Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość Zupa korzenna

Jako ze chcemy kupić wycieczkę first minute, szybkie pytanko. Kto korzystał z oferty figloklubów rainbow tours? Natrafiłam na to właśnie na kafe, ale wzmianki są rozproszone po kilku wątkach. Powiedzcie mi, czy faktycznie te hotele, gdzie są te kluby mają podwyższony standard i zaplecze rekreacyjne dla dzieci? Jakiej wielkości są grupy zajęciowe? Czy dbają o bezpieczeństwo dzieci? Ile trwają te zajęcia? Co jeśli moje dziecko się znudzi i będzie chciało iść sobie stamtąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allohomora
My w tym roku w Sharm w hotelu El Faraana. Ciężko mi powiedzieć, czy podwyższony standard na podstawie jednego hotelu, ale jak sama szukałam miejsca z figloklubem, to widziałam, że wszystkie te hotele były w porządku. W każdym razie El Faraana super, przepiękny obiekt, wyposażony we wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba. Jeśli chodzi o figloklub to tak: w tym hotelu w grupie było 10 - 13 dzieci, a zajęcia były 2 razy dziennie. Na pierwszy raz dobrze zostać z dzieckiem, przyglądnąć się i zobaczyć czy mu się podoba. Jeśli Twoje dziecię ma mniej niż 4 latka i tak będziesz musiała z nim siedzieć, bo animatorki nie są niańkami, a wiadomo jak jest z takimi maleństwami. Zajęcia są prowadzone naprawdę bardzo fajnie, dzieci się nie nudzą. jeśli chodzi o zachowanie bezpieczeństwa, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli coś cię jeszcze będzie interesowało to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaBiedronka
Zbieg okoliczności! Od kilku dni rozmyślam o firście z figloklubem własnie w El Faraana. Nic nie szukałam, bo prostu buszowałam po kafe i się nadziałam na ten wątek! Allohomora, cieszy mnie Twój opis, bo już się prawie na ten hotel zdecydowałam. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WierkaSiergiuszka
Można jechać w ciemno, te animacje są naprawdę przemyślane i dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona8181
A co to są za zajęcia? Jakiego typu? Zabawy w kółeczku, zawody sportowe? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafella
Malowanie buziek, zabawy w piratów, gry i zabawy z piłką, malowanie obrazków, zabawy w basenie, kręcenie z baloników figurek, rozciąganie, śpiewanki itp. Sporo tego tam mieli (to akurat w hotelu Kiani Beach). Dzieci raczej nie powinny się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sartma
Generalnie faktycznie gry i zabawy rozwojowe :) nasze dzieci szalały za dnia na wszelkich zawodach i poszukiwaniach skarbów, a wieczorami nie można ich było wyciągnąć z mini - disco :) ukłony dla pań animatorek od wypoczętych rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretty_face
Tez nie byłam początkowo przekonana, ale naprawdę jest to fajnie zorganizowane i zabawy są fajne, różnorodne. Moja córa po dwóch latach jeszcze wspomina te wakacje i figloklubowe zabawy, a przecież o to też chodzi żeby dziecko miało z wakacji jakieś wspomnienia, intensywne przeżycia, tworzyły się znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila___
Podoba mi się koncepcja, zajęcia. To trochę tak jak stare dobre kolonie za czasów mojego dzieciństwa. Z tym, że animatorki zdecydowanie bardziej dbają o bezpieczeństwo dzieci niż wychowawcy na koloniach. Jest więcej animatorek i mniejsze grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślązaczka34
Pełna zgoda. Co nie oznacza, że na koloniach było źle. Ale faktycznie, w figloklubach jest bezpieczniej. No ale to jednak 2 - 4 godziny zabawy dziennie, a na koloniach wychowawczynie musiały mieć oczy dookoła głowy i upilnować gawiedź także w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka1410
A czy brał ktoś udział w animacjach dla dorosłych? Jak to wygląda? Czy pokrywają się miejscem z hotelami, gdzie są figlo dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslałam, ze to jakieś wczasy dla swingersów lub cos w tym stylu, a to nuda dla dzieciorów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżżanka
up hahahaha! Widziałam w jednym hotelu takie zajęcia, ale nie brałam w nich udziału, więc niewiele mogę powiedzieć, ale na pewno są zajęcia dla dzieci i dorosłch razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewenementa
Kupiliśmy wycieczkę dla naszej trójki do Hiszpani (Costa del Sol) do hotelu Playacalida, z figloklubem. Ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewenementa istnieje forum figloklubów i tam się ludzie umawiają, spotykają po wyjazdach i wymieniają zdjęciami. Może tam kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrówka
A można zostawić w klubie dziecko poniżej 4 lat (moje dziecko skończy w lipcu 4, a my planujemy wyjazd na czerwiec). Podobno do 4 lat trzeba przebywać na zajęciach razem z dzieckiem. Zastanawiam się czy ten jeden miesiąc zrobi różnicę. Czy ktoś tak miał albo się spotkał z taką sytuacją? Jak było to rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiłka
Powinno się udać zostawić trochę młodsze dziecko. Najwyżej pierwszy raz zostaniesz z nim na próbę i jak wszystko będzie ok to animatorki powinny sie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolotha
Ja zostawiałam w zeszłym roku córkę, miała około miesiąc do czwórki, nie było problemu. Z tym, że ja wiedziałam, że nie będzie z nią problemu i sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrówka
Lolotha a w jakim ośrodku byłaś? I powiedz jeszcze od razu jak liczne były grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolotha
Titan Select w Turcji. Przepiękny ośrodek z mnóstwem fajnych rzeczy: siłownią i przepięknym spa, ładnym ogrodem itp. Do plaży blisko i blisko do centrum Antalyi. Animacje fajnie prowadzone, na terenie ośrodka dobre warunki do prowadzenia zajęć. A grupy dość niewielkie - około 10 osób, w porywach do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyonFire
Czy zajęcia nie będą za proste dla starszych dzieci, skoro w klubie są też maluchy 4 - letnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leenora
Ja mam dla przykładu córę 10 lat i bardzo dobrze się bawiła, bo zajęcia, owszem, rozwijają, ale to nie są zadania jak w szkole, a raczej rozwijające wyobraźnię. W każdym razie zorganizowane są w taki sposób, że ten rozstrzał wiekowy w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forgive me not
Totalnie nie było problemu z różnicą wieku. Jest tak jak na obozach tanecznych, judoków itp. - dzieci są różnolatkami, ale zabawy i zajęcia są uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różdżka
A czy 2 - 3 letnie dziecko może brać czynny udział w zabawach? (oczywiście pod opieką rodziców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubsie
Byliśmy tylko w hotelu Playacalida z figloklubami i było tam naprawdę przepięknie. Sami nie korzystaliśmy, ale widzieliśmy dzieciaczki, które biegały z kolorowymi buźkami, wyglądało na ogólną wesołość :) A sam hotel polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoralgolaFanka
Jedziemy z dzieckiem, ma niecałe 3 lata, teoretycznie i tak będziemy musieli z nim siedzieć na zajęciach, ale co nam szkodzi w sumie spróbować. Praktycznie te same pieniądze, a jest ta opcja zabaw dla dzieci. Zresztą dla takiego brzdąca towarzystwo rówieśników jest przecież również wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka78
Czy możńa podjąć decyzję o tym, czy chcemy posyłać dziecko do figloklubów już na miejscu? I czy trzeba się zapisywać na poszczególne zajęcia z wyprzedzeniem czy wystarczy po prostu przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarzenie
Hej Ciekawostko! Do FK wystarczy po prostu przyjsc, na zajęcia przed lub po południu, nie trzeba być zawsze :) wiadomo, że nie każdemu maluchowi musi się podobać, ale jestem prawie pewna, że animatorzy zainteresują także Twoją pocieche! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka78
O super, dzięki za odpowiedź. Po prawdzie przekręciłam już do Rainbow i powiedzieli mi dokładnie to samo. Świetne warunki w takim razie, nie ma nic do stracenia, a do zyskania bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NerwowaDziewoja
A kim są w ogóle animatorki/animatorzy w figloklubach? Jakie macie z nimi doświadczenia? Czy to odpowiedzialni i przeszkoleni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×