Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuska

20 lat i brak zebow :(

Polecane posty

Gość kukuska

Hej mam 20 lat i jestem mloda nawet ladna dziewczyna. Od zawsze mialam brzydkie zeby, zawsze gdy bylam mlodsza i psuly sie mowilam mamie zeby zadzwonila do dentysty i umowila mnie, a ona z tym zwlekala, bylam mloda wiec nie dokonca myslalam o tym jakie mam zeby Dzis kiedy mam 20 lat i ubytki wstyd mi jest z kims rozmawiac a co dopiero usmiechac. Przewaznie mam brak zebow i tylko korzenie u gory, mam tylko 1, 2, 3. Czworki z boku i dalej juz nie mam. Nie sa one brzydkie, lecz z boku i z tylu nie mam... Ostatnio urosl mi zab madrosci z tylu i tylko on jest ok, tak to braaak! Myje zeby czesto bo strasznie mi smierdzi z ust a to jest spowodowane brakiem ich. Ukrywam to i staram sie nie pokazywac,. jeszcze nie wiem czy ktos to zauwazyl.Nie mam chlopaka bo przewaznie wstydze sie tego calowac sie itp. i dlatego nie mam, przez to jestem bardzo skryta i zamknieta w sobie, mysle gdybym miala zeby i ladny usmiech byla bym innym czlowiekiem Chcialabym z tym cos zrobic lecz nie mam pieniedzy, pracy, nie mam skad wziasc na to.. to bardzo duzo kosztuje taki implant Jestem zalamana codziennie mysle o swoich zebach nie wiem co robic :( wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryryhfhf
podaj gg jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
dodam ze ostatnio napisal do mnie super chlopak ktory ma sniezno bialy usmiech i chce sie spotkac. :( Nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nie mam gg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgfs
nie podawaj gg, ten cwel jest psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w pizde
to ze napisal nie znaczy ze chce zwiazku, ogarnij sie dziewczyno. i sie nie zastanawiaj co zrobić ( gdybys sie komus spodobała) bo pozniej bedziesz tylko cierpiec jak on zobaczy brak zebow. na starcie odrzuć dla własnego dobra, wyjedź za granicę na kilka miesięcy to na implanty uzbierasz. czym predzej tym lepiej bo pozniej moga juz nawet implanty nie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cięzka sprawa
jak to się stało, że nie masz zębów? dentysta ci wyrwał, bo były tak zepsute, nie dało się ich wyleczyć czy co? same wypadły? a te, które masz są zdrowe czy też sie psują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek z Polek
2/10 słabe prowo daj fote to może dam 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w pizde
samuel, od nadmiernego dbania też się psują. Problem nie jest w braku higieny a innych rzeczach :o dziwne, że tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryryhfhf
a skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
1,2,3 z przodu sa zdrowe nawet proste i biale.. a z tylu masakra... same wypadly i zostal tylko korzen zebow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek z Polek
może ty jesteś zombi z walking death ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nie dbalam o nie od dziecka rodzice mnie tego nie nauczyli nie zabierali do dentysty. Zawsze slodycze podkladali a dbanie o zeby na ostatnie miejsce To nie jest tak ze nie dbam o siebie bo myje je i jestem ladna dziewczyna tylko wstyd z tymi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
niesamowity brak pieniedzy. Jeden implant kosztje z 2 tysiace :( nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirriimiiii
Może bez kitu wyjedz gdzieś i zarób na te implanty, albo po prostu idz do pracy i odkładaj na nie, jest też coś takiego jak proteza częściowa czyli w Twoim przypadku by to było na tylni brak zębów 5,6,7. Są też sztuczne zęby na drut mocowne... jest pare opcji, najlepiej idz do denysty i z nim porozmawiaj.. Głowa do góry, pieniądze zawsze jakoś da się załatwić prędzej czy później jeśli się o to postarasz. Jestem w Twoim wieku i mam wszystkie zęby ale kiedyś prawie straciłam jednego i byłam załamana to nie wyobrażam sobie jak Ty musisz się czuć. Ale nie dołuj się, z tym da się zrobić porządek, fakt ze stomatologia jest bardzo droga ale zawsze można zarobić i odłożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek z Polek
marnie ci te prowo wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
za granice nie moge wyjechac bo nie mam gdzie... probowalm znalezc prace ale nigdzie mnie nie przyjmuja... jestem bezradna. Myslalam zeby sprzedac zloty lancuszek ale za to tez duzo nie dostane i nie wystarczy mi na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirriimiiii
I przedewszystkim ważne jest teraz Twoje podejście, bo bez podejścia mało zdziałasz. A zęby to też kwestia genów, są słabsze i mocne zależy od genów.. Moja koleżanka sobie zęby bardzo osłabiła tym że dzień i noć piła cole i takie niezdrowe napoje, a gazowane napoje zmięczkają szkliwo co prowadzi do tego że jest osłabione. Może też zmień diete aby nie stracić innych zębów, bo to jest też ważne jak się odżywiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirriimiiii
A dlaczego pracy niemożesz znaleść? Jakie masz wykształcenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
juz nie potrafie myslec pozytywnie, plakac mi sie chce z tego wszystkiego a ten chlopak jest piekny i ja pewnie nie spotkam sie z nim bo po co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
podstawowe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkkb
autorko wierze Ci i wiem co przezywasz, tez mam 20 lat i jestem dosc ayrakcyjna z tego co slysze od mezczyzn jest tylko jedno 'ale', nie mam obu gornych jedynek i 2jki. I co? dopiero od roku nosze mostek, ciarki mnie przechodza na mysl gdyby moj sekret mial wyjsc na jaw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek z Polek
chłopaka szukaj wśrod narkomanów tam co drugi nie ma zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
wolalabym miec krzywe ale zeby je miec... zyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
Jak czytam to co piszesz to ciesze się że moja mama miała inne podejście. Też mam słabe zęby ale mama na siłę ciągneła mnie do dentysty jak byłam dzieckiem. Nienawidziałam jej wtedy za to a teraz jestem wdzięczna. Mam 27 lat i wszystkie swoje zęby, no ale ja do dentysty chodze kilka razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nawet gdybym juz miala pieniadze to wstydze sie isc do dentysty mloda dziewczyna i brak zebow u gory... a ile kosztuje mostek jak bym zrobila z obu stron? wyglada to w miare naturalnie? NIGDY NIE USMIECHAM SIE SZCZERZE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli masz korzenie i lekarz uzna, ze są dobre to mozesz wstawic zeba ktory kosztuje jakies 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sie porzadnie w garsc, znajdz prace, zacisnij pasa, moze nawet wyjedz za granica. Przez kilka miesiecy zarobisz ladnych pare tysiaków. To juz bedziesz miala kilka implantów, albo jakies tam korony nie znam sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ja prosilam mame o dentyste a ona to olewala i mowila "jutro zadzwonie" i tego nie robila. bylam mloda wiec co moglam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
a u mnie w domu nikt nie wie ze mam takie zeby z tylu a nawet ich nie mam bo tego nie widac jak mowie... moja siostra nawet mowila raz ze mam ladniejsze od niej ( a ona ma wszystkie ) myslalam ostatnio o samobojstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×