Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ByćFit

Czy ktoś go zna ?

Polecane posty

Gość ByćFit

Witam. Jestem z Poznania i chciałabym zacząć ćwiczyć. Ostatnio szukałam trenera z Poznania i 'wyskoczył' mi Artur Sterlażnikow. Wszędzie szukałam info na jego temat i nic nie znalazłam oprócz jego kont na facebooku,instagramie itp.tych typowo społecznych.Jestem ciekawa czy ktoś u niego miał treningi i czy warto do niego się 'zgłosić' lub czy znacie kogoś godnego uwagi z Poznania lub najbliższych okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości go wyszukałam i ja bym do niego nie poszła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByćFit
Czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo soryyy milion sweet fotek we własnym lustrze,a efektów tych jego treningów kompletny brak...co za trener ? Nigdy w życiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~I to jeszcze niby 10 lat trenuje :D :D no chyba robienie tych sweet fotek przed lustrem miał na myśli bo na pewno nie swojego mało wyrobione ciało,a raczej zalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do prawdziwego trenera jakich mnóstwo,a nie szukam kogoś kto nikt w ogóle nie zna :/ Majewski i Deynn są fajni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deynn niezła szprota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie i jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nigdzie o nim nie słyszałaś to znaczy że w tej branży go nie ma nie istnieje poza tym co to za durna moda na bycie fit ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do niego i zapytaj proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki johnny test w wersji ciemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co słyszałam to ktoś tam do niego pisał niedawno i on ustala tylko treningi przez internet oczywiście po wpłacie kasy na konto to tak trochę średnio bo prawdziwy trener jeździ po całym kraju do podopiecznych i pomaga im ten pierwszy raz na siłce itp a tu tylko ponoć przez net więc nie wiem ale ja bym wolała poszukać kogoś innego oddanego 100 % temu co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W każdej, dosłownie każdej siłowni dostaniesz to samo, do tego będziesz zawsze na oku, porady i pomoc za darmo, lub w cenie karnetu. :) Sterlażnikow - ssie. Wschodzni Janusz biznesu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Popieram Cię w 100%. Nikt poważny nie bierze Sterlażnikow na poważnie...ani jego ani jej. On już próbował tresury psów,potem projektować ubrania,nagrywać na yt,a teraz wielki trener z niego. Chwyta się wszystkiego,a nic mu nie wychodzi.Według mnie powinien wziąć się za normalną pracę,a nie liczyć na hajs ze swoich słit insta foci. Dorosły facet,a jak nastolatek się zachowuje,pewnie przy swojej nastolatce zgłupiał do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wpisami masz radę więcej owoców warzyw nabiału ryb mniej chleba makaronu ziemniaków mniejsze porcje a częściej pić wodę nie słodzone g****o przestać jeść fastfood i słodycze przynajmniej 3razy siłownia czy aeroby po 1h i w wolnym czasie przejedź się na rowerze czy pobiegać tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź...on już jest stary za stary na trenera i widać że miał jakieś nałogi typu fajki czy alkohol bo widać to po jego zszarzałej twarzy. Nie wiem ile ma ale na czterdziechę wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 'nikt nie bierze poważnie ani jego ani jej' jakiej jej ? to jest jakaś ona ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki denny temat ...zakończcie już temat tych polskich Januszy bo wieje nudą. Już nie wspomnę,że ona ta jego dziewczyna używa jego nazwiska hahahahahah co jest mega żenujące bo nie mają ślubu tylko mieszkają razem,a tu takie historie :D typowy przykład cebulactwa z jej strony :D Wygląda jakby byli rodzeństwem,a nie parą :D jak dzieci w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w ogóle polak ? nazwisko raczej ruskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruski ? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też myslalam az do tej pory ze to siora ze straszym bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam że to rodzeństwo. Tak czy siak po co ona posługuje się jego nazwiskiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysty biznes temu co jest meega słabe ale kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest jego baba która zawsze ma zdjęcia od d**y strony bo nie jest zbyt chyba zbyt pewna siebie a jej pozy do zdjęć jakby miała problemy z kręgosłupem tak nie naturalnie powyginana i poskręcana aż boli przy patrzeniu na te jej pozowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ktoś ma tu ból dupy bo Artur nie jest trenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ela Mazur to głupiutka osóbka która myśli ze jest cwana... stara zgorzkniała nie spelniona osoba pod kazdym względem żal ;) Hejtujemy dalej inne nieznanych osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trener im starszy tym lepszy np Michał Karmowski ale on też gotowce sprzedaje przez neta jak cała reszta... Najlepiej to personalne wykupić a nie przez neta kopiuj/ wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Sterlażnikow to nie trener koleś sobie tylko ćwiczy jak setki innych osób na insta ;) poradzić się go można dosyć fajnie wygląda coś tam musi wiedzieć ... zresztą fajne ciacho z niego ;) ps. Olimpia chyba go nie lubi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×