Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuska

20 lat i brak zebow :(

Polecane posty

Gość tez mam tak samo tyle tylko
ze mam 30 lat i jestem chlopakiem,mam na gorze 1 2 3 a na dole 1 2 3 4 5,wprawiam sobie implant z jednej strony,kwota około 2 tys i robie mostek,kwota za jednego zeba 400zl ale to już na stale,nie widać ze t sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci przestan sie ogladac na matke, bo 'stara' juz jestes i przestan rozpamietywac. Do roboty! A potem do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
a wystarczy mi 1000 zl na zrobienie mostku z obu stron? + pewnie wyrwanie tego swinstwa zepsutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
mam male szanse isc do jednej pracy gdzie miesiecznie sie zarabia 1500 zl bo moja ciocia tampracuje tylko ma srednie wyksztalcenie a ja po gimnazjum i juz olalam lo zaoczne przez swoje zeby. Nie wiem czy by mnie tam przyjeli ale namawia mnie do zlozenia CV. MYSLALAM TEZ SPRZEDAC OBRACZKE TATY BO W NIEJ NIE CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
brakuje mi milosci, chlopaka, czulosci zawsze marzylam zeby miec... mam juz 20 lat i bez zebow zadny mnie nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
napatrzylas sie na sztuczne zęby gwiazd i teraz masz kompleksy a przeciez wiekszosc ludzi ma naturalne brzydkie zeby ale sobie zrobili, jak sie ma kase to mozna wszystko. i na pewno nie są to koszty rzędu 1000 zl tylko koszty dobrego samochodu, przecietnych smiertelnikow na to nie stac. zobacz sobie zęby lindsay lohan jakie miala a jakie ma teraz sztuczne licowki albo korony, to wszystko jest po prostu sztuczne. wiec nie przejmuj sie. malo kto ma sliczne biale zęby naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
prosze niech ktos mi jeszcze odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mozesz za darmo na NFZ wyrwac te zeby i wstawic proteze, poczekasz na nia troche ale bedzie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak samo tyle tylko
robiac mostek to jeden sztuczny zab kosztuje około 400zl to sobie oblicz ile masz brakujacych zebow i pomnoz razy 400zl + musisz wprawic implanty po obu stronach zeby mostek mial sie na czym trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ale ja nie mam bocznych od 4 u gory i do konca... Jak ja mam sie calowac z chlopakiem albo usmiechac smiac sie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ech a implant jeden to zab czy tylko sztuczny korzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
tzn od 3 nie mam :( sprzedac lancuszek z komuni siostry i obraczke taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze masz swietne wytlumaczenie dla swojego lenistwa i niezaradnosci zyciowej. -a bo rodzice cie nie nauczyli dbac o zeby i podtykali slodycze -przez zeby masz kompleksy -przez kompleksy i zeby olalas liceum -przez zeby nie masz pracy i jakos nie specjalnie sie do niej garniesz Napisalem ci rozwiazanie twoich problemów, nic dodac nic ujac. Nic nie da uzalanie sie nad soba na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyno nie stac Cie na implanty wiec idz zrób to za darmo, jesli Ci zalezy to idz juz jutro a nie jeczysz, masz wyjscie, na kase chorych mozesz wyrwac zeby za darmo, jakies pół roku poczekasz na proteze i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sprzedana bizuteria nie starczy ci nawet na 1 ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
a jak to mozliwe, ze ty masz same korzenie? nie wyobrazam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
jak mam isc za darmo gdzie? do osrodka ? i co tam powiem dzien dobry wyrwiecie mi zepsute korzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak samo tyle tylko
implant to sztuczny zab,mnie kosztuje 2tys ale tylko z jednej strony bo z drugiej mam jednego swojego na samym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech kihhuinf
Ja mam to samo , a do dentysty nie idę bo się wstydzę jestem przed 30 stka . Tylko śmierć mnie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
no pietki zeba taka dziure gleboka bez niczego i czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak,masz iść do swojej przychodni,zapisac sie do dentysty a potem poprosic go żeby usunał Ci korzenie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrimmaaa
Dokładnie, za bardzo jęczysz i szukasz winny w rodzicach niż w sobie tak tłumaczysz swoje lenistwo.. Użalasz się i nic z tym nie robisz a pretensje masz do wychowania rodziców... Nawet w wieku 14 lat można sobie samemu załatwić denyste.. a Ty wiecznie się tłumaczysz, swoje niedbalstwo.. Moi rodzicie też nie dbali za bardzo o moje zęby i o denyste ale ja jakoś o nie dbam i mam wszystkie i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
przed 30? ja mam 20 lat nawet jeszcze 19 i co ja mam powiedziec wstyd mi jest sie przyznac siostrze badz rodzicom ze tak mam a co dopiero obcym ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrimmaaa
Ale eż jej tutaj wmawiacie ze 2 tysiące implant kosztuje, a tak nie jest to wszystko zależy jest duży wybór, mój ojciec ma implant za który zapłacił 900 zł u bardzo dobrego dentysty z dobrego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
no ale co, same ci sie te zeby ulamaly? ja tez mam slabe i brzydkie zeby ale czegos takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrimmaaa
To rusz dupsko i zrób coś z tym a nie marudzisz i się użalasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak samo tyle tylko
idz do gabinetu nawet prywatnego byleby mial podpisana umowe z NFZ,za darmo wyrwia zeby,tez przechodzilem to samo co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
to nie chodzi o uzalanie... przez te zeby mam straszna depresje i nie mam przyjaciol nie wychodze z domu jestem bardzo zamknieta w sobie gdybym miala prace i kase na pewno bym cos z tym zrobila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
leczenia kanałowego nie refundują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×