Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem grubasem

Polecane posty

Gość gość

Mam 165 cm wzrostu i ważę 62 kg i powiem Wam, że trzeba coś z tym cielskiem zrobić. Kiedyś dużo biegałam, to do tego wrócę. Słodyczy nie jem, wieczorami też nie. Mam taaaaaki wielki brzuch że mogłabym nim zabijać, brać ludzia na cel i go z pępka- trup na miejscu. Pozostałe partie ciała mam ok tylko ten bebzun jest potężny. Waga około 60 kg zawsze wydawała mi się ok ale przestałam ćwiczyć- to wspomniane bieganie, i się dosłownie rozlałam w brzuchu. Zaczynam mysleć, że dobra waga da mnie to by było tak z 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam identyczny wzrost i wage jak ty od ok. 2 lat. wczesniej nie przekraczalam 56-57 kg. nie moge sie opanowac przed nocnym żarciem i to mnie gubi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee ja też mam 165 i waże 61 kg jakoś i nie mam jakiegoś wielkiego brzuchola i w ogole to nie wydaje mi się abym była gruba :D moze przesadzasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie idę sobie zrobić grzanki z serem ^^ oczywiscie już jadłam wątróbkę na kolacje ale sie nie najadłam :D proponuje mniej stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie przesadzam, brzuch mi się dosłownie wylewa. Biorę się za siebie bo niedługo przestanę poznawać się w lustrze- albo się w nim nie mieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze że o siebie chcesz zadbać, ale i tak tego nie pojmuje jak możesz być gruba z takimi wymiarami ale cóż :D może ja mam mylny obraz siebie samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170Cm , 62 kg, zeszłego lata było 57 i rozmiar 34 nie zarlam tylko te piep,,,chormony Ale wzięłam się za siebie i po woli woli idzie w dół do wakacji dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze masz taka figure że masz gruby brzuch ale chude nogi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie właśnie mam taką figurę - napęczniałe jabłko. Ale ostrugam się z tego brzucha choćby nie wiem co. Założyłam temat żeby mieć to na piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma noc takiego jak figura Z każdej można zrobić szczypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kooorwa a ja mam bary jak pudzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×