Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum02

Polecane posty

Podział w Grupie Wyszehradzkiej może pogrzebać koncepcję "kulturowej kontrrewolucji" w UE lansowaną przez Jarosława Kaczyńskiego i Viktora Orbana. Tego planu najprawdopodobniej nie poprą Czechy i Słowacja. - Nie widzę powodu, by mój kraj miał wspierać ten pomysł; potrzebujemy czegoś odwrotnego – deklaruje słowacka europosłanka Monika Flasikova-Benova. - Między Czechami i Polską nie ma zgody – przyznaje eurodeputowana Dita Charanzova. x x Jarosławowi K. zaczyna coraz poważniej nie wychodzić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof. Chazan: Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę. Powód? x - Przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę - takie słowa miał wypowiedzieć prof. Chazan wyjaśniając, czemu osoby "o lewicowych poglądach" mają problemy z płodnością. Cytat z sympozjum podał "Głos Wielkopolski". x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– Czarną skrzynkę Rosjanie znaleźli, otworzyli, a następnie z powrotem położyli na miejsce tragedii i tam przyprowadzili Edmunda Klicha, by pokazać mu, że oto może ją sobie spokojnie odnaleźć. Prawda jest taka, że czarna skrzynka przez Rosjan została odnaleziona dużo wcześniej i otworzona bez wiedzy Polaków – powiedział Antoni Macierewicz podczas prezentacji ustaleń podkomisji badającej katastrofę smoleńską. x Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/168799,potajemny-odsluch.html x x Ten to ma fantazję... Tylko szkoda, ze występuje publicznie i jako MON... To osłabia i ośmiesza nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno ostre dementi z Moskwy to dla resortu Antoniego Macierewicza najwyraźniej za mało. MON żąda kolejnego oświadczenia Rosji w sprawie Mistrali. A były minister obrony Tomasz Siemoniak załamuje ręce i pyta, czy któryś ze zwierzchników Macierewicza mógłby przerwać tę komedię. x x Nastepne ośmieszanie Polski. To generalnie rzecz biorąc, działanie antypolskie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny zmaltretowany Yok***sine... cool.gif Bidak tak został potraktowany że aż mu chyba pewna żyłka pękła. Sfrustrował się, zdenerwował a nawet zbulwersował i dostał palpitacji płatu czołowego aż mu się bruzda środkowa wyprostowała. cool.gif Co to teraz będzie... pechowiec.gif x Ani nie czuję się biedny ani zmaltretowany. Trochę koloryzujesz kolego. Tylko po co to robisz w moim imieniu. Rozumiem zarzut: piszę o kulturze wypowiedzi i nie skakaniu do oczu, a sam to robię. Ok. Masz racje. Ja po prostu nie jestem w stanie zrozumieć jak można nie znając zupełnie danej osoby wypisywać do niej inwektywy kompletnie bezpodstawnie. Nie mam nic do tej baby póki mnie nie atakuje. Więc- luz ;) Ale jak jeszcze bedzie dalejmnie obrażać i fikać, to moje odpowiedzi będą w podobnym tonie albo mocniejsze. I w ten sposób przez głupią babę rowala się fajna dyskusja na ciekawe tematy. Po co - pytam ? (tylko prosze pamiętać kto to zaczął ). Za Żądź- przepraszam. Nie jestem polonistą z wykształcenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie.ty jestes teatrologiem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej baby póki mnie nie atakuje x x bohatir we formie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalejmnie obrażać i fikać, to moje odpowiedzi będą w podobnym tonie x x gremlin we formie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Przesłuchany będzie Donald Tusk, by sprawdzić, kiedy dowiedział się o piramidzie finansowej Amber Gold. I jak to jest, że twierdził, że nie wie o piramidzie finansowej, a równocześnie jego syn podjął pracę w tej piramidzie. Będziemy o to pytać - mówiła posłanka PiS. Przyznała, że termin przesłuchania byłego premiera nie jest jeszcze znany. x x I po co tak kłamać panno Wassermannówno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś do tej baby póki mnie nie atakuje x x bohatir we formiesmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif gość dziś dalejmnie obrażać i fikać, to moje odpowiedzi będą w podobnym tonie x x gremlin we formiesmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Jeśli ktoś tu jest wiekszy "bohatir" to wy pomarańcze. Obie naraz albo osobno ;) Podglądać i obrażać anonimowo, z ukrycia ;) Iście chwalebna postawa godna szczurzych zapędów nie obrażając szczurów . Ende.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 17;29 odezwała sie u ciebie mentalność kolonialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tu gremlinie jest obraza.naj****e masz z tym obrazaniem od zawsze.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 17;38 co jest bzdurą ,uzasadnij czy pan prokurator kłamie, nie wie co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z Odurzona, Mirkiem jest taki, ze sa zwyczajnymi kretynami. Do tego wiekszosc czasu na bani. Przy tak mocnym miksie dyskusja z nimi musi wygladac tak, a nie inaczej. Taka Odurzona np. caly czas pluje sie tu z pomaranczowego. Dlatego w jej malym lebku nie miesci sie, ze ktos moze tego nie robic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś - Przesłuchany będzie Donald Tusk, by sprawdzić, kiedy dowiedział się o piramidzie finansowej Amber Gold. I jak to jest, że twierdził, że nie wie o piramidzie finansowej, a równocześnie jego syn podjął pracę w tej piramidzie. Będziemy o to pytać - mówiła posłanka PiS. Przyznała, że termin przesłuchania byłego premiera nie jest jeszcze znany. x x I po co tak kłamać panno Wassermannówno? x I to za nasze pieniądze.. :( Ale skoków nie tkniemy, pieniądze do Torunia będziemy pompować, religię smoleńską będziemy podsycać a helikoptery zrobią nam ukraińcy.. Kraj był w ruinie, a bedzie w rozkwicie. Wszyscy będą mieli respekt i będą sie nas bali a turyści będa walić do polszy drzwiami i oknami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po euro 2012 turysci mieli walic oknami d****i i autostradami ajjj nie udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gremlin.leze:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;58 a co tu było smiesznego uzasadnij ,to ze rosjanie bedą sie smiac ze polski minister smiał zabrac głos ,jezeli to takie dla ciebie straszne to masz mentalnosc niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. To smieje się każdy normalny człowiek, słysząc jak minister opowiada jako pewnik, dowcip wymyślony przez rosyjskiego internautę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona ty za to cyrku nie robisz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za konferencję „Zrównoważony rozwój w świetle encykliki Laudato Si” ministerstwo Jana Szyszki zapłaciło ponad 400 tys. zł. Połowa poszła na katering podczas imprezy i wystawną kolację na Zamku Królewskim w Warszawie. Resort zapłacił też m.in. za przylot eksperta zespołu smoleńskiego – Chrisa Cieszewskiego i dojazd współpracowników o. Rydzyka x Całość: http://tnij.org/ump6kdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś po euro 2012 turysci mieli walic oknami d****i i autostradami ajjj nie udalo sie usmiech.gif x Ale co konkretnie się nie udało ? x gość dziś a gdzie tu gremlinie jest obraza.naj****e masz z tym obrazaniem od zawsze.smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Poczytaj to zrozumiesz. Nie chcę mi się tłumaczyć trolowi. Następny co mnie myli z jakimiś innymi nie z tej ziemi. Czy wy tu kuźwa coś jaracie ? czy to cały czas ta sama intelektualistka z Kopydłowa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój otulonej. Przecież widzicie, że kobieta jest alEbo bardzo chora na głowe albo spita... To nieludzkie tak się nad nią znęcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 18;05 smieszne to jest jak parlament UE wierzy ze w Polsce łamana jest demokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×