Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuska

20 lat i brak zebow :(

Polecane posty

Gość gość
Przecież możesz sobie wstawić 2 boczne protezki na boczne zęby. Albo wyrwij wszystkie i wstaw całkowitą. To żaden wstyd nie mieć zębów i tylko prawdziwi idioci śmieją się z takich ludzi. Moja kuzynka brała chemioterapie bo miała raka i zęby jej powypadały. Czasami jest tak że po prostu traci się zęby z różnych powodów np. wypadek ( samochodowy,poślisk na lodzie, nieumiejętna jazda na rowerze,nieumiejętne leczenie kanału zęba i zapalenie okostnej, torbiele w kości przy zębie, bolesne cysty przy korzeniach zębów) i wybicie zębów. Są różne przypadki utraty uzębienia. Wstaw sobie na początek protezki, a jak kiedyś uzbierasz na implanty to z tyłu wkręcisz 2 implanty i na tym postawisz mostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci. Też wybiłam sobie jedynkę na basenie więc znam ten ból. Myślałeś może nad implantami? To bardzo dobre i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Ja miałam robiony implant w klinice www.dent-saska.pl i absolutnie niczym się nie odznacza na tle innych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oząbkidbaj
Takie wypadanie zębów może być spowodowane genetyką, mam kolegę który w wieku 18 lat nie miał już zębów górnych, same dolne, innym osobom w jego rodzinie też wypadają, ale nie wszystkim, może też masz taki problem. Jak masz trochę pieniążków, albo możesz sobie zarobić i wstawić implanty, lepsze to niż protezy, polecam przeczytać http://malopolskie-firmy.pl/czy-warto-zalozyc-implanty-stomatologiczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie może to być duży problem zwłaszcza w tak młodym wieku. Na Twoim miejscu poszłabym do stomatologa i pomyślała np. nad implantami. Choć może doradzi Ci też inne rozwiązanie. Jeśli jesteś z Olsztyna mogę polecić Ci gabinet w którym sama się leczę www.rojekdental.pl. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaRozmus
Nie wstydz się!No przecież to nie twoja wina!Dobrze by było żebys trafiła na dobrego specjaliste!Jeśli jesteś z Wrocławia albo z okolicy to polecam ci wybrac się do dr Kołosowskiego.Przyjmuje w Unident Union Dental Spa!Na prawdę super lekarz;)Ja dzięki niemu mam na prawdę super uśmiech!Wstawał mi dwa zęby i bardzo dobrze wspominam obydwa zabiegi ;) A jeśli chodzi o cenę to zapłaciłam o wiele mniej niż się spodziewałam więc może i w twoim przypadku nie byłoby tak źle;) Spróbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankabezzabkow
Mam 22 lata .Miałam podobnie jak ty i postanowiłam usunąć wszystkie ząbki .Obecnie wszystko się zagoiło a ja się przyzwyczaiłam . Teraz jest higienicznie i wygodnie . Jem prawie wszystko nie daję rady tylko orzechów ,jeśli moje dziąsła nie dają rady czegoś zmiażdżyć wystarczy pokroić na drobniejsze kawałki . Obecnie już nie wstydzę się swojego uśmiechu mimo że jest trochę inny . Polecam matową czerwoną szminkę ,ładnie pasuje do różowych dziąseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ankabezzabkow i co zrobiłaś dalej? Wstawilas sobie górę? Bo mnie czeka niedługo częściowa. Mam 24 lata i z górnych zębów mam tylko trójki, szóstki i ósemki. Tylne zęby zaczęły mi się kruszyc podobnie jak autorce w zadziwiająco szybkim tempie zostały tylko skrawki i trzeba było usunąć... przód natomiast padł ofiarą nieumiejętnego leczenia kanałowego i jedynki wraz z dwójkami polamaly się jak zapałki... może przyczyniła się też do tego torbiel nad górna lewa dwójką i osłabila mi przednie ząbki, nie wiem :( Póki co jestem po usunieciu torbieli, rana się goi i jak już tylko będę mogła to w podskokach lecę do protetyka w sprawie protezy częściowej. .. ciężko jest się przyzwyczaić do protezy? Boję się, że ciężko będzie mi mówić z czymś w buzi, niewygodnie... czy można z taką protezka spać? jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankabezzabkow
Ja nie potrafiłam się przyzwyczaić do protez więc schowałam je do szafki , nie wiem ile już tygodni ich nie noszę ale jest bardzo wygodnie gołe dziąsła dają radę, większość pokarmów miażdżą bardzo dobrze a do tego lepiej czuję smaki niż z protezami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety najpierw wizyta u dentysty a potem u chirurga szczękowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko w to uwierzyć, aby dziewczyna w twoim wieku miała taki problem. Fakt mnie mama umawiała na wizyty, jak chodziłam do podstawówki, ale w gimnazjum robiłam to już sama. Dlatego pytam, gdzie byłaś 5 lat temu? Poza tym jeśli to oczywiście prawda to te korzenie normalnie na Fundusz można chirurgicznie usunąć, lepiej na razie nie mieć wcale niż śmierdzący oddech. Nie wierzę też w twoje wykształcenie w dzisiejszych czasach to trzeba być MEGA leniem, aby chociażby nawet zawodówki nie skończyć. Poza tym 2000 to nie jest wcale kosmiczna kwota bez przesady na sezonówce, przy truskawkach, czy jabłkach można tyle zarobić. Zwłaszcza, że niektórzy pracodawcy zatrudniają na okres wakacji za najniższą krajową, więc albo raz jesteś śmierdzącym leniem, albo dwa niemyśląca bez wyobraźni, albo trzy okropną kłamczuchą bez życia towarzyskiego. Powodzenia może pomogłam i w końcu ruszysz 4 litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ty Ankabezząbków masz lat, że szczerbata chodzisz? Jeśli powyżej 50 to jest to do przełknięcia, ale nie wyobrażam sobie 20-letniej laski z gołymi dziąsłami. Może zapomnieć o jakimkolwiek normalnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankabezzabkow
Mam 23 lata .Nie musisz sobie mnie wyobrażać nikt nie każe ci się na mnie patrzyć mam gołe dziąsła i czuję się z tym wygodnie ,mam pracę ,znajomych i nie wypominam nikomu ,że brakuje mu zęba ,palca czy włosów ,przecież to wszystko można uzupełnić są przecież protezy są przeszczepy włosów są też protezy zębów tylko ja nie toleruję ich w swojej buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu22
Ania super podejście ,jeśli ty się dobrze czujesz bez zębów to wszystko jest ok nikt nie może ci kazać ich nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskii man
Jak wygląda taka młoda dziewczyna bez ząbków ? nie mogę sobie wyobrazić, może któraś się pokaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc konkret
Ciekawski żebyś huta w p*****e nie zaznała do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc konkret
Ciekawski żebyś huta w p*****e nie zaznała do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autorki : A jaki masz wzrost i wagę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam podobny problem. Tzn. będę musiała wyrwać zęba. Boję się bardzo. Mam okropną nerwicę i dobę społeczną dodatkowo. Też sobie braku tego jednego zęba nie wyobrażam. A na implant nie mam pieniędzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×