Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawy o to

Co to znaczy, gdy kobieta kręci włosami?

Polecane posty

Gość Ciekawy o to

Ciekawy jestem dlaczego kobieta kręci włosami. Co to właściwie znaczy? Chodzi mi o to że moja koleżanka normalnie nie kręci włosami. Ale np. kiedy siedzi u mnie na GaduGadu i z jednym takim rozmawia to zaraz bierze palce i zaczyna kręcić włosami jednocześnie mając minę zadowoloną. A ja nie wiem co to znaczy. Normalnie tego nie robi. Czy może coś czuć do tego gościa co rozmawia z nim na GG? Mówi że nic do niego nie czuje, ale czy mówi prawdę. Trochę to podejrzane jak dal mnie. Co o tym sądzicie. Dlaczego kręci włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczy odruch.... jak oblizywanie ust, czy mrużenie oczu. Komunikacja niewerbalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
No niby samiczy odruch.Ale co on oznacza? Tu jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie międzyplciowe zainteresowanie. Gdyby była psem, pewnie podniosla by ogon.... sorry, wybacz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisaa
flirtuje na gg z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
To znaczy chcesz powiedzieć że ona go wabi podświadomie w rozmowie i myśli o jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzsypan
mało kto umie dziś kręcic włąsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasami bawię się włosami, a robię to, bo lubię ich dotykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
Ona tylko kręci jak z nim gada na GG. normalnie to ona nigdy nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynkaa
Ja uważam,że jest to odruchowe i często My kobiety tak robimy bez żadnych podtekstów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
Under trzymam ci za słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
Czy ktoś myśli że może być między nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Ciekawy Bardzo zaintrygowal mnie Twoj post... Poczatkowo omylkowo zrozumialam, ze chodzi Ci o stare dobre pogowanie;) Oj wtedy to byly samcze odruchy, krecic wlosam(czyt.pogowac) wsrod spoconych, dlugowlosych mezczyzn. Z rorzewnieniem wspominam tamte wspaniale czasy... Wracajac jednak do tematu.To Twoje \"krecenie wlosami\"- rozumiem, ze chodzi Ci o owijanie kosmyka wlosow na palec, sprawilo, ze zaczelam sie zastanawiac sama nad soba. Moze powiesz mi kogo uwodze, lub kim jestem zainteresowana gdy siedzac sama w domu, czytajac ksiazke, pijac kawe- bawie sie owijajac loka na palec? bardzo Cie prosze o jakis pomysl bo przez Ciebie nie bede mogla spac Czy mozliwe, ze uwodze sama siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynkaa
Lubi z nim flirtować to napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
Do Kukurydzy: Nie wiem jaka jest twoja sytułacja. Nietety nie wiem czy kogoś masz na oku. Ale wiem Że moja koleżanka spotkała się z tym kolesiem z GG.I była chyba zadowolona. Ona włosy na palec nawija jak z nim na GG rozmawia,a ja nie bardzo wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisaa
przeczytaj ksiązke " Mowa Ciała" tam pisze ze jest to jeden z podstawowych nieświadomych gestów zalotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
OK Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Samiczy odruch.... jak oblizywanie ust, czy mrużenie oczu. } Tez to czasem robie... to straszne jestem jednak kobietą ? :( Zawsze mnie dziwi jak to ludzie prubując życie uprościć, je komplikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy o to
No niestety to nieuprazcznie życia.Ona tylko kręci włosami jak z nim na GG rozmawia. A jak z innymi lub gdzie indziej nie kręci. To musi coś znaczyć. A zaloty przez GG. To chyba nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - co do zdania, które cytowaleś. --> Miałam na myśli zachowanie takie pod warunkiem, że w tym czasie rozmawia sie w mezczyzną. Jesli robisz tak w trkcie rozmowy z mężczyzną - to nie jetseś kobietą, ale gejem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->iwosia Będziesz miała gorączkę i wargi będą Ci pieszchły obliże w rozmowie z kobieta. A okularnik jak zgubi okulary będzie mrużył oczy bez względu na płec, z którą będzie rozmawiał. IMHO taka sam bzdura jak horoskopy. Człowiek usilnie szuka metod poznawczych drugiego człowieka. I jaka by to metoda nie była będzie to bardzo powierzchowne poznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - to jest komunikacja niewerbalna. Zbadana i sprawdzona setki razy przez fachowców. To nie to co bajdużenie w horoskopach!! Podałeś przykłady, z którymi się zgodzę, ale jeśli mówimy np. o kobiecie bawiącej sie włosami, trzeba zadać pytanie - w jakich okolicznościach to robi. Samo działanie nie wystarczy, bo może mieć ono różny kontekst. Może ma taki tik nerwowy, przyzwyczajenie; a może ledwo co wyszla od fryzjera i sprawdza jak silny jest skręt loków; może nie wiem co zrobić z rękami, musi coś dotykać i tym razem wybrala włosy; może czyta wlasnie artykul o połamanych końcówkach i sprawdza, czy też ma takie...........itp. itd. Liczy się kontekst!!!!!! Tak, czy inaczej - komunikacja niewerbalna jest czymś uduwodnionym i zbadanym i mozna się z niej dowiedzieć, jakimi sygnałami posługują się w zalotach faceci, a jakimi kobiety. To część psychologii. Tę też uważasz za ściemę?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwosia ---> czy mozesz mi podac strony internetowe na ktorych szukalas pracy w Anglii ? bede zobowiazana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A intertesuje Cię praca au-pair?? Bo ja najpierw szukalam po zwyklych stronach, ale bardzo krótko. Szybko zaczęłam szukać na stronach dla au-pair. A wlasciwie na jednej stronie, bo na tej jednej stronie się skończyło. Interesuje Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×