Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Czy umieli byście żyć w samotności całe życie?

Polecane posty

Bo ja będę sam całe życie na to się zapowiada A jak jest wami umieli byście żyć w samotności całe życie czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pytasz, jestes samotna. Nie , ale lubie przebywac sama z soba. Cenie sobie ten czas jak jestem sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo nie ma nic ważniejszego niż święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o brak partnera czy rodziny,przyjaciol,znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLE BLE: przecież bywasz regularnie w domu wariatów. Dlaczego nie poznałeś tam nikogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,bo fajnie byłoby mieć kogoś,ale musi to być ktoś w miarę odpowiedni i to docenia,a jak nie będzie nikogo takiego ja chcę mieć święty spokój i znajdę sobie swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem nie ładny i się poddałam nie mam też znajomych czy tam dobrych kumpli O kobietach mogę pomarzyć poddałam się i przyzwyczaiłem Sorry że dopiero teraz odpowiadam ale mam problem z netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*BLE BLE* dziś Chyba nie tylko z netem :(. Komu "nie poddAłaś się" :D ? Napisałem o tym wariatkowie, bo wiem, że sporo ludzi zawarło tam przyjaźnie. Ludzie nudzą się w zamknięciu i łatwiej otwierają na innych. Zanim zabierzesz się za kobiety, spotkaj chociaż jednego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym pobytem w szpitalu poznałem kolegę ale kontakty są tylko telefoniczne czasami on zadzwoni czasami ja trochę pogadamy i to tyle Owszem tam zapoznałam kilka osób z którymi tam gadałem ale nie utrzymuje z nimi kontaktów tylko z tym jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ladnych i nie ladnych. Czlowiek musi byc interesujacy, nie stawiaj sie na pozycji straconej. Dlaczego nazywasz sie brzydkim , czy brzydka? Idz z psem na spacer, to poznasz innych z psami, albo zajmij sie czyms co robisz dobrze , znajomi sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mnie tak traktują wiedz wiem że jestem brzydki Wiesz mi nie jest łatwo znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko kumpel lub kumpelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę sam, tylko nie z powodu wyglądu a psychiki i mojego trybu życia( natręctwa sprzątanie 2 h dziennie, przymus ćwiczeń i innych zajec ktore zajmuja mi polowe z dnia.. zreszta jakiekolwiek bliższe relacje mnie straszliwie wykańczają psychicznie i emocjonalnie. Po ostatniej znajomosci bardziej jej zalezalo na mnie a ja udawalem ze ona mi sie podoba bo nie potrafilem wprost z nia zerwac kontaktu i tak sie meczylem z tym pogłębiając swoja nerwice oraz depresje , brak u mnie asertywnosci w kontaktach z innymi. poza tym mam juz 32lata :o i mam juz to w doopie. :) zdechnę se sam :) albo oszaleje i szalenstwo uzdrowi moja dusze. tak to sie zdarza, a gdy cos sie wydarza ma prawo miec pozytywne skutki. czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna znalez znajomych , ale trzeba byc tolerancyjnym isc na kompromis i nauczyc sie przebaczac. Gdybym, nie przebaczala, nie mialabym nikogo. Nie ma idealow sa tylko ludzie z roznymi wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy całe życie, ale jak na razie nie narzekam. Musiałbym mieć kogoś kto akceptowałby, że do "normalnego funkcjonowania" potrzebuję odrobinę samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań rycerzem w wiecie snów , ale aby tego dokonać musisz poznać i przeczytać książkę pt. "Sny i wizje św. Jana Bosko " i uwierzyć w to co tam napisane . Jak to się już stanie to spotkasz tam i tu wiele przyjaciół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×