Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ni7a

fajne blogi kobiece

Polecane posty

Gość ni7a

Cześć, znacie jakieś fajne, ciekawe blogi kobiece? Lubię czytać blogi, ostatnio czesto zaglądam do hulala.blog.onet.pl - fajne wyluzowane dziewczyny piszą. i na drugi: czas-dla-siebie.blog.onet.pl. Ten hulala nawet bardziej mi się zaczyna podobać, bo jest bardziej wyluzowany i taki, życiowy :) Podeslijcie jakieś linki. pozdrawiam serdecznie Mikaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killla
no, ten hulala blog fajny calkiem miło się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blogowa Grupa Samorozwoju
http://akcja-realizacja.blogspot.com/ Blogowa Grupa Samorozwoju to zestawienie blogów o tematyce motywacyjnej i samorealizacyjnej. Stawiamy na edukację, rozwój zawodowy, naukę języków, spełnianie marzeń i wiele wiele innych. Jednocześnie walczymy z wadami, lenistwem i słomianym zapałem. Jeśli opisujesz (lub chcesz zacząć) sposób realizacji swoich marzeń i planów na blogu - dołącz do nas :) Masz DOŚĆ bezmyślnego gapienia się w ekran telewizora lub komputera? Chcesz ZMIENIĆ COŚ w swoim życiu? Masz MNÓSTWO marzeń i pomysłów, ale jednocześnie brak Ci sił, motywacji i planu aby je zrealizować? PRZESTAŃ narzekać, że inni mają "zawsze lepiej i łatwiej"! Swoją pracowitością i zapałem też możesz zajść bardzo daleko! http://akcja-realizacja.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ta akcja realizacja super sprawa :))) fajne, lubie takie motywujace rzeczy czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesdu
Dla tych którzy mają dzieci lub po prostu je lubią bądź są zainteresowani ich rozwojem od pierwszych godzin życia: www.bejbilandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia89
ta akcjarealizacja fajna. Zakladam tam blog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli-nieoswojone
Prowadzę bloga, po kobiecemu, może komuś się spodoba: www.mysli-nieoswojone.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co jest grane
warsawfashion.blogspot.com Jedyny i najlepszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrhhjjjj
polecam blog kamili zdziebko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja0071
Może ten ? www(kropka)idealnapanidomu(kropka)blogspot(kropka)com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszowataa
Zapraszam do mnie: myszowataa.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.nature-child-its-me.blogspot.com fajny, sielski klimat jest na tym blogu i fajne zainteresowania ma dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunatic
Tak sobie wstawiam swój adres, skoro patrzę na temat "fajne blogi kobiece". Nie wiem czy moja strona jest dostatecznie fajna, ale skoro mowa o kobietach i tym, co z nimi związane... są różne typy kobiet, kobietek, dziewcząt itp., a więc z racji, że należę do płci zwanej piękną,... http://straight-way-to-hell.blogspot.com/ :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunencja
To ja podrzucę jejstrefa.pl i zdrowastrefa.pl - moja znajoma je prowadzi i bardzo dużo na nich pisze, praktycznie codziennie. Sporo porad przede wszystkim. Polecam! Powiedzcie co o nich myślicie, a najlepiej napiszcie komentarz do artykułu, bo trochę mało tam ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio znalazłam w katalogu nowych blogów takie coś kobiecastronawszechswiata(kropka)bloa(kropka)pl :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×