Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tata__

ila macie lat forumowicze ?

Polecane posty

Gość tata__

hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalioppeeee
w lipcu - 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor z Petrsburga
89-i tak mi nie wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata___
a ja 37 z Waszych wypowiedzi wynika, że powinno to być ciekawe forum ludzi z pewnym doświadczeniem zyciowym a tymczasem widzę pyskówki pryszczatych siuśmajtków co jest grane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata-- bo tak tu juz jest ze nie pogadasz powaznie:( Tak jak napisałes.A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata___
Filomenko, a może powinni założyć forum pod tytułem "pierdoły" tam niech się ludzie gryzą i ubliżają do moderatora: ile masz lat i jaką płeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowa Magnolia
31- apropo siuśmajtków, no wiesz maja dostep do internetu to co sie dziwic, najśmieszniejsze ze taki 14- latek ma najwiecej do powiedzenia w sprawie o której nie ma zielonego pojecia, to coś podobnego jak wsród rzadzących polityków, niedajboze zeby taki został kiedys politykiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kultury bardziej. Nie kazdy tu wchodzi by pogadac ale by czas mu zleciał. A czas leci jak sa spory, wyzwiska i kłótnie. kazdy dodaje swoje 5 groszy i czas im leci. jak ktos chce się coś mądrego dowiedzieć- kiepsko . Jak chcesz o cos zapytac - zaraz znajdą się docinki i niemiłe komentarze, nie daj Bóg powiedz coś co niespodoba sie innemu i juz obrzuca cię błotem.Ja mam na to sposób. Ignoruje te osoby i nie rozmawiam z nimi. Wtedy nie mają co robić i sie nudzą . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata___
Stalowa Magnolio - kiedyś część z nich zostanie politykami penelope - jak to nie od wieku ? nie można porównać 15-latki - 51-latki Filomenko - dla Ciebie całusy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata- widzisz jakby kazdy taki był grzeczny jak my to bardzo miło by sie rozmawiało. Zaraz znów ktos wskoczy i mnie obrzuci błotem. Ah sam widzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo prowokujesz Filomenko
nie zauważasz tego? Nikt na Ciebie nie naskakuje, a Ty z góry zakładasz, ze tak będzie:) Zgadzam się z Penelope...wiek nie ma tu nic do rzeczy. Można wypisywać głupoty mając lat 15 jak i 51. A ciekawa rozmowa i miła atmosfera podczas niej zależa od poziomu inteligencji rozmówców, jak i kultury osobistej. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowokuję. I zawsze odpowiadam grzecznie na pytania i mówię o tym co mysle i jak uwazam. Trzeba byc tolerancyjnym i uszanowac kogoś opinię i zdanie, poglądy a nie od razu szczekać na niego. A tak tutaj jest. Pójde do kościoła - jestem moherem. Nie pójde do kościoła - bezbżna wstrętną i zakłamaną babą. I jak tu dogodzić? tak żle i takż niedobrze napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hib
czyjąś opinię, czyjeś poglądy a nie kogoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata___
zgłupiałem do reszty jakby inni ludzie nagle się znaleźli szkoda tylko, że moderator zwraca się do ludzi "ty patafianie" mam nawet zrzut ekranu tylko nie wiem jaki jest mail do Prezesa o2 ha ! i tym samym zagwarantowałem chyba skasowanie tego tematu cenzor ma wielkie nożyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hib
michal.branski@firma.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1 ja mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin o boshh interesujace
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×