Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będzie 3 próg podatkowy dla najbogatszych co o tym myślicie

Polecane posty

Gość gość

Jaki jest sens mieć ambicję, być pracowitym, przedsiębiorczym, skoro za sukces państwo cię ukarze wysokim podatkiem? Na chuj tyle jest urzędów i urzędników? Na chuj posłowie pobierają takie wysokie pensje. Kaczyński nigdy w życiu nie pracował i się mądrzy. Co za kraj :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyne
Nie znam tematu, daj jakiś link i wskaż na mapce google gdzie miały miejsce rozmowy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym kraju juz tak jest- promowani i dotowani sa nieroby i lenie. A jak człowiek zapieprza, zeby się czegoś dorobić to dowalić mu karę. Ja od zawsze jestem za tym, zeby każdy placił ten sam procent- i tak ten, kto zarabia wiecej zaplaci wiecej- prosta matematyka. Ale nie, bo bidota bedzie sie burzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don tusek obiecywał nam 15% podatku z PIT i 15% z VAT- jak chciał zdobyć głosy wyborców a jak dotrzymał słowa? miał wyrzucać z rządu każdego ministra finansów, który chciałby podwyższać podatki :D:D:D ale co tam, lemingi zagłosują na hołotę z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze. Wreszcie bat na tzw przedsiebiorcow czyli w polskich realich tepych miesniatych wielkich karkow ktorzy dorabiaja sie na produkcji uszczelek do klopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. PiS mówi że chce przyciągnąć inwestorów. JAK CHCE ICH PRZYCIĄGNĄĆ SKORO DOWALI IM WYSOKI PODATEK? 2. Wysoki podatek dla najbogatszych odbije się na najbiedniejszych bo: a) Ceny produktów i usług wzrosną. b) Spadnie zatrudnienie. Kaczyński chyba podstaw ekonomi nie zna. Nie każdy kto się czegoś dorobił jest dziedzicem fortuny albo miał znajomości, niektórzy ciężko pracowali na sukces i co? Jakiś pajac który nigdy w życiu nie pracował i pół życia dostaje pieniądze z budżetu państwa będzie innym mówił co mają robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram to, jestem lekarzem. Krew mnie zalewa jak widze jakich majatkow dorabiaja sie w polsce tzw przedsiebiorczy debile. Ludzie bez wyksztalcenia ale z twardymi lokciami. Ja zapieprzam w szpitalu od rana do wieczora na oiomie i mam 3 tys na reke. Sasiad prowadzi dystrybucje odswiezaczy powietrza i ma okolo 15-20 tys na reke miesiecznie . Czy to jest adekwatne? Dlatego jestem za podniesieniem podatku dla najwyzej zarabiajacych. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bat na przedsiębiorców ? Co Ty biedny człowieku piszesz. Gospodarka opiera się na prywatnych przedsiębiorstwach. Jeśli państwo będzie ciągle rzucało kłody pod nogi osobom przedsiębiorczym to Ty nawet tej swojej najniższej nie dostaniesz bo wszyscy przeniosą się za granicę gdzie są lepsze warunki podatkowe. Dadzą Ci 500 zł na czarno i dopiero wtedy będziesz narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie ludzie, którzy wylewają swoją frustrację na inteligentnych przedsiębiorczych ludzi. Skoro ktoś w warunkach polskich zarabia te 10-15 tys, na rękę musi być naprawdę sprytny. I takim ludziom należy się szacunek - od nich warto jest się uczyć. Zakładają firmy, dają pracę innym. Myślicie naiwniacy,ze jeśli podwyższą podatek dla najbogatszych to Ci będą mniej zarabiali a Wy więcej? Bzdura. Po prostu obniżą pensję swoim pracownikom. Albo jeszcze lepiej. Zamkną firmę i przeniosą swój biznes na Cypr ( jeśli większa firma to pewnym sposobem do Emiratów) albo do UK, czy na Ukrainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarzu a kto ci bronił zrobić sobie porządną specjalizację, otworzyć prywatną praktykę, zrobić doktorat itd. ? Ludzie biedni to ludzie głupi a głupotę trzeba tępić. Ja mam 22 lata, a od 16 roku życia na siebie zarabiam (na początku tworzyłem strony jako freelancer, teraz mam studio programistyczne). Jak jakiś debil całą młodość się lenił i nie potrafił żadnych przydatnych umiejętności nabyć, to niech pracuje za grosze do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie przenosza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wysoki podatek dla najbogatszych jest niezbędny. A jak im nie pasuje to niech w*********ja do Afryki, nie ma podatków ,tania siłą robocza i raj na ziemi. Żaden bogaty s*******n nigdy sam z siebie nie podniesie placy ani nie zapłaci większego podatku wskutek czego najwięcej płacą najbiedniejsi. Bogacz przeżyje za polowe swojej pensji i jeszcze mu wystarczy na inwestycje a biedak nie przeżyje. Każdemu bogaczowi który nie chce płacić bilet do Rosji albo Afryki i zabranie obywatelstwa. Polska niepotrzebuje takich obywateli którzy maja firmy w rajach podatkowych a uważają się za Polakow i katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz S
Mowisz do mnie, ze niby lenilem sie cala mlodosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbogatsi ludzie w Pl i tak nie płacą podatków, mają od tego całe kancelarie adwokacko-doradcze, które znajdują na to furtki w prawie albo uciekają z firmami za granicę podniesienie podatków uderzy w najbiedniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podatki nie uratują gospodarki. Nie rozumiesz ,że im większe podatki tym większa jest szara strefa i mniej ich odprowadza się do państwa. Powstaje coraz mniej przedsiębiorstw. Ja bym zaczeła od zwalniania urzędników. To przez nich państwo ponosi takie wydatki. Biurokracja jest nader rozwinięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o tobie, o nieudacznikach bez wykształcenia, pojęcia o życiu, żyjący z miesiąca na miesiąc, narzekających na tych którym się udało i czekający tylko aby państwo im pomogło. Nie do pomyślenia jest, że ja podatek płacę a on przeznaczany jest na nierobów (zasiłki), debili (upośledzonych umysłowo), dziesiątki, może i setki niepotrzebnych urzędników i pajaców w sejmie. Ja chcę dróg, policji, straży pożarnej, wojska - tego jako obywatel potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak k***a nie będzie krajów podatkowych to będzie święty spokój. Każdy raj podatkowy to kraj trzeciego świata, w którym nie ma rozwiniętej gpodarki. Żaden bogacz nie dzieli się nadwyżka z pracownikami tylko kupuje sobie kolejny pałac i kombinuje jak jeszcze obniżyć pensje. Ani Ojczyzna nie potrzebuje takiego cwaniaka ani on Ojczyzny wiec niech s*******a do Kongo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojczyzna nie potrzebuje też niewykształconego, nieposiadającego przydatnych umiejętności ścierwa, więc niech wszyscy bezrobotni na zasiłku wypierdalają do kongo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wierzcie (jedni) w to, że PiS podwyższy podatki najbogatszym, a drudzy wierzcie w to, że pracodawcy sami z siebie podniosą wam pensje, kiedy obniży się im i tak niewysokie podatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty dla ojczyzny jesteś przydatny? Niewykształcony, mało zarabiający, bez pomysłu na życie ? Nie potrafiący zarobić normalnych pieniędzy tylko z nienawiścią plujący na ludzi sprytnych? Polska własnie potrzebuje przedsiębiorców, którzy mogliby rozkręcić gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie. Juz dawno powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bogaty kupi sobie dom za 10 milionów to i tak podatku zapłaci więcej niż biedny który kupi sobie dom za 100 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślałam,ze podatki w PL są niewysokie do czasu kiedy otworzyłam własną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze pis to wprowadzi. Nic ich to nie kosztuje, tym bardziej ze beda wieksze wplywy do budzetu i latwiej bedzie im rzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesandrie, przecież z biznesu na Roksie nie odprowadza się podatków, z show.up też nie, więc o czym pitolisz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z Polski wynoszę, nie ma takiej opcji, żebym płaciła więcej niż nieroby. Serbio, nadchodzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej Chorwacja jak już na południe cię ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz gdzie się ogłaszasz ze swoim biznesem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl kiedys tez taki pomysl zeby przedsiebiorca nie mogl zarabiac wiecej niz 10 krotnosc placonej przez niego sredniej pensji jego pracownikom. Wszystko powyzej byloby odprowadzane do budzetu. A jezeli chcialby miec wiecej to musialby wiećej placic oracownikom. Nie byloby wtedy takiej sytuacji ze jakis cwaniak zarabia 100 tys a pracownikom placi 2 tys. Wtedy musialby placic po 10 tys. A jezeli tyle nie chce to moze zarobic maks 20 tys. To jest naprawde dobry pomysl i bylo to chyba od pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×