczyc to teraz macie" Zastanowcie sie nad tym co piszecie i nie dolujcie ludzi;/ nikt was tu nie potrzebuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam tak, lepiej zrobić kurs, iśc na staż i od razu jest robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle isc naprzod
lepiej było skończyc zawodówkę niż studia, a tak wymęczyłam się 5 lat na studiach dziennych tylko p oto by teraz siedziec w domu, bo nawet do sklepu nie chca przyjac , bo mam za wysokie kwalifikacje, normalnie paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
o boziu ludzie do pracy w sklepie chowamy dyplom zarabiamy na najwazniejsze wydarki rachunki jedzenie w miedzyczasie szukamy w zawodzie a nie z dupa 2 lata w domu siedziec na garnuszku rodzicow i mowic ze pracy nie ma WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfsdfs
a jakie studia pokonczyliscie?? ja wciaz studiuje wiec nie mam jeszcze problemu z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×