Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum02

Polecane posty

Gość gość
ssij peto pedale:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac mamy okazje ogladać codziennie rząd dojnej zmiany Każdy dzień bez kompromitacji ministrów tak w sferze wewnętrznej jak i zagranicznej jest dniem straconym! A o kompromitujących wypowiedziach i poglądach wygłaszanych nieomal jako homilie biskupie przez karła żoliborskiego lepiej nie wspominać :( ((( Co najdziwniejsze, kogo nie spytasz, to mowi, ze nie glosował na PiSiorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie blond kozo :D Jezyk na muszle i lizemy, zeby niemieckiemu dziadkowi blyszczalo przy defekacji :D:D:D Pamietaj, kazda muszla to 1 ojro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jaki autor taki poziom topiku. Muszlowy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylić z muszelką, która może być zgoła czym innym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tym przypadku raczej blond goście zaniżają poziom. Ale przeciętny pisior postrzega merytorycznego Shatyna jako chama, a grożącą śmiercią Otuloną jako wzorzec kultury. Dlatego jesteście tępakami, i tak trzeba z wami rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż na tyle na ile znam gremliny.. to niech ich wina, takimi zostały stworzone. Niestety ku uciesze wyłącznie tych co nie mieli z nimi osobistych kontaktów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem PiSiorem.. a shatyna postrzegam raczej jako ponurą kreaturę, chama gdy stanie obok niego mogę z czystym sumieniem pogłaskać że aż tak nisko jeszcze nie upadł. Niebo mi za to odpuści. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Shatyn był kiedyś merytoryczny? :D A, sorry, usiłuje być takim gdy komentuje własne wkleiki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalabys "merytoryczna iftar" ? :D Po polskich helikopterach nie moge tego napisac bez cudzyslowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,25 Otulona, zaraz po wychyleniu kielona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaby pogłaskać shatynowi jak mu stanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;02 To jakieś bzdety i kłamstwo ten samolot jest żelbetonowy a drzewa z rolek po papierze toaletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wassermann na II Dniu Patrioty w Krakowie: W najbliższych dniach usłyszycie o mnie straszne rzeczy. Nie wierzcie im! Dajcie mi czas a wyjaśnię, kto ukradł te 500 mln złotych! x Małgorzata Wassermann wyjaśniała przebieg prac Komisji ds. afery Amber Gold. Nie obyło się bez emocji i przywoływania oskarżeń. Jedynym z najcięższych jest fakt, że mecenas i poseł została oskarżona o dokonanie aborcji w wieku osiemnastu lat! Oczywiście nie są to prawdziwe informacje, jednak trafią lub już są w opinii publicznej. Wobec ludzi, którzy są odpowiedzialni za rozpropagowanie tej informacji zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne – zapewniła posłanka. x Jednak to nie wszystko posłanka zapowiada, że w najbliższych dniach będzie przedmiotem ogromnej nagonki. Na konferencji poprosiła o nasze zaufanie i czas. x x A to ciekawe... Bo wyraźnie się przestraszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani mloda, ani ladna. A co to ma w ogole do rzeczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Iftar musiała coś napisać. Coś co niby wymierzone jest we mnie. Nie wazne, mądrze czy głupio. Ona tak już ma...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za duzo pudelka w twoim zyciu Ifciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda też ma fajne życie, a Iftar od 10 lat ujada na forum. Tylko co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Shatyn zna Stuhra. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po jaka cholere o tym pisales gremlinie?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o tym wyjaśniając coś o co mnie wtedy zapytano. Równie dobrze można by powiedzieć, że ty się chwalisz znajomoscią internetową ze mna czyli osobą która zna Stuhra... Bido jedna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×