Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuska

20 lat i brak zebow :(

Polecane posty

Gość Niech kihhuinf
Dentysta cię wyśmieje albo to będzie kometowal , a takie korzenie trzeba chirurgicznie wycinać , okropny ból , szwy i td . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
same odpadly, kruszyly sie kruszyly i teraz tylko zostal korzen dziuraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
ale jak to mozliwe, ze trzonowce ci sie ulamaly i zostaly korzenie? nie pojmuje tego. sama mam brzydkie zęby i u dentysty duzo czasu spedzilam, ale nie mam czegos takiego jak same korzenie, jak to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech kihhuinf
Do tez mam tak samo tylko tyle - jak dentysta zareagował na twoje żeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
aha to dziwne, musisz miec bardzo slabe szkliwo; z reguly jak ząb sie ulamie to sie idzie do dentysty a na co ty czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek,]]
wyrywanie jest darmowe nawet znieczulenie a plomby te z NFZ marne ale mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
calkowity brak ich z tylu wszystkie stale sie rozkruszyly... nie bylam u dentysty z 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
to ty chyba jestes na cos chora skoro tak ci sie zęby kruszą, powinnas isc do lekarza bo to nie ejst normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
na fundusz zrobisz protezę częściową,całkowicie za darmo ,tylko musi to być nie mniej niz 5 zębów brakujących.ja miałam tak jak ty,ale zrobilam częściówkę i nikt sie nie domysla,żę ją mam,pieńki powyrywaj i zasuwaj do zębologa.ja się zapisalam na protetykę i czekalam około 2 m-cy.mój usmiech teraz bezcenny.chodze i smieje się całą gębę jak głupia i zla jestem na siebie,że tyle czasu zwlekałam .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
a moze ty sobie wybielalas te zeby jakims syfem typu biala perla i ci sie zaczely kruszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
mi też się zeby kruszyly i to trzonowce,ale zaczęłam pracę w fajnym miejscu z fajnymi ludzmi,którzy często chodzili do zębologa i jakoś poszło.a wczesniej masakra,ani się usmiechnąć ani nic.nie miałam trójek na górze ,po jednej i drugiej stronie ,na dole ok.także cała protezka kosztowała mnie koszt dobrej kawy dla pani stomatolog ,bo dobrała mi idealnie odcień zębów itp.wszystko na fundusz poszło.aha,mam 22lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
nie wiem dlaczego tak mam.. :( brakuje mi wszystkich zebow u gory oprocz 1 ,2,3 i zeba madrosci mam z tylu i to wszystko to sami policzcie ile mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
normalnie jak Cię czytam to mi się płakac chce . Ludzie mają gorszę problemy np. masakryczny trądzik którego nawet puder nie kryje i ucza się , pracują i nie załamują rąk z byle powodu. Skoro tego nie widac to czym sie przejmujesz idz do pracy odkładaj kase i rob implanty. A narazie mozesz zrobic proteze NFZ robi ją za darmo. I BYŁO WILEKA GŁUPOTA OLENIA LICEUM Z TEGO POWODU , !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
czesto mialam wrazenie ze ktos sie ze mnie smieje, bylam w pracy we wakacje to ludzie gadali za moimi plecami ze mam tylko kly itp plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
jak moze nie byc widac skoro ona ma same korzenie, na pewno jakos dziwnie szczeka jej sie uklada. trądzik to latwo wyleczyc, wystarczy oczyscic cialo z toksyn, zmienic diete, a zrobic zęby to są kosmiczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak samo tyle tylko
dentysta jak zareagowal?normalnie,spojrzal,jedynie zapytal sie czemu tak zaniedbalem zeby i tyle ,mialem stracha isc bo sie wstydzilem ale po pierwszej wizycie mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
szczeka mi strasznie przylega do tych na dole zebow i opadniete policzki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
uwierz mi tradziku nie tak łatwo wyleczyć moze ciągnąc sie latami i pozostawia głębokie blizny. Sama napisała ze rodzice nawet tego nie wiedzą i ze nie widac tego jak mówi. Jak szłaś do gizmazujm to nie zależało Ci na higienie jamy ustnej. Ja wieku 13 lat sama chodziłam do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
no to idź na NFZ wyrwac sobie te zeby i zrob tą proteze no bo co innego? ja tez mam bardzo brzydkie zęby i sie nie usmiecham, ale juz sie pogodzilam z tym. moze na stare lata sobie zrobie korony albo implanty, na razie mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
czesto mi smierdzi z ust tylko na chwile pachnie po umyciu a pozniej nie przyjemny zapach przez co musze uzywac gum mietowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
gdybys miala kase bys sobie nie wyrywala tylko zrobila korony, ale nfz nie robi koron tylko od razu wyrywa. ja jednak ejstem zdania, że trądzik latwo wyleczyc, ale jak ktos je przetworzone jedzenie, to niedziwne ze ma trądzik. kilka miesiecy diety owocow warzywnej i nie wierze ze bedzie mial choc jednego pryszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
a gdzie jest NFZ tylko w miejscowym osrodku zdrowia? czy moge isc do innego dentysty. i co ja mam tam powiedziec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
na zapach cynk organiczny,a smierdzi pewnie z zepsutych korzeni.na co jeszcze czekasz kobieto.bie giem do zebologa .na fundudz powyrywac dziadostwo.a 3 tygodnie po wyrwaniu na protetykę.od użalania nic samo sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
a ty jestes w ogole ubezpieczona skoro ani sie nie uczysz ani nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze .........
śmierdzi Ci z buzi bo pewnie masz zgorzele lub stany zapalne w dziąsłach na to mogę polecić Ci cynk do ssania w tabletkach koszt 7zł lub dentosept do płukania 11 zł ale długo tak nie pociągniesz. Wybierz sie do tego dentysty narzazie na NFZ niech oceni stan i wyceni koszty po pytaj jak mozna to zrobic tanim kosztem . Z takich infekcji moze duzo innych chorób byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak samo tyle tylko
poszedlem specjalnie do faceta bo do dentyski sie wstydzilem ,facet przed 40-tka,myslalem ze bedzie bardzo bolec a tu prawie nic bo bylo na znieczulenie a wyrywalem 13 zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
czekam juz tak pare lat z tym zyje.. wstydze sie isc do dentysty bo sie przestrasza ze taka dzirwczyna mloda ladna i z takim uzebnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
google ,wyszukaj gabinety w swoim mieście.dzwonisz i pytasz czy mają umowę z nfz -tem.jjesli tak to mówisz o problemie i dodajesz ze zalezy ci na czasie .jak bedzie trzeba to do pani rejestratorki z dobrą kawą lub czekoladą,bo gra warta świeczki.jezu ty masz 20 lat?a najprostszej sprawy nie potrafisz załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrrt
dentysci pewnie gorsze rzeczy wiedzieli, nie przejmuj sie. a taka co zachoruje na paradontoze w mlodym wieku i straci zeby? albo taka co miala wypadek i tez straci zeby? nie ty jedna masz taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKchcekawe.
a dentysta nie takie rzeczy widział ,uwierz mi.widze ,żę nie bardzo masz ochote iść ,bo boisz się co powie stomatolog.i co?do końca życia będziesz miala gębę w ciup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×