Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ByćFit

Czy ktoś go zna ?

Polecane posty

Gość gość
Ja tam lubie puszyste, ale nie cierpie celulitu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A istnieje puszysta bez celulitu ? nawet szczupłe miewają celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam te posty i powiem tak.. jakaś dziewka jest zazdrosna i bardzooo wkurwiona ze w życiu ma chujowo :) Że jest tandetną osobą i najprawdopodobnie życiowym nieudacznikiem :) Panie Arturze nie ma sie czym przejmować raczej wróże tutaj nieziemski fejm hehe. Zna ktoś jakiś przypadek brzydkiej laski czy kolesia o której pisze sie na forach i wymienia ich wady? :D Raczej gdy ktoś jest gruby, chory, krzywy, i ryj do wymiany to sie olewa taką osobe a nie hejtuje. Dla takiej osoby raczej już to że żyje jest wystarczająco dużym hejtem i nie trzeba jej dobijać na forach internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam do Majki nic nie mam.Obserwuje sobie ją z automatu polubię jej zdjecia jednak ostatnio pokorciło mnie zajrzeć na jej blog i jednak pozostanę tylko i wyłacznie przy jej zdjęciach. Kiepski styl pisania . Pisze rzeczy tak istotne że nie trzeba tego czytać bo człowiek juz z ta wiedzą sie urodził i nie trzeba wałkować danego tematu jednak jej post o pomadce powalił z nóg. W tak krótkiej notce ok 20 razy użyte słowo 'pomada' tej pomady,ta pomada,bez pomady,z pomadą,pomada itd. Dosłownie pała z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha też uważam że jej blog jest słaby. Ich strona na fb także gdzie nie ma ani jednego postu a ponad 40 tys lubisów hehehe kogoś tu wyobraźnia poniosła ciekawe czy on czy ona takie pomysły lubisiowe mają w główce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to strona marki na facebooku ma 9lat fani są jeszcze z czasów gdy był sklep internetowy tylko teraz nazwę zmienili. Swoją drogą to ta nazwa się chyba z 3 razy zmieniała. Element marketingowy, ale co ja mam tłumaczyć takim "noł lajfom życiowym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba się blog nie czytaj :) Jednak gdybyś dobrze śledziła snapy to byś wiedziała, że za sam wpis o "pomadzie" dostała fajną sumkę od firmy inglot a miedzy innymi ty przyczyniłaś się do nabicia statystyk :) tak wiec nie wazne co gadają, ważne że gadają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już mowa o Polskich fit ciachach to bardzo polecam ciacho Mateusz Płachta kura_workout :) bardzo miły sympatyczny i w*****iście wyrzeźbiony koleś i niezadufany w sobie. Zawsze daje porządne rady za free i podnosi na duchu w chwilach zwątpienia. Ciało ma z******te nie ma lepszego na insta widać że wkłada 101 procent w to co robi. On to ma prawdziwy fejm i nikogo to nie dziwi,dziewczyny polecam tego przystojniaka bije na łeb wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam ździcha wiartare kawał chłopa :D, ale hoy to kogo obchodzi :) tym bardziej w wątku innego typa;) ps. Liczy się masa, a nie jakieś wieszoki :P ale nie grubasy bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles tego watku ma mase ma ma i to tylko i wylacznie mase nic wiecej bardziej utuczony jak swinka niz mieśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka brzydka,gawrońska brzydka,rosaliette ujdzie,adamczyk fajna sucz,płachta fajny dzik można by po nim poskakać jeszcze krystian piech fajnie sie zapowiada ale to jakiś gówniarz jest mimo to dzik niezły a sterlaznikow jak szybko popularnosc uzyskał tak szybko poszedł w odstawke ale tak to jest jak zdobywa sie popularnosc dodajac nawet dzieci 12 letnie do obserwacji i hot mamuski po 40 z 5 dzieciaków wstyd a potem usuwa bo przeciez oni juz dodali mnie do obserwacji wiec wypad stary facet a poziom gimbazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale ty jesteś głupia/głupi...to chyba dobrze,że obserwuje kobiety które mają dzieci ? Dla mnie to wielki plus u faceta,ale jesteś za głupi/a by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysty marketing na gęsiach sie zarabia na was tez zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą gęsią w tym wszystkim jest Majka i jej totalne bezgustowne ubieranie. Do wszystkiego buty sportowe trochę wieśniacko ubrać szerokie adidasy do skromnej sukienki czy spódnicy.Już pomijając fakt jej 'drogich doczepów za tysiaka' gdzie doczepia chyba tylko jedno pasemko patrząc na te poszarpane końce,niech zainwestuje w większą ilość pasemek bo wygląda tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki przystojny fajny facet z taką....gdzie w okół tyle fajnych babeczek chłopie otwórz oczy stać cię na coś lepszego naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broł by adamczykówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broł by piskorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej jak Piskorek chłop by się jakoś prezentował :D Ktoś napisał że artur powinien całować majke po d***e,poważnie ? :D chyba ona jego po jajach bo facet jest z******ty.zadbany.przystojny.Słuszna uwaga że on mógłby mieć kogoś lepszego zdecydowanie popieram to. Zdjęcie gdzie majka skacze z muru pokazuje jej prawdziwe 'piękno' taki elfik ;-) A tak odemnie to majka w ogóle nie ma kobiecych kształtów. Piskorek jak wiele innych równie szczupła ale dupcia kształtna i cycuszki z klasą. Na siłę nie musi wypinac tyłka by pokazać że w ogóle go ma! ;-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie musisz matmaniek bardziej cie zainteresuje mokro od samego patrzenia haaaahaaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ryja Artur lepszy mmmm no Majka elfik mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le huj z tym kto lepszy manie srartur majka gajka no kpina pff zwykli blogerzy setki takich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denny temat i kompletnie nie związany z tytułem posta. Gołym okiem widać że ktoś ma ból d**y a to oznacza tylko jedno Artur czy tam Majka musicie być z***biści skoro ktoś ma czas na takie pierdoły :) pozdrawiam autora tego tematu i taka rada wymień se mózg bo pustką wali na kilometr wieśniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi piskorek kaśka wogóle się niepodoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz sie nie ubiera pikolakow do spodnic wsioki jedne, widac ze nie na czasie jestescie daleko za murzynami to malo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam niektore "madre" posty i golym okiem widac ze ktos kto wylewa tutaj wiadro pomyj na te dziewczyne i tego faceta o ktorych tu mowa, jest zakompleksiona osoba bez ambicji i ma c*****o w zyciu, ludzie nie sa glupi na kilometr wyczuwaja prowokacje a jesli ktos pisze ze laska jest brzydka albo facet a ewidentnie nie jest, to znaczy ze sam ma jakas podstarzala ropuche w domu zazwyczaj czepia sie tego co sam nie ma albo ma ujowego haha tylko wspolczuc starej ropuchy pewnie dziecko degenerat zlodziej albo jakis grubas nieudacznik a sam hejter niespelniony zyciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uj czy brzydka czy nie brzydka ale mnie ciekawi ile dostaje kapuchy za te reklamy tera jakis samoopalacz na snapie reklamuje, siedzi w chacie i kapuche goli a on to nie wiem chyba kradnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jest trenerem? Przecież rospisuje diety przez neta debile! ostatnio wrzucał na snapie metamorfozy dwóch spaślaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze tu ktoś napisał biznes plan siedzenia na dupie ;/ ja tu zapierdalam za 1,5 jak wół.. wchodze se o 13 na snapa a tam w szlafroczku mości para odbiera sobie paczuszki i pierdolą beszczelnie, że przed chwilą wstali ;/ no kurwica mnie chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jak cie kurwica chwyta to nie oglądaj ich proste! Bedziesz miał więcej czasu na prace :) może ktoś sie zlituje i da ci z 3koła to przestaniesz pierdolić bzdury! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×