Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

heheee i dobrze, ze doszło, tylko dlaczego wczesniejsze nie dotarły ? :O dziwna sprawa .........buzki 👄 Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kobitki!🖐️ Ja już po porannej kawce, ale przed poranną porcją zielonej herbatki. :) Postanowiłam się wziąć za siebie. Tzn. więcej pić, bo tak wogóle to wystarczają mi 2 filizanki kawy na dzień.:O Teraz postanowiłam dodać do tego 2 kubki herbaty i może jeszcze po drodze jakaś woda mineralna. Ponoć trzeba wypijać ok. 2 l płynów dziennie. A ja mam tak przesuszoną skóre, że nawet kremy do ciała nie nawilżają jej zbyt długo. Brak wody wewnątrz. Dlatego muszę to zmienić.;) Julii i Landrii dzięki za pomoc z parzeniem. 🌼 Narazie papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Landrii nie kupuje już tej drogiej tylko wróciłam do nescafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam ! A ja dopiero wstałam i wszystko przede mną i kawki i herbatki :P Szczuplak > faktycznie malo pijesz :O. Gdy ja wypije ze dwie filizanki - tylko ! w ciągu dnia to wieczorem moj organizm dopomina się płynow i wtedy mogłabym wypic hektolitry czegokolwiek :) Teraz juz się pilnuje, zeby wypic przynajmniej 4 filizanki herbaty , w miedzyczasie woda niegazowana i czasami sok . Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > ja to wszystko wiem, ale moj organizm chyba w ogole przestał tolerowac u mnie kawe a wlasciwie to chyba kofeinę :( . A moze to własnie urojone wymysly ? No , ale czuje te bole ....:O mimo wszystko, ze miewam te dolegliwosci to czasami zrobię sobie kawe . Piłam tez tą , o ktorej kiedys wpsominałas, ze jest polecana przez jakiegos lekarza :) Ale w smaku mi cos nie podchodziła :O :P Ehhhh no i bądź tu mądry .....:P:P :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako znawca w temacie wody powiem ze 8 szklanek dziennie niegazowanej obowiązkowo, od razu i cera sie poprawi i trawienie, sprawdziłam na sobie - działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:47 Mo-derro Otrzymałam wiadomość od pana Brańskiego, że więcej tematów nie udało się odzyskać.Możecie kontynuować rozmowy na tematach tymczasowych, albo spróbować zreanimować tematy przeklejając posty z kopii znalezionych przez google.Przykro mi. moderro@o2.pl noo comments :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ???? !!!!!!!! To jest mało powiedziane !!!! blisko 20 tys wpisow poszło się j***ć 😭 4 lata ciezkiej pracy, super wpisow przeroznych ludzi , kawal historii ...... beznadzieja normalnie :( Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!:) Ja juz na nogach i po kawce. Dzisiaj sobota, wiec zabieram się do odkopywania chaty. :P Landrynko, nie chciałam, żeby moja wypowiedź zabrzmiała tak lakonicznie.:O Też jest mi bardzo przykro, że nie będzie juz starego topiku, bo to przeciez on skłonił mnie, żeby do Was zajrzeć. Przykro mi! A takiego d-u-p-k-a powinno sie wyłapac i zabanować, zlikwidowac itd. Pozdrawiam, może zajrzę jeszcze póżniej, o ile będe miała jeszcze na cokolwiek siły po sprzątaniu. Papatki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam weekendowo :) cześć Szczuplak, udanego odgruzowywania ;) ja posprzatalam wczoraj wic dziś mam troche luzu, oczywiscie po za gotowaniem i pieczeniem :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Szczuplak > Kochana, wiem wiem, ale tak sie wkurzyłam, ze juz topik jest nie do odzyskania, ze az ..... Miłego sprzatanka ;) Sylvik > nagotuj troche wiecej, podjade do Ciebie bo mi sie nie chce gotowac :P A tak w ogole to ja dziś mam troche luzu i postanowiłam z kolezanką zrobic sobie wypad do kina na TESTOSTERON . Mam nadzieję, ze się ubawie bo ponoc jest to fajna komedia. O odczuciach i wrazeniach napisze po seansie. Julii> jestes Kochana👄 TakTaczku > a Ciebie gdzie wcięło ? :O Dziekuje :) KasIk > Mroweczko > i cala reszta...... Pozdrawiam zacne grono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie pracujecie
? Z czego zyjecie ze sie tak zapytam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheee to Dziekuje przy wpisie do TakTaka odnosiło się do Julii , ale Tobie Pati tez mogę podziękowac, a co mi tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Zawsze do Twojej dyspozycji, Landrii :-) Udanego wieczoru z kumpela ;-) Sylvik..a co dzis pieczesz? Moglabys podrzucic jakies slodkie pomysly... Szczuplak..szybkiego i sprawnego odkopywania.. A ja zaraz zmiatam na zakupy, za 2 tygodnie ide na slub, a nie mam pojecia co na siebie wdziac. Ani zimno, ani cieplo...Poza tym bedzie to tylko wyjscie do restauracji, wiec balowe suknie raczej odpadaja. Popatrze po sklepach.. Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie upiekłam, zanim polazłam do sklepu i na kawusie do koleżanki, zrobiłam obiad i juz zjawili sie goście :( niestety ciasta nie ma, ale właściwie miło spędziłam czas więc ech tam z ciastem, nie ptzytyje przynajmniej haha Julii widzisz dobrze że zaczęłaś ten temat, ja ide na wesele za miesiąc i to weselicho na ponad 100 osób. i nie wiem co włożyć, wczoraj w necie szukałam i niestety napisane że suknie sylwestrowe są gafa na weselach, hmmmm może podrzucicie dziewczyny jakąś propozycje :) co się teraz nosi zeby nie zrobic wstydu mężowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki! Dziękuję za życzenia miłego odkopywania. Udało się. Jestem skonana, bo oczywiście robiłam to w zupełnej samotności, bawiąc przy tym dzieci i gotując obiad. Ale udało sie! Przed chwilą wróciliśmy od mojej szwagierki. Było beznadziejnie. Nie wiem dlaczego, ale nie czuję sie tam mile widziana. Dziewczyna jest 12 lat młodsza ode mnie, wyszła za mąż za brata mojego męża. Cały czas podkreśla, że chce jak najbardziej utrzymywać z nami kontakt, ale jak już u nich jesteśmy to ciągle czuję się jak intruz. Na każdy poruszany temat odrazu stawiane jest weto. Ona urodziła teraz dziecko(2 m-ce) i to co z nim wyprawia to się w głowie nie mieści. Ale ja się nie wtrącam, bo nie jestem z tych udzielających rady. Więc dzisiaj przyszliśmy, był jej tato ( który dla niej jest guru). I wyobraźcie sobie, że rozmawiała tylko z nim tak jakby nas wogóle przy stole nie było. No normalnie tak mnie zagotowała, że chcaiłam wyjść, tylko szwagra mi szkoda, bo to fajny chłopak. Ale powiedziałam mężowi, że więcej tam nie pójdę, bo nie lubię jak ktoś mnie zlewa. Tym bardziej, że umawialiśmy się wcześniej. No cóż rodziny się nie wybiera. Ale mnie wkurzyła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻 No wreszcie znalazlem zamiennika ;)wiec Pozdrawiam i zycze udanej niedzielki tak jak Landri pisala jeszcze miesiac i wracam ... narazisko Slicznotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Kobitki! Co się dzieje? Zabalowałyście gdzieś wczoraj, czy co ? Nikt się nie odzywa, tylko Robal, którego zreszta nie znam, ale wiem, że gościł tu wcześniej! Babeczki odezwijcie się! A Robala pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny, wyprowadziłyście się stąd, a o mnie zapomniałyście? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szczuplaczku ;) Hej Dziewczyny ! :) Nigdzie się nie wyprowadziłam , przynajmniej ja ;) Postanowilam dziś odpoczywac do bolu , poza tym nie najlepiej się czułam do południa :O. Teraz ogladam Taniec z gwiazdami :) Polecam dziewczyny Wam Testosteron . Film momentami zwala z nog. Teksty są superanckie , a Szyc , Karolak i Kot są nie do podrobienia ;) :) Wracam przed tv ;) Zycze dobrej nocki ;) Robalku 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kochane Dziewczyny! Dzięki Bogu nie uciekłyście. Landrynko, ja tez jade z koleżankami na Testosteron do Wroclawia. Fajnie, że to dobry film. Będziemy się dobrze bawić. Idę zaraz zrobic sobie zielonej herbatki... Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) A co to taka cisza w eterze ? Gdzie się podziewacie? Ja dziś dzien powitałam nie zadną herbatką , a wypiłam sobie siemie lniane i to malinowe ;) Wiosna sie zbliza i moje dolegliwosci zoładkowe dają sie we znaki :O. Normalnie jak emerytka juz , ehhhh :((( Teraz czas na drobne prace domowe a potem.....? sie zobaczy .;) Narka 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja :) wczoraj dzień na rozjazdach, troche w gosciach i jakoś wieczorem tez nie miałam natchnienia na pisanie :( a dziś porządki porobione, obiad prawie skończony :) na dworze wiosennie wkońcu, słoneczko czasem wyjrzy,mam nadzieje że juz wiosna przyjdzie na dobre, aż żyć się chce :) ide dokończyć obiadek :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To i ja sie melduje szybciutko! Od rana siedze i odrabiam zadania domowe, po poludniu mam kurs. Wczoraj bylam w muzeum (znowu wypad z grupa z hiszp.), musze jeszcze przygotowac krotka relacje z tego co widzialam :-D W sobote nic nie wypatrzylam :-( Spadam, pa patki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze ta setka przyniesie mi szczescie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×