Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

troche_winna

Ból brzucha po wypiciu wódki

Polecane posty

Nawet po jednym kieliszku strasznie zaczyna mnie boleć brzuch, az muszę się położyć. O co chodzi? Po piwie czy winie tak nie mam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadkwasota? Wrzody? Coś masz nie tak z flakami bo dobra wódka w umiarze nikomu zdrowemu nie szkodzi :-) zdrówko :-) siup w ten głupi dziub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta nadkwasota :O Nie lubię wódki, ale nie muszę się z nią bawić tak jak z innymi trunkami. I nie biegam tyle do toalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja wolę jednego dobrego drinaska niż np.trzy piwa :-) po piwie brzuch jak bęben i co trzy sekundy kibelek :o a po winie głowa mnie boli. Więc jak już to tylko wódeczka :-) mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko dużo mleka i rzygaj... albo wodę z ogórków widać masz wrzody i brak równowagi kwasowo-zasadowej Ci nie służy, zresztą nikomu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze, że jak już pije wódkę to wygląda to tak, że kieliszek i od razu zaczyna się ból przez co muszę się położyć na boku.. Od razu ulga, więc znowu kieliszek i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo Jestem uczulona na alkohol tzn czasami boli po łuku jak diabli przez 15 min zanim się wchłonie, albo dostaję czerwonej wysypki i dropie się do krwi całe ciało Napewno nie polecam łączyć alko z sokiem z czarnej porzeczki tak u mnie zdiagnozowalam choć czasami po innych też Musisz się obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódka jest mocniejsza niż to co wymieniłaś poza nią, nie wiedziałaś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOTM dupku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×