Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ByćFit

Czy ktoś go zna ?

Polecane posty

Gość gość
Ludzie to jest zwykły hejt ! Nie ma czegoś takiego jak "Artur Sterlażnikow trener personalny" to jest zwykły koleś który sobie ćwiczy, a słit focie robi bo zajmuje się projektowaniem... duża część ubrań jest jego marką. Proponuje śledzić go zamiast wymyślać jakieś historie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma ubrania swojego projektu na sobie ? te wygnieciona koszula jak z pod tyłka wyciągnięta też jego ? Albo czemu ta jego dziewczyna bredzi o tym że testuje ubrania zanim puszczą na rynek więc czemu zawsze ma na sobie zwykłe szmaty z najzwyklejszych sieciówek ? nie rozumiem tego testowania chyba powinna w nich chodzić a nie na mieście zawsze ma szmaty z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,ale nie rozumiem tego całego hejtu na niego. A że koszula wygnieciona ? Hm no cóż,zdarza się choć według mnie to kobieta powinna zadbać o to by jej mężczyzna ładnie się prezentował,ja bym swojego męża nie puściła w wygniecionej koszuli,ale jesteśmy tylko ludźmi i różne wpadki mogą nam się przytrafić,to nic złego :) Ogólnie facet wygląda na fajnego chłopaka,a to ile ma lat,nie ma znaczenia. Pamiętajcie,że każdy z nas kiedyś będzie w tym wieku. Ja mam 25 lat i według większości młodszych osób jestem już stara...mam płakać ? I nie przesadzajcie,że facet wygląda staro.Zadbany,przystojny mężczyzna i po co drążyć temat jaki jest ? Miłego dnia i więcej uśmiechu wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Sterlażnikow słabo wygląda? No to ja nie wiem kto wygląda dobrze... nie jest trenerem? To dlaczego mi układa plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie :D ona powinna, on musi.. Ona może robić co chce, a on może nawet w gaciach wystepowac na tych swoich filmikach :D widać kasa się zgadza, a oto w tym wszystkim chodzi Elo! Swoją drogą to mega dobry filmik dodali na insta kochammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na profil Artur Sterlażnikowna na insta i wiem ze kogoś mocno boli bo koleś jest mega :) hejt jest spoko przez takie coś oglądalność mu rośnie... tak zwana go*no burza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To hejt jakiejś laski którą olał, albo niespełnionego starego grubasa z kompleksami tyle w temacie 100% Swoją drogą profil z******ty polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam go z widzenia i wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jakąś laskę on olał czy nie ale stać go na lepszą laskę niż ma obecnie naprawdę stać go na coś lepszego to nie on lecz ona prezentuje sie słabo bardzo słabo są dużo fajniejsze fit laski i dużo ambitniejsze On mógł by mieć tak naprawdę każdą laskę bo widać że ułożony facet i wyrósł z głupot jednak ona pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahhahahahha hahahhahahahahahha hahahhahahaha seriooooooooooooooooo ?? oni oboje siebie warci są oni i ten ich biznes plan siedzenia na d***e i złotych rad na necie jeszcze jak ktoś napisał ona używa jego nazwiska jak jakaś postrzelona tak właśnie robią te gimbusy co zakładają obrączki i udają małżeństwo albo zwracaja sie do siebie mezu czy zono albo własnie używają nazwiska faceta i czuja sie jak żony hahahahahhaha żenada i wiocha wsrod dorosłych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś polizane soczek wyciekł ? pewnie fanka z insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kasa sie zgadza ? a gdzie ty widzisz tą kasę ? w tym starym mercedesie w tym małym mieszkanku zapewne wynajetym czy może starym iphonie ? a może po butach za 300 zł określasz stan konta ? Spójrz na Majewskiego. O nim można mówić że dorobił się dużo w tak młodym wieku i prezentuje się dużo lepiej on jest konkretny jego wybranka to samo a ta jest nijaka on wyłapuje obserwatorów poprzez nabijanie to nie jest naturalny przyrost fanów tylko wyłapanki na siłe na zauważenie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np nie mam butow za 300 i jezdze rowerem ;d a ty jedyne co masz to bol du*y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden majewski starczy a ten koles raczej nim nie chce byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt=100% do fejmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne wyłapanki nie pomogą jak ktoś jest hoyowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez majewscy robią to z 5 lat a on z 3 miesiące helloł, ale jak na 3 miechy to jest fejm zazdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobraaa skonczcie juz pier****ć kogoś boli du*a i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam napisał że trenuje 10 lat więc mega słabo jak na 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo ambitniejsze laski sa? Czyli osoba ktora pisze ten hejt to ktos kto ich bardzo dobrze zna i ma bol d**y bo skad wiesz gdzie ta dziewczyna pracuje i co robi na codzien? Czy pracuje, czy studiuje?? Czy kazdy musi byc jak deynn i majewski? A kazdy kto cos robi ma zostac zhejtowany bo tak uwaza jakas osoba, ktorej w zyciu nie wyszlo i wymysla bzdury na temat innych osob? (Osoby ktore cos osiagnely nie maja czasu by tu siedziec i zakladac bzdurne watki i odpisywac sobie samemu po minucie, wiec anonim to hipokryta, ktorego strasznie wkurza ze ktos inny cos robi i mu wychodzi. ) zdjecia starym iphonem, a czym ma robic kalkulatorem?? Nazwa na instagramie sterlaznikow przeciez moze sie nazywac nawet asia pelasia :) to ze ktos tu cokolwiek napisze i tak nic nie da, o deynn pisali rok temu ze jest skonczona, a wlasnie podpisala kontrakt z nike i women's best:) a do tego sukcesu przyczyniaja sie wlasnie takie osoby ktore tworza watki tego typu :) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuje to trenuje 14 lat i nie tylko siłownia ... w tym na pewno jest 6 lat akrobatyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ile trenujesz że hejtujesz ? 20 lat ? a moze wstawisz swoją słit focie to z chęcią ocenimy :D albo wstaw ją na insta i nabij sobie follow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisze jakaś zryta bania, a jak by zobaczyła go na żywo to by uciekła tak jest zawsze,zgadza się ktoś zemną ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co wchodzić na poziom czyjegoś portfela. Każdy miał inny start w życiu,jedni doszli sami powolną drogą do wszystkiego,inni za pomocą znajomości czy pomocy dzianych rodziców tak szybko jak weszli na sam szczyt tak szybko z niego zeszli. Najgorsze kiedy ktoś patrzy na kogoś przez pryzmat kasy. Inni mają więcej,inni nie mają nic. Takie życie,poza tym pieniądze są ulotne. Szanujcie drugiego człowieka...Nigdy nie wiesz co Cię w życiu spotka i kiedyś możesz prosić kogoś o pomoc i nikt Ci nie pomoże,a taki 'słit koleś' ( jak to Ty ujęłaś ) może okazać się facetem o wielkim serduchu i jako jedyny wyciągnie rękę z pomocą. Wtedy byłoby Ci głupio i wstyd. Patrz zawsze na kogoś kogo nie lubisz przez taki pryzmat jaki Ci napisałam,naprawdę zmienia nastawienie do innego człowieka. Pamiętaj on jaki nie jest też ma swoje uczucia,plany,ambicje itd. Nie odbieraj komuś tego chociaż by takim głupim pisaniem,to jest człowiek nie jakieś bydle...Nic złego Tobie,ani innym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś jest z******ty, a wątek założył stary zakompleksiony oblech daje sobie 2 ręce obciąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie zazdrosny że Artur tak zwraca uwagę na siebie :D ej koleś powiem więcej on jest poziom hard seksowny chyba że sam na niego pedale lecisz a on nie z tych i to cię tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Arturze nie ważne co mówią ważne, że mówią ... profil z******ty. Byłam widziałam i jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy widzieliście jak deynn wyglądała 5 lat temu? Zawsze można coś poprawić tylko potrzeba czasu itd, ale moim zdaniem Majka już teraz ma mega forme. Co tu dużo mówić 11tys wyświetleń filmu na insta dodanego kilka godzin temu, a konto ma z 5 miesięcy... Nie jest sztuką wybrać sobie modelke i na gotowe. Całe insta blogowanie polega na ciągłym progresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie słabi są ci co wymiękają po roku, albo pojda raz na trening i się poddają tak wlasnie powstaje insta hejter ! Pozdro dla kumatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×