Odpowiedz na ten temat

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

• szczuplak1 2007.02.25 [11:21]
    Dziewczyny, nasz topik został saksowany, ale my nie dajmy się skasować. Landrynko, Mróweczko, Kasi_k, Tak Tak odezwijcie się. Tęskno mi za Wami.
    Papatk!i

• Landrynka 2007.02.25 [11:24]
    Hej Szczuplaczku [hej]

Skasowali jeden, skasowali drugi i zostałysmy bezdomne beksa.gif .
    Na pytanie dlaczego, po co kiedy i gdzie nikt nam nic nieodpowiedział tylko kaza czekac :/. Tylko ilez można czekac ?
    Wszyscy juz odzyskali swoje topiki tylko my niezly.gif .

Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Musimy ryzykować. ...
  • szczuplak1 2007.02.25 [16:12]
    Landrii!
    Nie wiesz jak się cieszę, że mnie znalazłaś!!!!!!! smiech.gif
    Mam nadzieje, że reszta dziewczyn też nas odnajdzie. Myślę, że z naszego starego topiku juz nic nie będzie. Ale możemy tutaj dalej się spotykać. Ale się cieszę smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Topiki zlikwidował chyba ktoś bez wyobraźni. Ciekawe po co to zrobił, komu przeszkadza jak ludzie chcą o czymś pogadać. To musi być bardzo samotna osoba, skoro bawi ją tylko niszczenie czyichś przyjaźni. Ale mam nadzieję, że z nami mu tak łatwo nie pójdzie.

Pozdrowionka usta.gif !

• mrowka 2007.02.25 [17:47]
    odnalazłam dzięki Sylvi> Sylvik dzięki
    normalnie niewiem o co im chodzi za długaśno było czy co, szukałam szukałam i nic smutas.gif
    uff
    ale juz mam i moze teraz sie znajdziemy, buziaki, od jutra wracam do pracy na ful ale bede i tak tu zaglądac, dziecko zostaje jutro z babcią, ciekawe jak sobie poradzą oboje usmiech.gif

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć. "
  • Landrynka 2007.02.26 [09:23]
    Szczuplak lapka.gif ..

Musimy byc cierpliwe. Juz raz była podobna sytuacja, topik oddano nam po kilku dniach pechowiec.gif .

Mam nadzieje, ze KaSiK trzyma rękę na pulsie i jakby co, to pazurki wystawi jezyk.gif
    Pozdrawiam serdecznie całe grono , oraz przekazuję usciski od Robala. Jeszcze miesiąc i wraca do Nas jezyk.gifoczko.gif

Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Musimy ryzykować. ...
  • sylvi 2007.02.26 [09:40]
    no wiecie co? to skandal co sie dzieje !!!

chyba poczekamy kilka dni i może wkońcu sie cos wyjaśni

miłego dnia

lepsze od ziółek towarzystwo przyjaciółek
  • Julii 2007.02.26 [11:07]
    To juz jest przesada!
    Kurcze..to bardziej przypomina zabawe w kotka i myszke, niz forum. Tylko ciekawe kogo to bawi?

• sylvi 2007.02.26 [17:33]
    hihi i pewnie znowu nas wykasują jezyk.gif

• mrowka 2007.02.26 [18:24]
    na szczescie was znalazłam usmiech.gif
    pierwszy dzien w pracy minał mi szybko, a jak wróciłam do dociu to moje maleństwo kucneło przy drzwiach i sie dziwiło kto przyszedł, uhahałam sie okropnie smiech.gif
    teraz upiekłam babeczki i gotuje na jutro obiadek,
    a jutro znowu basen, ale będę babeczka niedługo, ho ho oczko.gif

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć. "
  • szczuplak1 2007.02.26 [19:39]
    Czołem Kobitki!

Narazie możemy w zastępstwie używac tego topiku. Ale mam nadzieje, że odzyskamy oryginalny.

Mróweczko fajnie masz, że wróciłaś do pracy. Kobieta potrzebuje odskoczni od domowego kieratu. Wiem, że w pracy nie zawsze jest łatwo, ale są inni ludzie, a nie wciąż te same twarze. Ja niestety nie mam takiej możliwości, bo jestem na wychowawczym jeszcze przez co najmniej rok. Ale mam już dość tego siedzenia w domu. Najgorsze jest to, że nie mogę wrócić do pracy. Ale już coś obmyślam i mam nadzieję to zrealizować na własny rachunek.
    Ale żeby się zbyt nie dołować jutro jadę do fryzjera. Zawsze poprawia mi to nastrój.

No to do jutra babeczki lapka.gif !

Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
  • szczuplak1 2007.02.27 [07:56]
    Choć brzydko na dworze, to miłego dnia Wam życzę! kwiatek.gif

• tak tak tak 2007.02.27 [09:13]
    Noo to jestem, liczyłam że już dziś w końcu bedzie wszystko na swoim miejscu a tu nie! Chyba mamy coraz mniejsza szanse na odzyskanie utraconych treści. Proponuję zgłosić wszechmogącym moderatorkom petycję aby dodały obecny topic do polecanych jeśli do wieczora nie odnajdzie się stary. Przecież przez lata dorobił się swojego miejsca w tym dziale to co teraz ma znów nabijać sobie kilka tysiecy żeby ktoś na niego zwrócil uwagę?

Kasiaku lapka.gif

Landrii, szczuplak, rowka, sylvik oczko.gif

Wiecie co kupiłam jakiś czas temu tła fotograficzne i statywy do nich na allegro, dotarły do mnie dopiero w weekend bo wszystko co zamówie przychodzi najpierw do PL, no więc rozkładam to i okazuje się że wszystko to jeden wielki bubel, wiec nie chcialam być świnia i wystawiłam neutrala na co facet mi dziś wystosował \"majla\" że komentarze w allegro nie są miejscem do wyrażania swoich opinii. Nosz k-u-r-w-a mać jak tu żyć spokojnie, do czewgo sa te komentarze jak nie do wyrażenia opinii i powiedzenia innym czego moga się spodziewać.

Dobra zabieram się za robotę choć mam okropnego lenia

Horny ...
  • tak tak tak 2007.02.27 [09:14]
    oczywiście nie rowka tylko mrowka oczko.gif

Horny ...
  • sylvi 2007.02.27 [10:09]
    lapka.gif pada deszcz brrrr

• Julii 2007.02.27 [10:54]
    lapka.gif
    Wsciec sie mozna, tyle czasu odzyskuja topiki? oj...chyba szanse na odzyskanie naszego sa znikome... Tylko badz tu czlowieku pewien, ze tego tez nie skasuja..?

Musze sie Wam pochwalic, ze zaczelam biegac. Wreszcie podnioslam moje cztery litery, i nawet nie padlam po 100m tak jak myslalam jezyk.gif

Sylvik, Landrii, Mrowka, Kasiak, Tak tak i reszta usta.gif

• mrowka 2007.02.27 [12:34]
    czesc dziewczyny
    Szczuplak chętnie bym sie z tobą zamieniał naprawde, ja musiałam zrezygnowac z wychowawczego, a w pracy mam ciągle te same twarze, niestety
    pozatym ja nawet siedzac w domu nie siedziałam w domu, od czego samochód oczko.gif
    a teraz to full roboty i juz, ale jakos uradze bo lubie jak sie cos dzieje oczko.gif
    Landri> pisz coś!!!!
    Tak tak> tak to niestety jest na allegro smutas.gif
    ja kupiłam cyfrówke która po pół roku sie skisiła, wiec do goscia składam reklamacje a on mi na to ze gwarancja była pół roku i sie skończyła, wiec ja do allegro z prosbą o kopie tej strony na której był wystawiany ten aparat, okazało sie ze dawali gwarancji 12 miesiecy
    facet z opporami kazał przysłac aparat do naprawy, ale jeszcze niewiem jak to sie skończy, narazie wysłałm i czekam na jakis odzew, ale chyba pod koniec tygodnia będę tam dzwonic, bojowa nastawiona zly.gif
    tyle z dobrych rzeczy, biore sie znowu do pracy smiech.gif

• BlingBling 2007.02.27 [21:24]
    Tez szukalam i w koncu znalazlam. Fajnie was znowu widziec.

http://img471.imageshack.us/slideshow/player. php?id=img471/1452/1163907822wyi.smil http://img463.imageshack.us/slideshow/player. php?id=img463/1590/1163908360ofp.smil
  • szczuplak1 2007.02.28 [08:30]
    Cześć Dziewczyny!

Ranek mamy nienajpiękniejszy. Pogoda daje popalić nie tylko nam. Moje bliźniaki doprowadza mnie chyba dzisiaj do szleństwa. Kłóca się o wszystko, leją się i ryczą. Jak ja to przetrwam!?????

Ale mimo wszystko pozdrawiam Was ciepło!
    Narka!

• Landrynka 2007.02.28 [08:59]
    Dzien dobry usmiech.gif

U mnie tez nie jest pieknie za oknem pechowiec.gif . Jak zwykle nic mi się nie chce, a mam kupe roboty beksa.gif .Najchętniej przelezałabym dzis w łozku pod cieplą kolderkąusmiech.gif
    No nic, trzeba sie ogarnąc i robic to co nalezy pechowiec.gif .Moze potem napisze wiecej ........teraz mi się nie chce jezyk.gif

TakTak , Sylvik,Julii, Mróweczko, KaSik, Szczuplak, BlingBling >>>lapka.gif

• K_ASIA_K 2007.02.28 [11:15]
    tak taku ????????????????????????????????? was ist ?????????????????????????
    obojetnie co jest, pomoge Ci... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!wsciekly.gif

oczko.gif

Pozdro kobitki lapka.gif

no i sie zakochalam...
  • tak tak tak 2007.02.28 [11:27]
    Oj Kasiaczku żebyś Ty trochę bliżej była.

Niech mnie ciężarówka przejedzie albo cos niech na mnie spadnie, pioron jakiś czy grom, egal, sama się zaraz uduszę. Scheißeeeeeee!
    Mam siebie dość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Ratunku smutas.gif

Horny ...
  • K_ASIA_K 2007.02.28 [11:35]
    tak taczku... smutas.gif sciskam Cie kochanie! [tuli]
    Trotzdem... zycze Ci, zeby sie wszystko wyklarowalo usta.gif

no i sie zakochalam...
  • Julii 2007.02.28 [11:40]
    Tak taczko...co z Toba nie tak???

• Landrynka 2007.02.28 [11:40]
    TakTaczku > a moze ja się na coś przydam ?? [głaszcze]

• sylvi 2007.02.28 [12:57]
    ło matko co się stało? Taktaku [tuli]

• szczuplak1 2007.02.28 [14:34]
    A co to Taktaku, jaki powód takich\"nerw\"!? Wyluzuj, już niedługo wiosna...kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

Papatki wszystkim lapka.gif !

• żan pol belmondo 2007.02.28 [14:35]
    ja nie pracuje jestem za młody. muwią że nigdy nie będę musiał pracować.

jestem upośledzony umysłowo
  • szczuplak1 2007.02.28 [15:20]
    A skądżeś ty się wziął żan pol belmondo!?

• szczuplak1 2007.02.28 [15:22]
    Zmiataj stąd i naucz się pisać!jezyk.gif

• Landrynka 2007.02.28 [16:04]
    Julii > dziekuje usta.gif
    Z jakiego programu pocztowego korzystasz ? oczko.gif

TakTaczku > jak humorek ? Dalej gryziesz i krzyczysz ? pechowiec.gif

• szczuplak1 2007.02.28 [16:15]
    Landri, wysłałam. Dzięki za pamięć!
    Teraz zmiatam świętować 6 urodziny chrześnicy.
    Narka!
    Może coś dopiszę wieczorem!

usta.gifusta.gifusta.gif dla Was wszystkich, Kochane!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...