Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum02

Polecane posty

gość dziś shatyn 18;05 smieszne to jest jak parlament UE wierzy ze w Polsce łamana jest demokracja x x On nie wierzy. On wie. Bo jest łamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn sie sklonowal:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś czy to cały czas ta sama intelektualistka z Kopydłowa ? x x Niestety chyba tak...pechowiec.gif x No musiałeś jej zaleźć za skórę kolego że Ciebie widzi we wszystkich albo coś poważniejszego jest na rzeczy.. ;) Tak czy inaczej współczuję. Dla mnie ktoś taki jest zerem. To wogóle dziwne że można pozwolić sobie na takie urojenia.. totalny brak brak instynktu samozachowawczego ;) x gość dziś shatyn 18;05 smieszne to jest jak parlament UE wierzy ze w Polsce łamana jest demokracja x Ale to nie jest kwestia wiary, tylko faktów. Jest łamana poprzez konflikt z TK, politykę w mediach publicznych, oraz atak na niezawisłość sądów. Wiara to jest w Toruniu tylko utopijna niestety.. A taka zwykła, przyzwoita, prawdziwa jest w wielu domach, gospodarstwach i nie krzyczy; "śmierć zdrajcom ojczyzny". O nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chooy tu przychodzisz otulona? Po to żeby powyzywać i zrobić z siebie idiotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałeś jej zaleźć za skórę kolego że Ciebie widzi we wszystkich albo coś poważniejszego jest na rzeczy.. oczko.gif Tak czy inaczej współczuję. x x No cóż. Parę razy zrobiła z siebie idiotke za moja pomocą, parę razy wytknąłem je niewiedze, itp, itd... Podobnie ma się z jej fagasem niejakim myrevinem... Podobnie ma się z jej psiapsiółką niejaką Iftar... No i sa efekty :D Babofon ma obsesję na moim punkcie. Po prostu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest kwestia wiary, tylko faktów. Jest łamana poprzez konflikt z TK, politykę w mediach publicznych, oraz atak na niezawisłość sądów. x x Obawiam sie, że oni nie są zdolni do zrumienia tych prostych rzeczy. Żyją w omamie stworzonym rączkami własnymi przy pomocy różnych Antków, Jarków i reszty ludzi niewielkich nie tylko wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x x Facet mówi tak jak było. Wszystko sie zgadza. A bzdurą jest cały ten film z którego pochodza te fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:22 Nie zrozumiałes chciał napisac bzdura....cały raport milera ale wstyd mu sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś (No musiałeś jej zaleźć za skórę kolego że Ciebie widzi we wszystkich albo coś poważniejszego jest na rzeczy..) o no psychol doslownie turbo psychol smiech.giflapka.gif )) x Jeśli ja niby jestem turbo psychol, to na twój stan nauka -jak sądzę-nie skomponowała diagnozy. Cóż, szkoda mi ciebie po prostu kobieto. Póki co zostaniesz tym zerem i życze powodzenia w walce z nałogami. x Bruno Shatyn dziś Obawiam sie, że oni nie są zdolni do zrumienia tych prostych rzeczy. Żyją w omamie stworzonym rączkami własnymi przy pomocy różnych Antków, Jarków i reszty ludzi niewielkich nie tylko wzrostem. x Ale to nie są omamy,to są fakty. A fakty można sprawdzić. Jak można odrzucać racjonalizm na rzecz domysłów i przypuszczeń nie popartych faktami. Nigdy tego nie pojmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie są omamy,to są fakty. A fakty można sprawdzić. Jak można odrzucać racjonalizm na rzecz domysłów i przypuszczeń nie popartych faktami. Nigdy tego nie pojmę. x x Wg mnie to w czym oni zyją jest jednak z omamem i faktami mało to ma wspólnego. Chyba nie zrozumieliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;26 Ja chromole jak mozna z siebie takiego kołka robic i tak zaklinać rzeczywistość ,mam nadzieje ze tam gdzie ten gremlin mieszka to nie pada wiec i głupota sie nie mnoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie są omamy,to są fakty. A fakty można sprawdzić. Jak można odrzucać racjonalizm na rzecz domysłów i przypuszczeń nie popartych faktami. Nigdy tego nie pojmę. x x gremlin we formie:D:D:D bohatir jak zywy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to problem n*******lac z dwoch nickow???bohatir w tym ma mistrzunia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoriksine... x x Staraj się ignorować posty orange, chyba, ze coś ci konkretnego zarzucają. Podobnie zreszta posty otulonej... Szkoda czasu i klawiatury na próby dogadania się z nią. Jak jest w takim ciągu nie ma możliwości żadnego, nawet najmniejszego porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spac otulona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j szmatyn:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama s********j toaletowa lampucero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssij peto pedale:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcz niezmordowany ;) ;) x Bruno Shatyn dziś Wg mnie to w czym oni zyją jest jednak z omamem i faktami mało to ma wspólnego. Chyba nie zrozumieliśmy się. x Rozumiem o czym piszesz. Poddaje tylko w wątpliwość sens teorii pt; "my wiemy lepiej jak było", jeśli nie jet ona podparta faktami a jedynie domysłami. Czyli dokładnie to co robi od 6 lat P. Maciarewicz. Czy uważasz że on żyje w omamie ? Najłatwiej byłoby tak uznać, nazwac oszołomem( nie raz sam tak go określałem słysząc co mówi) i sprawe zamknąc. Ale to jest inteligentny facet, w dodatku z dużą swobodą w działaniu ( w sensie niezalezności od prezesa). Więc sprawa jest bardziej skomplikowana, nie podejrzewam go że sam wierzy/wierzył w te wszystkie "prawdopodobne przyczyny katastrofy"- a jeśli nie wierzy a to wygłasza to o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liz sedes na nemiecki polyskl bo na wodke nie zarobisz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ty i ja nie wierzę w to, żeby Antoni M. nie wiedział co robi i wierzył w to co opowiada. To inteligentna bestia usiłująca coś ugrac. Tylko nie wiem co. Jaki jest cel tego rozwalania Polski i dzielenia Polsków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już ludzie z "Zespołem Maciereiwcza" żyją w omamie stworzonym przez niego i przez siebie. Zdecydowana większość w te bzdury opowiadane przez swojego "gulu" wierzy. Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu powinno dać mu sie wystrzelać.. Mniej atakować za bzdury a bardziej ignorować. Niech stawia te zarzuty, niech oskarża dalej. Jeśli ludzie zobaczą, że nic z tego nie wynika ,para poszła w gwizdek to kolo starci w oczach prezesa i pójdzie w odstrzał. Chyba gorszego ministra mon nie maja w zapleczu..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuk
I po co rzucać perły przed wieprze, Pomyje dla nich o wiele lepsze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie da się. Bo wiara to co innego niz racjonalność. Wierni wiary smoleńskiej nie są w stanie zrozumieć racjonalnych przesłanek. Bez względu co im zostanie podsunięte pod nos i wytłumaczone "jak krowie na rowie" nie zmienia swojej wiary. Po części ich rozumiem, bo w wypadku zrozumienia czegokolwiek upadnie cała ta piramida wiary i zmyślenia i nie pozostanie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie bzdury Macierweicza powinno sie demaskowac na biezaco, inaczej po jakims czasie zaczynaja funkcjonowac obiegowo. I tu dziwie sie politykom opozycji. Przeciez wiekszosc ty ch "oburzajacych" i "wstrzasajacych" faktow to latwe do obalenia banialuki, i na takiej komisji jak wczoraj mozna zadawac proste pytania i obnazac glupote. Oni zamiast tego wolo przepychanki slowne, co tylko rozmywa cala kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×