Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ByćFit

Czy ktoś go zna ?

Polecane posty

Gość Agnieszka Z
Ja go znam rozpisał mi plan treningowy i nie nie chciał kasy! Zawsze służy dobrą radą, więc ten hejt na prawde jest czymś dziwnym.. Nie jest trenerem, ale dobrze wygląda więc napisałam. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny koleś założył sobie instagram jak miliony innych uzytkowników. Bzdurny hejt wątek, ale fakt 100% do fejmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iphon6s+ to stary iphon haha ale debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzilo o tego 5s pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo to faktycznie złom brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten koleś jest w*****isty !! Majonez nie jest w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z czystej ciekawości go wyszukałam i ja bym do niego nie poszła" W 3 minuty laska zdazyla wejsc na kafeterie po dodaniu posta, przeczytac ten post, wystukac typa w google z czystej ciekawosci i na szybko (nie wiem po czym) stwierdzic ze by do niego nie poszla i jeszcze odpisac! :D janusz biznesu to uj w porownaniu z takim januszem hejtu :D autorze watku i niektorych (szczegolnie pierwszych) odpowiedzi - zalecam masc na bol d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było gdyby każdy trener tak wyglądał :> bo ci chłopcy na siłownich to brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka na żywo już tak fajnie nie wygląda jak na zdjęciach. To nie hejt wiem co pisze i kazdy kto ich widuje wie,że tak jest. Makijaż,pozy,ubiór podkreślający partie ciała,doczepy,nawilżone ciało i filtr pokazują nieco inną Majkę. Serio zupełnie inna osoby i ktoś napisał,że jest dużo młodsza od niego tego nie wiem,ale po zdjęciach można tak wywnioskować jednak na żywo bez tych ulepszeń wygląda na równi wiekowo z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna na żywo nie wygląda jak na zdjęciach.. czy ty myslisz ze laski z playboya jak sie budza rano wygladaja jak na zdjeciach? Jesli tak to jestes debilem z zacofanej wiochy :) Co nie zmienia faktu że Maja jest z******ta ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pustego to i salomon nie naleje, grubej swini to nawet poza nie pomoze :) a dziewczyna bardzo ladna na filmikach i snapach ktore ma rowniez, nawet ma zdjecie twarzy z bliska i wyglada slicznie i nie widac tam jakiegos duzego makijazu, to sie nazywa dbaniem o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ale ktoś dojebał hahah "prawdziwy trener jeździ po całym kraju" bo sie wyjebie :) mogł jeszcze dopisać ze ma tarpana i wozi w nim cały sprzęt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne doły i sińce pod oczami wyglądająca na wiecznie zmęczoną włosy bez doczepów krótkie i bardzo liche poniszczone i rzadkie dlatego ratuje się doczepami do pasa bez nich bardzo dużo traci na atrakcyjności dolną wargę ma wywiniętą w dół do tego nie wiadomo czy jej głowa jest taka mała czy nos taki wielki że nic nie jest spójne i z jednego profilu wygląda jędzowato chociaż według mnie to ma i za małą głowę i za duży nos to tej małej główki jej piersi na żywo są tak małe że aż człowiek się zastanawia czemu na zdjęciach są takie okazałe a jej tyłek wypiety do zdjęć wygląda bosko jednak w dżinsach idą ulicą bokiem jest zupełnie spłaszczony jak przedłużone plecy. Serio ona jest dla was atrakcyjna ? jest multum pięknych naturalnych brunetek zadbane i wykształcone kobiety piękne z twarzy nawet bez make up a Majka nie jest brzydka jednak zwykła przeciętna dziewczyna nic specjalnego jakbyście mijały ją na ulicy to nawet uwagi byście na nią nie zwróciły naprawdę piszę całkiem poważnie. Jaka jest z charakteru nie mam pojęcia jednak wygląd na pierwszy rzut oka rzuca się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze pieczone nudze sie noca wchodze na takie g****o jak to i obaczajam obcego kolesia z insta :D :D koleś fajny dzik i tyle w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przecież on nawet sam napisał przy ostatnim zdjęciu,że nie jest trenerem tylko pomaga,doradza. Może inni słowo 'trenuję' traktują jak 'jestem trenerem personalnym' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego baba dorzucila foto z nim i napisala ze z trenerem wiec chyba jednak uwaza się za takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chodzi ze Majki trenerem.. no to w sumie dobrze ze nie jest idealna bedzie co śledzić jej metamorfoze moze trener da rade hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie dobrą d**ere se zabrał.. bedzie co oglądać za 2 lata bo ma predyspozycje... pewnie cycki se zrobi sztuczne i bedzie ogień. A on wtedy dzięki niej zostanie trenerem i to nie byle jakim... widać kumaty typ i dobry patent heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście jebnięci przecież ta laska jest wykurwista no nie rozumiem. Jestem w hoy ciekawy co wy za modelki macie na chacie ze tak obgadujecie taką zajebistą loszke. Ehh zwykły hejt temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze połowa jego fanek i jej fanów nie jest za tym zwiazkiem bo zdjecia ich obu na jednych czy drugim profilu nie maja takiego fejmu jakby to cos miało zmienic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie dupa boli, że im wychodzi :) pewnie każdy typ by chciał mieć taką loszke , a tu jakiś trener sie pojawił hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki hejter jest za tym, że komuś się udaje związek.. nie znam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worek na łeb i wio do jednorazowego wydymania więcej bym nie brał tej lochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za brzydal, nie ogolony, zaniedbana cera fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie ma zaniedbanej cery to cera osoby duuuuużoooo palącej lub osoby dużo wlewającej % lekki zarost jest sexy u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosta skoncz juz idz lepiej te pierogi lepic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedna bzdurna opinia o nas to napisze opinie pod pierogarnia csa iłża i kilka fajnych ciekawostek o twoim patalogicznym zyciu kurczaku poronieniach kredytach itp i poswiecie bardzo duzo czasu na to ze nie zdazysz kasowac tego i pamietaj karma wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega fajny ten Artur mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja ma doczepy ? Myślałam że to jej naturalne włosy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee z tego co wiem to jej naturalne włoski kiedyś miała 5lat temu bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×