Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuska

20 lat i brak zebow :(

Polecane posty

Gość kukuska
nie jestem ubezpieczona i nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
czekam juz tak pare lat z tym zyje.. wstydze sie isc do dentysty bo sie przestrasza ze taka dzirwczyna mloda ladna i z takim uzebnieniem SZCZERZE Z TAKIM PODEJSCIEM DO ZYCIA TO TY NIC Z TYM NIE ZROBISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
RODZICE PRACUJĄ ? jestes zajerestrowana w biurze pracy ? jesli tak to z biura pracy masz ubezpieczenia a jesli rodzice pracują to jestes ubezpieczono u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
mysle ze jak mialabym zeby to byla bym inna dziewczyna, smiala,. mialabym checi do zycia smiala bym sie wyluzowanabym byla ale mam blokade przed pojsciem do dentysty boje sie ze bede musiala placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
to idź do PUP sie zarejestrowac i szybko do dentysty, zeby zrobic zęby zanim cie ewentualnie wyrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
tobie psychiatra potrzebny a nie dentysta.ludzie dają rady,a ty marudzisz ,że zle i niedobrze.wez się wypchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
rozumiem Ciebie bo mnie tez dolują moje zęby choc nie są takie straszne, bo są w calosci, a nie same korzenie, no tylko nie są zbyt biale i wstydze sie usmeichac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nie jestem zarejestrowana nigdzie i rodzice chwilowo nie pracuja :( wiec co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
idź sie zarejestruj do URZEDU PRACY, tam ci dadzą papier, ze jestes zarejestrowana i masz prawo do bezplatnego leczenia i z tym idziesz do dentysty na NFZ i robisz te zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
aha czyli mam sie zarejestrowac w urzedzie pracy ze nie pracuje? czy moge od razu zadzwonic do jakiegos dentysty i zapytac sie czy maja podpisana umowe z NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
zarejestruj sie w biurze w pracy !!!! jak ty chcesz znależć prace jak ty nawet pośredniaku nie jestes zajestrowana a skoro olałaś szkołe to powinnas byc 18 roku zycia zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
ech napisalam ci przeciez, musisz byc zarejestrowana w urzedzie pracy, zeby miec w ogole prawo do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///...///...///
1) Zarejestruj sie w Urzędzie Parcy-bedziesz miała ubezpieczenie 2) Poszukaj gabinetów,które mają podpisaną umowe z NFZ i wal jak w ogien z "bólem"-powinni przyjąć od ręki 3) stomatolog połata to co sie da,to,co do usuniecia to powyrywa(stąd masz ten smród w buzi-od pozostałych korzeni) 4) zrób sobie zęsciową protezke,narazie z NFZ-lepsze to niz chodzenie ze zgliszczami w buzi 5) znajdz prace,odkładaj kazdy grosz-uzbierasz sobie z czasem na nowe ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ale nie chce isc do mojego pobliskiego osrodka bo tam mnie znaja i beda gadac o mnie... wolalabym do jakiegos wiekszego miasta gdzie mnie nie znaja? ale czy tam moge miec bezplatnie z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
Dziewczyno czy ty sobie zarty robisz czy naprawde jestes taka nie porodna ? Kazda publiczna przychodnia ma podpisana umowe z NFZ jedz nawet do warszawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///...///...///
ąz dziwne,ze Cie nie bolą te korzenie,przeciez od takiego czegoś można dostac zapalenia okostnej na kase chorych możesz tez raz w roku ciągnąc kamień z zębów całkowicie bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ok jutro pojade do urzedy pracy zarejestruje sie i co dalej? gdzie mam sie z glosic? do osrodka rodzinnego? :/ nie chce tam, nie moge do innego stomatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///...///...///
ty sobie jajca robis??? umiesz czytac ze zrozumieniem co Ci tu ludzie pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nie chce zeby mnie ktos tutaj pbrazal po prostu nie wiem jak mam sobie to zalatwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
to czytaj ze zrozumieniem ! napisłam Ci juz ze mozesz jechac z tym ubezpieczeniem nawet do warszawy krakowa gdynii czy nawet do zakopca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
aha czyli zarejestruje sie?i moge jechac nawet do warszawy z tym zrobic, troche dziwne :] myslalamze od rejestrowania sie w bezrobociu przysluguje tylko leczenie w mojej najblizszej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
aha czyli dostane na papierku ze jestem zarejestrowana? a jak zapytaja po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
ok przepraszam, jestem nie rozgarnieta i nic nie potrafie zalatwic bo zawsze rodzice to robili za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swdfghjikl
przeciez autorka to ta tepa dzida ktora zaklada prowokacje:O 1, zaszla w ciaze przez recznik:D 2,jest w ciazy i nie wie od kogo jest dziecko meza czy ojca;D;D;D I TAK W KOLKO PISZE MASLO MASLANE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
Nie to nie jest dziwne , to jest normalne i chyba dobrze ze mozesz sie leczyc gdzie chcesz . I jak pojedziesz juz do wiekszego miasta to załóż sobie karte w tej przychodni bo zapewne tez tego nie wiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
zastanowiłabyś sie , wczesniej pisałaś ze na rodziców nie moglas liczyc to wiec jak to jest w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
jezeli chodzi o sprawy z dentysta to nie, mam na mysli szkole zwolnienia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
dzieki widze ze krytykowac niektorzy potrafia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
moze poda ktos gg? bo chcialabym z kims o tym pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka tez musiała dać= ;D
czego jeszcze nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×